Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

OYUNUN KURALLARI

Beyler sizin için kitaptan görevleri alıp burada yazıp uğraşıyorum uğraşıyorum ki hepimiz birbirimizin hatalarından ve tecrübelerinden yararlanıp ona göre yol çizelim bu GÖREVLER adlı makaleye sadece okumak teorik bilgi edinmek için gelecekseniz gelmeyin uygulamadığınız bilgi gereksiz çöptür beyninizi çöple doldurmayın.Gidin saçma bilgisayar oyunlarına devam edin.Okuyup ta yorum gelmediği taktirde yazmaya devam etmeyeceğim.Burada kitaba sahip olmayanlar var maalesef PDF de yok en azından sadece görevleri yazıyım dedim buraya ancak görevleri uygulamayıp okuyacaksanız unutun gitsin DOĞRU AN GELMEYECEK

Bir gün geriden takip ediyorum o nasıl olacak ☺

yaz önemli değil ne kadar geriden gittiğin durmaktan iydir

Hocam sen yazmaya devam et. Şu an o görevleri uygulayacak kıvama gelmek için uğraşıyorum. Dışarı çıkıp kızların gözlerinin içine bakmaya çalışıyorum :D

Hangi kitaptan? Bu arada yazmaya devam et. Uygulamaya bugün başladım.

Kanka posta bakanların %25i üyeyse geri kalan %75i üye olmayan kişiler buna emin ol,kaldıki üye olup bakanlarında yarısından fazlası konuyu ciddiye alıyordur sen gönlünü ferah tut.İster inan ister inanma paylaştığın oyunun kuralları adlı yazıları,özelden yazıştığımız kısa konuşmayı ben hem pc deki dosyama hem de telefondaki dosyama kaydettim.Yirmi gün sonra gireceğim üniversite sınavından sonra uygulamaya başlayacağım,asla boşa yazmıyorsun 1 kişi dahi yazdıklarını uyguluyorsa o sana yeter,yani en azından ben böyle bir insanım,yazdığım şeyi illaki birsürü kişi okuyacak,kullanacak diye bişey yok,bir tane insan dahi yazdığımı okuyorsa yapıyorsa ne mutlu bana :D
bir sürü kişiye kesinlikle gerek yok iyi ki bunları yapması zor yoksa herkes çıkıp yapardı inanın eskiden gerçekten çok çekinirdim hiç tanımadığım bir kadına yaklaşıp soru sormaya.Ülkemizde tecavüzcü ve tacizci sayısı hat safa da olduğu için kadınlar la tanışmaya konuşmaya hatta arkalarından yürürken bile önlerine geçmediğimizde rahatsız oluyor olduk.Ha bu tecavüz olaylarının sebeplerinden biri yine kendileridir.Şuan bu korkumu yendim
hiç çekinmeden görür görmez en kötü yol tarifi yahut otobüs soruyorum.Sandığımız kadar zor değilmiş yaklaşmak çok kolaay. Unutmadan söyleyeyim kadın ne kadar çıplaksa şansınız o kadar yüksek olur ha arada nadir kezban çıkabilir terslenebilirsiniz.Geçen gün rapor verdiğim sahada 3 tane kezban a yürüdüm yanlışlıkla.Tipimden olması lazım bereket versin terslenmedim zaten terslensem ne olacak HİİİÇ

bir sürü kişiye kesinlikle gerek yok iyi ki bunları yapması zor yoksa herkes çıkıp yapardı inanın eskiden gerçekten çok çekinirdim hiç tanımadığım bir kadına yaklaşıp soru sormaya.Ülkemizde tecavüzcü ve tacizci sayısı hat safa da olduğu için kadınlar la tanışmaya konuşmaya hatta arkalarından yürürken bile önlerine geçmediğimizde rahatsız oluyor olduk.Ha bu tecavüz olaylarının sebeplerinden biri yine kendileridir.Şuan bu korkumu yendim
hiç çekinmeden görür görmez en kötü yol tarifi yahut otobüs soruyorum.Sandığımız kadar zor değilmiş yaklaşmak çok kolaay. Unutmadan söyleyeyim kadın ne kadar çıplaksa şansınız o kadar yüksek olur ha arada nadir kezban çıkabilir terslenebilirsiniz.Geçen gün rapor verdiğim sahada 3 tane kezban a yürüdüm yanlışlıkla.Tipimden olması lazım bereket versin terslenmedim zaten terslensem ne olacak HİİİÇ
Kanka tecavüzün sebebi kendileridir derken neyi kast ettin ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8