Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Özgüven telkinleri ve güvenilirlik @okyanus

Bilinç altının da bu şekilde çalıştığını düşünmüyorum
Aslında herşeyi özetleyen cümle. Düşünmek senin içindir özneldir, bilinçaltının kelimeler ve frekanslarla olan etkileşimi nesneldir ve tonlarca çalışma vardır. Sana kuru kuru düşünmeyi değilde araştırıp düşünmeyi öneriyorum.

Ve öyle lanse ediyor ki sanki bizde işe yaradığı için bizim beynimizde sorun var'a getiriyor lafı, Gerçekten ilginç insanlar. Acaba neyi denedi de bu şekilde kesin hükümlü konuşuyor bilmiyorum. Bilim bile bugün yanlış dediği şeye yarın doğru diyebiliyor. Kesinlik cahillere özgüdür. Hiç bir şey kesin değildir.
Ama safi tecrübemi sorarsanız @okyanus sayesinde telkinlerle tanıştım ve neredeyse bir aydır ücretli telkin aldım ve yapamayacağım davranışları yapıyorum. Söyle bakalım plasebo değil mi? Evet evet haklısın. Ne desem senin için fark etmeyecek zaten bir insanın düşüncelerini değiştirmek atomu parçalamaktan daha zordur diye boşuna dememiş A.Einstein. Ne desek boş.

Ve öyle lanse ediyor ki sanki bizde işe yaradığı için bizim beynimizde sorun var'a getiriyor lafı, Gerçekten ilginç insanlar. Acaba neyi denedi de bu şekilde kesin hükümlü konuşuyor bilmiyorum. Bilim bile bugün yanlış dediği şeye yarın doğru diyebiliyor. Kesinlik cahillere özgüdür. Hiç bir şey kesin değildir.
Ama safi tecrübemi sorarsanız @okyanus sayesinde telkinlerle tanıştım ve neredeyse bir aydır ücretli telkin aldım ve yapamayacağım davranışları yapıyorum. Söyle bakalım plasebo değil mi? Evet evet haklısın. Ne desem senin için fark etmeyecek zaten bir insanın düşüncelerini değiştirmek atomu parçalamaktan daha zordur diye boşuna dememiş A.Einstein. Ne desek boş.
Harikasın dostum, umarım başarıların devamı gelir, bu arada çekirdek telkini mi satın aldın?

Selam herkese. Öncelikle bizleri bilinçaltı telkinleriyle tanıştıran ve benim ufkumu oldukça genişleten @okyanus 'a teşekkür etmek istiyorum.
Zaten okyanus'un yazılarını okuyanlar şu an neyden bahsettiğimi biliyordur. Yazıları okuduktan sonra çok ilgimi çektiği için telkin nedir? diye yazarak bu maceramı başlatmış oldum.
Bir sürü kaynakla karşılaştım,kimi youtube üzerinden kimi internet sitelerinden.Fakat araştırmalarım sadece bana indirebileceğim bi link verin diyerek geçiyordu. Sonra bir an düşündüm günümüz internetinde gördüğüm her linke güvenebilir miydim? .Okyanus'un yazılarının yorumlarına bakınca bir çok insanın aynı şeyi düşündüklerini gördüm.Böylece araştırmalarımı telkin nedir?,nasıl yapılır? sorularıyla değiştirmeye başladım.Bir sürü uzmanın videosunu ve makaleleri inceledim.
Telkinde verilmek istenen mesaj insan kulağının duyabileceği frekansta verilmiyormuş.Alfa frekans denilen beynin dinlenme anında geçtiği frekans aracılığıyla direkt bilinçaltına gönderiliyormuş.Bir çok kişi dinlediği şeyi sadece doğa sesinden ibaret sansa da altıda çok fazla mesaj yatan sesler bunlar.Alfa frekansa geçmenin iki yolu varmış ilki;sol kulaktan 440hz sağ kulaktan 448hz verilirse beyin aradaki 8 frekansı yeni bir ses olarak algılayıp 3.ses duyuyormuş ikincisi ise her iki kulağa 440hz verilip istenen mesaj sadece sol kulağa 8hz verilmesiyle oluyormuş.Ve daha fazla bilgi...
Tüm bu bilgileri öğrendikten sonra kendi telkinimi yapmaya kararlıydım.Frekansın nasıl ayarlanacağını öğrenmem lazımdı bu yüzden öncelikle bir ses düzenleyici program öğrenmekle başladım.Videolar ve deneme yanılma yöntemiyle bu programda belirli bi seviyeye geldim artık sıra telkinleri yapmaya geldi.İnternetten özgüven için telkin metinleri araştırdım.Türkçe olanlar tatmin etmediği için yabancı kaynaklardan bulduğum yazıyı kendi sesimle seslendirdim.Kendi sesimin frekansını 8e ayarlayıp arka fon müziğini 440hz'e çektim.Ve birkaç düzenlemeden sonra telkini bitirdim.

işte size bir fırsat eğer sitelerdeki seslere güvenmiyorsanız,işe yaramayacağını düşünüyorsanız sizler için hazırladığım bu özgüven telkinini paylaşmak istiyorum.Ve unutmayın ki öncelikle sizin inanmanız gerekiyor işe yarayacağına.Değişimi hissedin...
21 gün boyunca günde en az 1 kere dinlemelisiniz.Tercihen gece uyumadan önce dinlemeniz.Hem müziği sayesinde daha rahat bir uyku çekmenizi sağlar.
21 gün sonra 1 hafta dinlemeye ara verip ihtiyaç görenler aynı periyoda başlayabilirler. Bol şans herkese. umarım yardımcı olmuştur.

dostum ne kadar doğru ne kadar güvenilirim belki bilinc6miza baska seyler yolluyosun kaynak vesayle bir şeyleri daha iyi açıklarsan sevinirim ve güvenle dinlemek istiyorum

Harikasın dostum, umarım başarıların devamı gelir, bu arada çekirdek telkini mi satın aldın?
Hayır dostum, O kadar param yok çok tuzlu geldi. Ama yaptırmak gerek aslında boş boş şeylere para yatırmaktansa telefon vb almaktansa sonucu kendine yatırımdır. Konuyu söylemicem öğrenmek istiyorsan mesaj gönder yazarım oradan ama okyanus reis sağ olsun büyük değişimler yaşadım. Kesinlikle değeri bilinmeyen yazarlardandan. Sonra forumu bırakınca vs bu tarz insanların değeri belli oluyor. Yazık gerçekten. Tüm böyle kaliteli yazarlara gereken değeri vermiyoruz. Neyse herkes kendi bacağından asılır. Ben nankörlük yapmam bana çok şey kattı bu iyiliği öz babam yapmadı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8