Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

p*rno izlemek ve testesteron

Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
74
Tepkime puanı
92
Şehir
Antalya
Bazı araştırmalar testesteronun p*rno ile arttığını söylüyor fakat nofapa başladım ve aklıma takıldı testesteron seviyemi yükseltmek istiyorum p*rno izlemeli miyim?
spor yapıyorum
sigara içiyorum(günde 1 veya 2)

Evde Yapılan egzersiz programlar
ayrıca koşacak vaktim olmadığı için de 300 kez de ip atlıyorum.

Testesteronu artırmak için ne yapmalı ne yapmamalı tavsiye alabilir miyim?
 
Katılım
10 Nisan 2018
Mesajlar
12
Tepkime puanı
3
Yaş
23
Şehir
İzmir
p*rno izlemek testosteronu arttırabilir fakat bilinçaltını sikiyor dostum hani değmez izlemeye zaten devamında 31 çekersin büyük ihtimalle yine düşer zaten 1 hafta cekmeyince testesteronun %146 oranında artıyor diye biliyorum testesteronunu arttırmak için youTube'dan videolara bakabilirsin
 

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
Katılım
9 Nisan 2018
Mesajlar
352
Tepkime puanı
3,091
Şehir
Antalya
Hangisini istiyorsun ? Vücudundaki testosteronu arttırmak mı yoksa testosteron salınımını arttırmak mı ?
"Sadece testosteronum artsın" diyorsan bir kum torbasını yumrukla, seks yap, erotik video izle, bir kız arkadaşınla dışarı çık. Bunlar senin vücudunda kısa süreli testosteron artımına sebep olurlar. Bir süre sonra da bu etki yok olur ve testosteron normal seviyeye düşer.

Ha ama testosteron salınımını arttırmak istiyorsan, o zaman yapman gerek iki şey ve uzak durman gereken bir şey var. Yapman gerekenler; spor ve doğru beslenme. Uzak durman gereken şey ise; stres.

Spor, bilhassa fitness ve cardio, testosteron salınımını ciddi anlamda arttırır. Özellikle ağır kiloları kaldırmak ve squat gibi hareketler tabiri caizse testosteron patlamasına yola açıyor vücutta. Ama tabi bu durum doğru bir beslenmeyle desteklenmek mecburiyetinde. Mesela kilo ve testosteron ters orantılıdır, erkekler kilo aldıkça testosteron salınımları düşmeye başlıyor.

Bazı besinler testosteron salınımı arttırabiliyor; avokado, kuruyemişler, baklagiller vb. bu yüzden beslenmeye de dikkat etmek gerekiyor.

Ve testosteronu en çok etkileyen şeylerin başında stres geliyor. Özellikle kronik stres testosteron salınımını ciddi anlamda düşürüyor. Bu yüzden meditasyon, namaz, yoga, dua vb. rahatlatıcı aktivitelere önem vermek gerekiyor.
 
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
74
Tepkime puanı
92
Şehir
Antalya
Hangisini istiyorsun ? Vücudundaki testosteronu arttırmak mı yoksa testosteron salınımını arttırmak mı ?
"Sadece testosteronum artsın" diyorsan bir kum torbasını yumrukla, cinsel ilişki yap, erotik video izle, bir kız arkadaşınla dışarı çık. Bunlar senin vücudunda kısa süreli testosteron artımına sebep olurlar. Bir süre sonra da bu etki yok olur ve testosteron normal seviyeye düşer. şurada haa dedim ordada seviyesi artar diyordu salınımı artar demiyordu teşekkürler meditasyona başlıyacam yakında.
 

Kasrqaa

Süper Moderatör
Katılım
5 Nisan 2018
Mesajlar
814
Tepkime puanı
2,312
Şehir
Eskişehir
Erotik video izlerken testestron artar, fakat zamanla beyin p*rnodaki tamamen çıplak kadınlara alıştığı için gerçek hayattaki kadınları görünce testestron hormonun artmaz.(Çünkü beyinin kıyası tüysüz erik gibi hatunlardır fakat gerçek hayatta nadiren vardır. Ayrıca testestron arttırsa bile anlık arttırır o yüzden izlemeni tavsiye etmem.)1900 lü yıllarda erkekler kadınların ayak bileklerini görüp tahrik olurlardı bu nedenden dolayı testestron artardı fakat günümüzde ayak bileği görüp tahrik olamaz kimse çünkü kadınlar kıç açma derdindedir.) Sen nofap yaparakta testestronu arttırırsın ve kadınlar seni kokundan dolayı bunu farkeder ve onlara çifleşmeye hazır bir birey olarak görünürsün.(kısacası kadınlara çekici gelirsin)
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst