Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

P90x

indirdim baktım,ektomorf vucüt tipleri yapmasın, kilo almak isteyen yapmasın bu programı
ayrıca bir şey diyeyim bu kalori işlerini bilmem ama şöyle , sen günlük kalorini geçmezsen kilo maleesef ki alamazsın.

ayrıca bir şey diyeyim bu kalori işlerini bilmem ama şöyle , sen günlük kalorini geçmezsen kilo maleesef ki alamazsın.
antremanlar çok zorlar ektomorf vucüt tipine sahip biri p90x kendisi sitesinde diyor ,"yağ yakımını maksimum yapmak " benim hiç yağım yok %7.7 yağ oranım var ben bunu uygularsam ölürüm o zaman

antremanlar çok zorlar ektomorf vucüt tipine sahip biri p90x kendisi sitesinde diyor ,"yağ yakımını maksimum yapmak " benim hiç yağım yok %7.7 yağ oranım var ben bunu uygularsam ölürüm o zaman
Anladım Başkan iyi çalışmalar sana

Yinede bunu kilo sıkıntısı çekip de yapan başarılı insanlar var çünkü enerji kaybetsen bile onu tamamlamak bizim elimizde

Bu arada bu attığım proğram bir aralar Türkiye’de çok meşhurdu. Şimdi yine ücretli şekilde satılıyor

Bu arada bu attığım proğram bir aralar Türkiye’de çok meşhurdu. Şimdi yine ücretli şekilde satılıyor
Kanka ben Classic - Doubles - Lean olayını anlamadım ya. Açıklar mısın?

Edit:
Tamamdır çözdüm şimdi.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8