Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

P90x

Çok iyiymiş gerçekten. Klasik olanına en kısa zamanda başlayacağım

Diğer programlara kıyaslarsak nasıl bir programdır hocam?
Programda sıkıntı yok dostum.Her program az çok gelişim sağlar.Ben sadece bu sistemlerdeki elebaşlarının insanları kandırıp 3 ayda - 6 ayda çok iyi vücut yapılabileceğini söylemesini eleştiriyorum.Spora başlayıp ufak ufak değişimleri gördükçe zaten bağımlısı oluyor insan,bırakamıyorsun.Ulan geçmişte ne salak adammışım diyorsun,yani şahsen bende böyle oldu.

Kardeşim evet çoğu kolpa ama bunu hepimiz biliyoruz ilk vücut geliştirirken çok çabuk kas kütlesi eklersin. Bu proğamla başarabileceklerine inanıyorum
Ekler zaten dostum.Eklemez demiyorum.Mucizevi bir sonuç olmayacağını söylüyorum.

Programda sıkıntı yok dostum.Her program az çok gelişim sağlar.Ben sadece bu sistemlerdeki elebaşlarının insanları kandırıp 3 ayda - 6 ayda çok iyi vücut yapılabileceğini söylemesini eleştiriyorum.Spora başlayıp ufak ufak değişimleri gördükçe zaten bağımlısı oluyor insan,bırakamıyorsun.Ulan geçmişte ne salak adammışım diyorsun,yani şahsen bende böyle oldu.
Senin dediğini bilerek yapıyor yapımcılar markalama açısından. Tabiki de 3 ayda 43 cm kol olmaz mesela

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8