Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Pahalli marka giyinmek day game de avantaj sagliyormu ?

Örnegin tommy hilfiger ve bunun gibi markalari giymek day game esnasinda avantaj sagliyormu ?

En pahalı ve Satın alınamaz aksesuarlarım Kas kütlem @maskulenite
Alıntıdır benim değil :)

Karşı tarafın ilk dikkatini çeken şeylerden birisi kıyafettir ama aşırı derece pahalı ürünler giymek oyunu kolaylaştırmaz, üstündekilerin temiz ve ütülü olması yeterli olacaktır.

Pahalı derken de çok aşırıya kaçmamak lazım. Hele replika kıyafetlere hiç bulaşma. "Gösteriş budalası" zannedilirsin. Bütçene uygun kaliteli ürünler tercih et.

Hedeflediğin tarzı yansıttığı sürece fark etmez bence...

Ciddi bir şekilde marka bağımlısı kızlar var, belki onlarda işe yarar.

Pahalı kıyafetler paranın olduğunu belli eder veya öyle gösterir ki bu da bir dereceye kadar işini kolaylaştırabilir sonuçta bazı kızlar da paraya bakar.

Burada dikkat etmen gereken, kıyafetin markası değil de tarzı ve tasarımı vs. olmalı. İster Mavi Jeans olsun ister LCW; ister T.H olsun ister Zara, bu markaların da güzel tasarımlı kıyafetleri olduğu gibi basit kıyafetleri de var. Mavi Jeans'ten alacağını güzel tasarımlı bir gömlek, H&M'den alacağın (gerçi H&M de lüks bir marka değil, aslında yukarıda bahsettiğin markalardan hiçbiri lüks değil.) basit tasarımlı bir tişörtten daha iyi olacaktır bence

Bazı insanlar, mesela ben, sıradan gömlek vs. giyip koluna nispeten pahalı bir saat takarak da bazı eksikliklerin giderir ve "Aslında benim param var." der.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8