Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

PARA - İLK ZAMANLAR VE ŞİMDİKİ ZAMANLAR

Arkadaşlar burayı ilk keşfettiğimizde hepimizin ya da çoğumuzun amacı kızlarla flörtleşmek, sevgili olmaktı. Uzun süredir hiç bir kızla iletişimde bulunmadım. Artık kızlar sıkıcı geliyor muhabbet etmek istemiyorum, vakit geçirmek istemiyorum. Demem o ki başka şeyler arıyorum nasıl daha çok kazanırım ya da ne bileyim finansal olarak. Para kazanma amacıyla beyin fırtınası yapabiliriz yorumlarda. Eminim ki aranız da benim gibi düşünen insanlar vardır.
Aylık 3-4k maaş alsak bile ne yapabileceğiz? bu işler başkasına çalışmakla olmuyor :)

Aynen kanka gerçektende insan bi noktadan sonra sıkılmaya başlıyor. Artık benimde umurumda değil. Para konusuna gelirsek ben mevsimlik işçilerle yakın köylerde çalışmaya filan gidiyorum. Yevmiyesi günlük 70 liraya. Sende para kazanmayı düşünüyorsan belki bu işlere bakabilirsin. Yada internetten para kazanma yöntemlerine bak. Bı konuda yetenekliysen YouTube hesabı aç. Yada wordpressten blog yada site satın al. Google AdSense ile reklam göstererek para kazanabilirsin. Kolay yoldan para istiyorsan internet işlerini araştır
70 ne olum ? Mevsimlik tarla bağ bahçe işinin piyasası Min.-90 ben de çalıştım bi süre ordan biliyorum.

Türkiye'de ya çok şanslı olacaksınız ya çok zeki ya da çok tanıdığınız olacak.Yani ben şurdan mezun olayım gideyim bir yükseklisans çakayım ardından 15-20 bin dolara çalışayım maalesef çok çok üst eğitim almamış iseniz hikaye.

Aynen kanka gerçektende insan bi noktadan sonra sıkılmaya başlıyor. Artık benimde umurumda değil. Para konusuna gelirsek ben mevsimlik işçilerle yakın köylerde çalışmaya filan gidiyorum. Yevmiyesi günlük 70 liraya. Sende para kazanmayı düşünüyorsan belki bu işlere bakabilirsin. Yada internetten para kazanma yöntemlerine bak. Bı konuda yetenekliysen YouTube hesabı aç. Yada wordpressten blog yada site satın al. Google AdSense ile reklam göstererek para kazanabilirsin. Kolay yoldan para istiyorsan internet işlerini araştır
İncire falan gidiyorsan 100 lira yövme başlıyor zeytinde o civarda tarlalarımız var yazın işçiler bu fiyata çalışıyor

Oyun, kızlar bir yere kadar. Bir süre sonra gerçek hayat tokat gibi çarpıyor yüze. Eskiden nasılsa avlanmak, çocuklarına kendine yiyecek getirebilmek güç ise şimdi ise para ve hayatta başardıkların.

Tabi oyunun, red pill in insan ilişkilerine ve hayata bakış konusunda sağladığı öğrettiği çok şey var. Ama para kazanmak, 21.yüzyılda güçlü olabilmek için bunlardan fazlası gerek.

Çünkü ne kadar boş bir insan olsan bile paran kadar statün kadar varsın.

Güç kazanmanın ikinci adımına hoşgeldin dostum.

10bin dolar net aylik aliyorum, dubaide yasiyorum 2011den beri
bogazici mezunuyum
parayi gozunuzde buyutmeyin

70 ne olum ? Mevsimlik tarla bağ bahçe işinin piyasası Min.-90 ben de çalıştım bi süre ordan biliyorum.
Burda öyle değil kanka işte. Elinde gelse 70 lirayı da vermeyeck aqduklarım. Yaşı daha büyük olanlar minimum 130 lira alıyor burada

Son düzenleme:
10bin dolar net aylik aliyorum, dubaide yasiyorum 2011den beri
bogazici mezunuyum
parayi gozunuzde buyutmeyin
bu konuma nasıl geldin abi? nasıl bir aileden geliyorsun, bu yolda ne gibi zorluklarla karşılaştın, nasıl bir yol izledin? bu soruları cevaplandıran bir konu açarsan çok güzel olabilir. buradaki ben de dahil birçok genç arkadaşımızın hayalini yaşıyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8