Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Para Kazanma Fikirleri #1

Merhaba Sayın Üstatlar
Şimdi malum her kes evde bu süreçte peki bu süreci nasıl lehimize çeviririz tabiki kendimizi geliştirerek. Peki nasıl ? Spor yaparak podcast dinleyerek kitap okuyrarak bu forumdan nacize konuları okuyarak YouTube dan eğitim videoları izleyerek kurs alarak kurs bitirerek ve s.
Bunlardan 1 de para kazanma. Eskiden inanmazdım evden para kazanılır mı diye sonra gördüm ki günümüz devrimi Internet dir artık her şeyi Internet den yapıyoruz diye biliriz. Tabi bu Internet nasıl kerameti varsa doğru kullanırsan çok güzel bir şey kullanmazsan zamanını boşa harcarsın. E lafı dolandırma dediğinizi duyar gibiyim 😂. Neyse konuya Geçelim
Bunu seri olarak Ata bilirim isterseniz şimdiden söyleyeyim
Internetden para kazanma
Şimdi bu kaf çok çıkmıştır karşınıza Interden para kazanma tek tıkta 500tl fln
Şimdi Çok güzel bir laf bırakıyorum buraya
Beleş Peynir sadece fare kapanında var ; )

#1 YouTube
Herkes Youtube yi bilir çok güzel paralar elde ede bilirsiniz detaylı anlatım için yorumlara #1 yazmanız yeterli
#2 Udemy
Eğer bir alanda tecrübeniz varsa bunu kullanarak kurslar yerleştirip para kazana bilirsiniz detaylı anlatım için yorumlara #2 yazmanız yeterli
#3 Amazon
Amazon'un 2 tane para kazanma yolu var detaylı anlatım için #3 yazmanız yeterli
#4 Yazarlık
Eğer güzel makaleler yaşıyorsanız bunları paraya çevire bilirsiniz size önereceğim siteler bionluk.com fiverr.com frelancer.com iyimakale.com
Detaylı anlatım için #4 yazmanız yeterli
#5 Freelancer lik
Eğer bir alanda iyiyseniz Freelancer olarak çalışa bilirsiniz yapa bileceğiniz çok iş var
fiverr.com bionluk.com Freelancer.com
Detaylı anlatım için #5 yazmanız yeterli

Eğer serinin devamını gelmesini isterseniz Like atın 5 like ta yenisi gelecektir

Türkçem de hata varsa özür dilerim
Iyi Forumlar Üstatlar ; )
Bilgi size yaralı geldiyse ne mutlu bana ; ?

Öncelikle bilgili bir arkadaşsın #4 numara ile ilgili bilgilerini bizimle paylaşmanı isterim :)

Öncelikle bilgili bir arkadaşsın #4 numara ile ilgili bilgilerini bizimle paylaşmanı isterim :)
Öncelikle CEO Uyumlu Makale Yazmanı öğrenmen gerekiyor
Bazı Insanlar Bloglarına Yazar ararlar ya da O kadar Tembel insanlar da vardır ki Yazıyı Başkalarına Yazdırırlar 100 kelimeye 3-4 TL miydi neydi tam bilmiyorum
Sende Burdan kazanırsın Para kazanmak siteye ekledigin Kredi Kartına gelir fakat Türk sitelerinde 100 TL olunca Çeke biliyorsun Fiverr da fln ise 10$ ve ya 100$ olduğunda daydı
Uyarı* tanımadığın sitelerle iş yapma Çok Risklidir Paranı vermeme ihtimalleri vardır ama Güzel bir bilgiye sahipsen ve Kodlama biliyorsan Blog sitesi açmanı öneririm
Eğer Verdiğim Bilgiyle Tatmin olmadıysan YOUTUBE-ye yada Google'den araştıra Bilirsin
Umarım Yardımcı olmuşumdur
Iyi Forumlar ; )

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8