Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Para ve Kripto serisi için cevaplarınızı bekliyorum

Hatırlarsınız daha önce başlamıştık bu seriye fakat devam etmedi, yeniden devam etmem için cevaplara sizi tanımaya ihtiyacım var.

*Bir işte çalışıyor musunuz?
** Aylık bir geliriniz var mı?

Bu sorulara cevap verin genel kitleye göre bir rehber hazırlamayı düşünüyorum.

Cevaplar için tşk yakında başlıyoruz

Son düzenleme:
Üniversite hazırlık öğrencisiyim.Sadece kyk alıyorum(850).Kriptoyla ilgileniyorum ama nasıl başlayacağım konusunda emin değilim.

Hayır çalışmıyorum. Geçimimi Forex piyasasından ve kripto tarafından sağlıyorum.

*Bir işte çalışıyor musunuz?
Evet

** Aylık bir geliriniz var mı?
Evet

Kripto ile de ugrasiyorum yaklasik 1 senedir. Trader degilim, uzun donemlik yatirimciyim. HODL <3

Öğrenciyim, düzenli gelir mümkün değil.
yaklaşık bir yıldır orta vadeli kripto yatırımları ile başladım.
farm ve stake yaparak başladım, şuan testnet kovalıyorum, en son 600 adet umee coin airdrop aldım testnetten, daha fazla da verdikleri oldu.
Kaldıraçlı işlemler ve ikili opsiyonlarla da ilgilendim ama hem bütçem yetersizdi hem de bir sistem oturtamadım, işi tam öğrenemedim yani,
cuma günü galiba, 3 dolarlık btc short işlemi açtım, karda şuan.

öğrenciyim elime geçen 3 5 kuruşu kripto da güvendiğim sağlam projelere atıyorum

Web sitesi
theycallmealpha753559904.wordpress.com
Kriptoda para kazanmayı başardıysan devam et. Borsa yüksek riskli bir yer. Senin kazanıyor olman başkalarının da kazanacağı anlamına gelmez. Sonuçta senin karın başkasının zararı çünkü 0 toplamlı bir oyun borsa denen yer.

Kriptoda para kazanmayı başardıysan devam et. Borsa yüksek riskli bir yer. Senin kazanıyor olman başkalarının da kazanacağı anlamına gelmez. Sonuçta senin karın başkasının zararı çünkü 0 toplamlı bir oyun borsa denen yer.
yanlış bakış açısı dostum yüksek risk dediğin ne yaptığını bilmeyen onun bunun sözüyle işlem açan denyolar için. Ben price action ile işlem yapıyorum. Denyolar gibi al bekle düşünce zararına sat yok öyle bir olay. Herkes kazanabilir, kazanamıyorsan bu senin yetersizliğindir. Kumar değil bu iş- sen kumar olarak bakıyorsun.

yanlış bakış açısı dostum yüksek risk dediğin ne yaptığını bilmeyen onun bunun sözüyle işlem açan denyolar için. Ben price action ile işlem yapıyorum. Denyolar gibi al bekle düşünce zararına sat yok öyle bir olay. Herkes kazanabilir, kazanamıyorsan bu senin yetersizliğindir. Kumar değil bu iş- sen kumar olarak bakıyorsun.
Hocam haklı olduğun noktalar var fakat kriptoda "kazanamıyorsan bu senin yetersizliğindir" demek de yanlış bence.

Konuyla alakalı olarak, bir işte çalışıyorum (ar-ge alanım), aylık gelirim var. Blockchain developer olarak son 1 yıldır çalışmalar yapıyorum. Yine detaylı sorunuz vs olursa yardımcı olabilirim seve seve.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8