Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Para Vs Oyun

Güzel hayal ürünü bir hikaye imiş
Seni tebrik ediyorum iki yılda bi insan hiç mi değişmez. Kadınları hep parayla elde edilebileceğini düşünüyorsun ne hikmetse para kazanma, yatırım yapma vb konular açtığını hiç görmedim. Para nedir nasıl bişeydir, ağaçta mı yetişiyor :) hiç bunun üzerine konun yok ama sorsak "qızlar paraya bakıyor sizi gundiler" deyip milleti küçümsersin :)

Seni tebrik ediyorum iki yılda bi insan hiç mi değişmez. Kadınları hep parayla elde edilebileceğini düşünüyorsun ne hikmetse para kazanma, yatırım yapma vb konular açtığını hiç görmedim. Para nedir nasıl bişeydir, ağaçta mı yetişiyor :) hiç bunun üzerine konun yok ama sorsak "qızlar paraya bakıyor sizi gundiler" deyip milleti küçümsersin :)
Canım kankam siteye aylardır pek giremiyorum bu aralar , ekstra olarak pasif gelir kazanma ve kosgebin girişimcilik eğitimi yönünde araştırmalarım var tabi gerçek hayatımda ilgileniyorum buraya yazmadım o tarz birşey anlayacağın :))

Ama bu arkadaşın ki gerçek hayatta olabilecek birşey evet ama çok hayal ürünü gibi anlatılmış

Normalde adam parasıyla öne geçebilirdi de o da çok barzoymuş be itmiş kızı resmen. Sen de iyi değerlendirmişsin bravoo

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8