Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Paranoyaklık ve olması olası olaylar

Dostlar benim hayatımı etkileyen tek sorun bu
Paranoyaklık
Bir olay oluyor bir eylem yada her hangi bir şey
Bunun ile ilgili olması olası yüzlerce senaryo geçiyor kafamdan
Size saçma ama bana çok büyük gelecek olayları kafaya takıyorum
Mesela acaba bunu yapar mı
Yaparsa ne olur , ne derler , nasıl kurtulurum , ne yapacağım , rezil olacağım , acaba ne olacak gibi
Kendime bazı şeylerde saygım olmadığımı bende biliyorum
Anti depresan kullanmayı bile düşünüyorum
İsterseniz özelden bile anlatırım bilemiyorum ne yapacağımı belki aranızda benim sorunuma sahip olanlar da vardır
Şimdiden verdiğiniz cevaplar için teşekkür

Eskiden buna yakın bir sorunum vardı. Ne yaptım bilmiyorum zamanla yok oldu. Biraz vurdumduymaz olmaz lazım. Olursa ekime kadar olmazsa skime kadar diyip fazla düşünme bir süre. İlaçla olacak iş değil kendi kafanda çözmelisin. Antidepresanların uyuşturucudan farkı olmadığını düşünüyorum.

Eskiden buna yakın bir sorunum vardı. Ne yaptım bilmiyorum zamanla yok oldu. Biraz vurdumduymaz olmaz lazım. Olursa ekime kadar olmazsa skime kadar diyip fazla düşünme bir süre. İlaçla olacak iş değil kendi kafanda çözmelisin. Antidepresanların uyuşturucudan farkı olmadığını düşünüyorum.
Dostum yol ayrımında olursun ya o şekil benim ki
Hangi yolu seçmem gerektiğini biliyorum fakat acabalar peşimi bırakmıyor meseleler çok büyük

felsefeye dal, derinlemesine. şu an olduğundan daha derin düşün, 10 kat daha derin. sonra hep ve hiç arasındaki farkı bulmaya çalış. farkı bulamadığında sorunun çözülmüş olacak.

Bu olay bende de var ama kötülükten çöl faydasını gördüm. sonuçta olabilecek bütün senaryoları biliyorsun kötü birsey olma ihtimaline karşıda hazırlıklı oluyorsun. Bir bakıma kendini hazırlıyorsun

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8