Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pasif İlgiden Pasif İlgisizliğe

Godless Alpha

Mekanın Sahibi
Yönetici
Güüüünaaaydın beyler. Geçen yıl diksiyon kursundayken negleyerek numarasını almıştım. Pasif ilgisi vardı, devam etsem aktif ilgiye dönüşebilirdi. Mesaj atmamıştım numarayı aldıktan sonra anlayacağınız. Aradan 1 sene geçti ve kızın ilgi durumu Pasif İlgiden Pasif İlgisizliğe dönüş yaptı. Sebebi çok fazla zaman geçmiş olması. Aktif ilgideyken mesaj atmayı bıraksaydım eğer ne zaman yazarsam yazayım en fazla Pasif İlgiye dönerdi. Şimdi uyudu muhtemelen.

Yine bir puanın kalbi kırıldı...

dvz18Z.png

Güüüünaaaydın beyler. Geçen yıl diksiyon kursundayken negleyerek numarasını almıştım. Pasif ilgisi vardı, devam etsem aktif ilgiye dönüşebilirdi. Mesaj atmamıştım numarayı aldıktan sonra anlayacağınız. Aradan 1 sene geçti ve kızın ilgi durumu Pasif İlgiden Pasif İlgisizliğe dönüş yaptı. Sebebi çok fazla zaman geçmiş olması. Aktif ilgideyken mesaj atmayı bıraksaydım eğer ne zaman yazarsam yazayım en fazla Pasif İlgiye dönerdi. Şimdi uyudu muhtemelen.

Yine bir puanın kalbi kırıldı...

dvz18Z.png
"Yine bir puanın kalbi kırıldı" ?

Ahahahhah cigkofte demis adamm.
Bence kiz cogkoftegi anlamamistirr. :) :)

• Beğen
Tepkiler: Mrx
Bende maalesef öyle bir hata yapmıştım daha doğrusu hata demiyeli, çevremde 2 3 tane aktif ilgili kız vardı tekiyle muhabbeti tamamen kestim. Yaklaşık 1 ay sonra yazdığım da sonuç belliydi :) neyse ders çıkarmak önemli..

Reis geç uyuyosun heralde zor olmuyo mu kalkmak? Bide kızla muhabbetini başkası olsa yapmaz. Kız tersler der ama canlı örnek sorun olmamış. İtiraf ediyim rahatladım :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8