Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Patlamış Mısır Oyunu (Çikolata..) Kiss Close

Aynen dostum, kandır kendini :).
Aynen dostum, kandır kendini :).
Kardeşim kaç kere denedin? Türkiye şartları dediğin, sadece Doğu ve İç Anadolu'dan ibaret değil. İzmir,İstanbul,Antalya,Bursa gibi büyükşehirleri de kat işin içine. Çeşitli kızlar mevcut. Sen zannediyor musun her kız utangaç, her kız namus ayaklarına yatıyor... Emin ol haddinden fazla türlü türlü kızlar mevcut.

Kardeşim kaç kere denedin? Türkiye şartları dediğin, sadece Doğu ve İç Anadolu'dan ibaret değil. İzmir,İstanbul,Antalya,Bursa gibi büyükşehirleri de kat işin içine. Çeşitli kızlar mevcut. Sen zannediyor musun her kız utangaç, her kız namus ayaklarına yatıyor... Emin ol haddinden fazla türlü türlü kızlar mevcut.
Ben ''İşe yaramaz!'' demiyorum. Fakat %80 işe yaramaz. Ayrıca belirttiğim ''Barlarda ki kızlarda vesaire işe yarar.'' örneği de senin anlatmaya çalıştığın ile aynı anlama denk geliyor:
''Türkiye şartları dediğin, sadece Doğu ve İç Anadolu'dan ibaret değil. İzmir,İstanbul,Antalya,Bursa gibi büyükşehirleri de kat işin içine. Çeşitli kızlar mevcut. Sen zannediyor musun her kız utangaç, her kız namus ayaklarına yatıyor... Emin ol haddinden fazla türlü türlü kızlar mevcut.''

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ben ''İşe yaramaz!'' demiyorum. Fakat %80 işe yaramaz. Ayrıca belirttiğim ''Barlarda ki kızlarda vesaire işe yarar.'' örneği de senin anlatmaya çalıştığın ile aynı anlama denk geliyor:
''Türkiye şartları dediğin, sadece Doğu ve İç Anadolu'dan ibaret değil. İzmir,İstanbul,Antalya,Bursa gibi büyükşehirleri de kat işin içine. Çeşitli kızlar mevcut. Sen zannediyor musun her kız utangaç, her kız namus ayaklarına yatıyor... Emin ol haddinden fazla türlü türlü kızlar mevcut.''
Dostum yıkığın tekisin.

Kızlarla da aran iyi değil çok belli.

Kendin yapamıyorsun diye genele yayman da komik.

Daha fazla konuşma bence...

Furkansen

Forumdan Uzaklaştırıldı
Ahahahahha. Arkadaşımız oldukça komik. Evet yıkığım ben, alfa çakması seni :).
Bak hala alfa çakması diyor ya..

Oysa bir kez bile alfalıktan bahsetmedim.

O boş kafanızı alfalıkla o kadar bozmuşsunuz ki herkesi potansiyel alfa olarak görüyorsunuz.

Daha tartışmayı bilmiyorsun alfa diyip duruyorsun low herif.

Git kelime hazneni geliştir sonra gel tartışalım.

Bak hala alfa çakması diyor ya..

Oysa bir kez bile alfalıktan bahsetmedim.

O boş kafanızı alfalıkla o kadar bozmuşsunuz ki herkesi potansiyel alfa olarak görüyorsunuz.

Daha tartışmayı bilmiyorsun alfa diyip duruyorsun low herif.

Git kelime hazneni geliştir sonra gel tartışalım.
Hahaha aynen...

Ne demek ''hayır''. Türkiye şartlarında ilk buluşmada bir kıza bunu teklif ettiğinizde %80 kabul etmeyecek. Sadece barlarda ki sarhoş kızlarda vs. veya ilerleyen buluşmalarda cinsel gerilimi iyice arttırdıktan sonra bu taktiğin yüzdesi artabilir. Aksi takdirde kendimizi kandırmayalım dostlar, ilk buluşmada bir kız çok büyük ihtimalle teklifinizi geri çevirecek.
Dostum muhtemelen oyunu düzgün oynayamıyorsun oyunu doğru oynarsan kızı sikersin de hiç mi okumadın ilk buluşmadan fuck close raporlarını bu yapılan oyun kızı direk öpmekten daha çok rahata gelen bir yol biraz daha pratik yazıyorum reçetene..

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8