Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Penis Boyu

Evet beyler sıkıntı büyük mü yoksa ben mi büyütüyorum bilmiyorum.

Normalde bunu çok sorun eden, 7/24 bunu düşünen bi insan değilim(var böyleleri)
Ama gelgelelim ne zaman manitayla sevişsek eline kemere attığında çözmek için bi burukluk oluyo aq.

Hayır zaten büyük değil bide kilo var bu sefer olanda gidiyor.

Şimdi bunu internetten bay araştırdım, ameliyatından tut asılıp çekmesine kadar, pompası vs bissürü şey var.

Ama şimdi bide sizden duymak lazım bunu büyütmenin bi yolu yokmu panpalar.

Şimdi gelip elindekiyle yetin vs tarzı muhabbetlere lütfen girmeyelim. Her erkek daha büyük bir aletin hayalini kuruyodur.

Her neyse kendimi sizin ellerinize bırakıyorum.

Kas yapısında olmadığı için dışardan büyütemezsin
Kas lifleri içeri tutunduğu için kilo vermek hissedilir derecede olmasa da 1cm kadar etki edebilir
ilaçlara sakın bulaşma para tuzağı ve hipotansiyon taşikardi priapizm gibi durumlara neden olabilir
bu durum genetik ve çalışılarak anatomik yapısını değiştireceğin bir organ değil kısaca

Kas yapısında olmadığı için dışardan büyütemezsin
Kas lifleri içeri tutunduğu için kilo vermek hissedilir derecede olmasa da 1cm kadar etki edebilir
ilaçlara sakın bulaşma para tuzağı ve hipotansiyon taşikardi priapizm gibi durumlara neden olabilir
bu durum genetik ve çalışılarak anatomik yapısını değiştireceğin bir organ değil kısaca
Kanka taşikardi var zatende forumda büyütülür diyenler vardı onlar nerde acaba

Ameliyat dışında büyümesinin imkanı yok. Çok önemli değil ayrıca Lana Rhoades bile boyu çok kafaya takmayın hepsi zevk veriyor demiş.

Ameliyat dışında büyümesinin imkanı yok. Çok önemli değil ayrıca Lana Rhoades bile boyu çok kafaya takmayın hepsi zevk veriyor demiş.
Ya kanka tom hardy de bile bamya varken çok sıkıntı değil ama insan daha büyük istemiyo değil.

Evet beyler sıkıntı büyük mü yoksa ben mi büyütüyorum bilmiyorum.

Normalde bunu çok sorun eden, 7/24 bunu düşünen bi insan değilim(var böyleleri)
Ama gelgelelim ne zaman manitayla sevişsek eline kemere attığında çözmek için bi burukluk oluyo aq.

Hayır zaten büyük değil bide kilo var bu sefer olanda gidiyor.

Şimdi bunu internetten bay araştırdım, ameliyatından tut asılıp çekmesine kadar, pompası vs bissürü şey var.

Ama şimdi bide sizden duymak lazım bunu büyütmenin bi yolu yokmu panpalar.

Şimdi gelip elindekiyle yetin vs tarzı muhabbetlere lütfen girmeyelim. Her erkek daha büyük bir aletin hayalini kuruyodur.

Her neyse kendimi sizin ellerinize bırakıyorum.
kilo vermeye ne dersin kanka ?

Dostum kesin emin olmamakla birlikte kas sünmesi gibi bir durum sanırım söz konusu istersen bir araştırıp bakabilirsiniz ne kadar uzar ne zararları vardır işe yarar mı yaramaz mı bilmem ama bir zamanlar Afrika'da kabileler penisleri ne ip bağlayıp ağırlık kaldırıyorlarmış ve dünyanın en uzun çüklü adamında bu yöntemi uygulamış ve ayrıca 7 cm geçiyorsa sıkıntı yok çünkü kadının zevk alması için gereken minimum çük uzunluğu 7 cm Türkiye de ise boy ortalaması 12 cm buna göre kendininkini ölç biç karar ver
Penis kopması vs gibi sorunlar karşısında beni sorumlu tutmayın;)

Cinsel birleşim için vajinanın 1/3 lük kısmı yani 6-7 cmlik olan bölüm hazza duyarlı.10 cm emanetinin olması yeterli kankam.Bunu bir tıp öğrencisi olarak söylüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8