Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Penis boyu

Katılım
17 Mayıs 2020
Mesajlar
10
Tepkime puanı
10
Yaş
20
Şehir
İstanbul
kendimce yaptığım araştırmalara göre penis boyu 20 yaşına kadar maksimum boyuna ulaşıyor ve ondan sonra uzaması duruyor.
15 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 12.8 cm
16 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 13.6 cm
17 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 14.5 cm
18 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.0 cm
19 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.2 cm
20 yaş ve üstü bir erkeğin ortalama penis boyu 15.5 cm boyuna geliyor.
bende p*rno daki erkeklerin penis boyunun büyük olması ve sanki tatmin, boy orantılıymış gibi düşüncesine kapıldığım için uzatmanın yollarını araştırmaya başladım.
en çok karşıma çıkan ilk sonuç jelq oldu . Bu egzersizde penis, inek sağar gibi sağılıyor ve zamanla uzadığı söyleniyordu .
bir başka karşıma çıkan ve dünyanın en büyük penisine sahib kişi olan Roberto Esquivel Cabrera adlı Meksikalı abimizin yaptığını söylediği , penise ağırlık bağlama yöntemiydi
penise düzenli periyotlarla ağırlıklar artırılarak bağlanıyor ,penis zamanla bu ağırlığa dayanamıyor ,çok hafif şekilde yırtılıyor , bu yırtılmalar iyileşip penisin boyuna ekleniyor ve bu teknik böyle devam ediyor.
Sizce bu teknikleri yapmaya değer mi ?
Bende bu derdin caresini yıllardir aradım. sonunda bir çözüm yolu bula bildim. penisime dumbell bağlayıp kaldıriyordum. 3 set 10 tekrar olacak şekilde penis dumbell curl yapıyordum. uzamasının aksine kalınlaştırdı. penisi uzatan şey meğerse çekme hareketleri değil itme hareketleriymiş. bunun içinde penis dips yapmaya başladım 3 set 5 tekrar. penisim 3 cmden 5cme uzadı sonunda. eğer sende büyütmek istiyorsan 1 kilodan başla. ilk başta çok ağır kilolara girme yoksa penis fıtığı olursun. HERKESE BOL ŞANS.
 
Katılım
12 Mart 2019
Mesajlar
11
Tepkime puanı
4
Şehir
Malatya
Dünya erekte penis ortalaması 13.6 cm’dir. Ayrıca bu yazılan uzatma hareketlerinin hiçbir bilimsel kanıtlanmışlığı olmamakla birlikte birçok zararı kanıtlanmıştır.
Büyük tahribatlara sebep olursunuz, erekte olamamaktan tut erken boşalmaya kadar.

Büyük penisi herkes ister kimse yok demez ama penisi 10 cm ve üzeri olan herkes normaldir. Tek uzatma yolu ise ameliyat.
 
Katılım
23 Eylül 2020
Mesajlar
36
Tepkime puanı
51
Şehir
Kocaeli
Kardo sana her sabah 3 set 10 tekrar dick curl yazıyorum hareketleri Yavaş ama etkili yap , hissederek yap , negatife yüklen efsane pump olursun :)

Şaka bir yana sakın uğraşma böyle şeylerle insanlar degistirebilecegi seylere odaklanmalï : vücudu , kişiliği , işi vb . Bu yontemleri denersen ulasabilecegij dedigi gibi max 1 cm veya 1.5 cm falan bunun için de değmez yani. Hemen mesaja eklemek istiyorum arkadas ortamindayim diye hizli yazmiştim. Dostum eğer gercekten mikro boyutlarda bir penisin varsa ( ereksiyon hali 7-9 cm arası) bir ürolog a gozukmende fayda var biz burda gırgır şamata yapiyoruz ama... Ayrica kadinlarin vajinasi zaten 12-13 cm e kadar alıyor kisiden kisiye gore degişsede durum genel olarak böyle bir de bu cografyada iklime göre gayet doğal . Nasıl bir asyalinin penisi küçük oluyorsa bizlere göre kadinlarin da vajinasi o kadar dar oluyor ki öyle içeriklerde denk geldiysen farketmişsin çok cabucak acı duyar asyalı kadınlar.Keza bir Afrikalı insanlarin da o bölgeye göre bir adaptasyon sağlaması da daha büyük bir penis ve daha geniş bir vajina durumu sağlıyor.( istisnalar tabi olabilir ama genel böyle) hemen bir diger yorumum ise penis boyu büyüklüğü = tatmin miktarı gibi bir yanılgın var dostum. Bak hayat illuzyondan ibarettir. Elinin altindakini canavara donusturmen tamamen ortamın aurosına , testosteron miktarına , kadınla arandaki duygusal bağa ve kadının seni ne kadar istemesine bağlı. Eğer tüm şartlar uyuyor ve de kadın gercekten sana bir sevgi , aitlik ve de güven duyuyorsa senden kralı olmaz o cinsel ilişkide bir ömür boyu unutamaz. Tabi şartlar uygun değilse kadın bakkala gitse daha çok yorulur vaziyete gelir ve bunu da unutamaz şayet başarisizliğindan dolayi :) Umarim işine yaramıştır dostum.
 
Son düzenleme:
Katılım
7 Nisan 2020
Mesajlar
3
Tepkime puanı
3
Yaş
23
Şehir
İstanbul
Kadının g noktası 5 6 cm içerde 10 cm penisin olsa bile uyarman mümkün ortalama zaten 13 14 cm işlev konusun da problemin yoksa sorun olacağını sanmıyorum. Bu bildiğin işte uzun penisim varsa kadın etkilenir falan evet bi nebze hoş görünebilir ama çokta üzerinde durulacak bir şey olarak görmüyorum. Bunları düşüneceğinize psikolojik, duygusal olarak kendinizi güçlendirin.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst