Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Penis boyu

kendimce yaptığım araştırmalara göre penis boyu 20 yaşına kadar maksimum boyuna ulaşıyor ve ondan sonra uzaması duruyor.
15 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 12.8 cm
16 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 13.6 cm
17 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 14.5 cm
18 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.0 cm
19 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.2 cm
20 yaş ve üstü bir erkeğin ortalama penis boyu 15.5 cm boyuna geliyor.
bende p*rno daki erkeklerin penis boyunun büyük olması ve sanki tatmin, boy orantılıymış gibi düşüncesine kapıldığım için uzatmanın yollarını araştırmaya başladım.
en çok karşıma çıkan ilk sonuç jelq oldu . Bu egzersizde penis, inek sağar gibi sağılıyor ve zamanla uzadığı söyleniyordu .
bir başka karşıma çıkan ve dünyanın en büyük penisine sahib kişi olan Roberto Esquivel Cabrera adlı Meksikalı abimizin yaptığını söylediği , penise ağırlık bağlama yöntemiydi
penise düzenli periyotlarla ağırlıklar artırılarak bağlanıyor ,penis zamanla bu ağırlığa dayanamıyor ,çok hafif şekilde yırtılıyor , bu yırtılmalar iyileşip penisin boyuna ekleniyor ve bu teknik böyle devam ediyor.
Sizce bu teknikleri yapmaya değer mi ?

Değmez, 2 teknikte 1-2 cm uzatır ama bir ömür boyu olumsuz etkileri devam eder.
-Erken boşalma
-Erekte olamama
-His, zevk kaybı

Malmısın olm tövbe haaahhahah😂😂
Böyle şeyler yapmayın önermeyin bırakın yavrucak kendi uzasın allah korusun deneyim dersiniz olanda gider

Ben anlamadım niye bu kadar istiyonuz mq amacınız ne 30 cm olup kendinizi si*mek falan mı istiyonuz lan

Biraderim araştırmayı hangi kaynaklardan yaptın bilmiyorum ama araştırmanda yanlışlıklar var.
Dünya genelinde ortalama penis boyu 13 cmdir(erekte halde).
Penis boyu uzatma teknikleri-yöntemlerine sakın bulaşma .
Sebebine gelirse;
1.Tıp bilimine göre bu mümkün değildir
2.Bu 'teknikler' geri dönülemez hasarlara sebep olabilir.
Penis boyutun genetiğinde kodlanmıştır bunu ancak ameliyat ile uzatabilirsin(penis köküne çubuk yerleştiriyorlar) ki onuda mecbur kalmadıkça yaptırman hayli zor.
Bunun dışında , boyu önemli değildir falan o tarz şeylere hiç girmeyeceğim.Boyu gayette önemlidir bunun aksini iddia eden adam ya +20 cm bir alete sahiptir ya da sevgilisi tarafından aldatılıyordur ama farkında değildir.
Ancak bu penisin küçükse hapı yuttun , aldatılacaksın anlamına gelmez.
Cinsellikte penis boyu önemli bir faktör olmakla birlikte , penis boyundan çok daha önemli şeyler vardır.
Benim tavsiyem , penis boyuna odaklanmak yerine kadını zevkten deli edebileceğin beceriler geliştirmen.
Sonuç olarak bir kadına +20 cm bir penis veya tek seferde +2 orgazm seçeneklerini sunarsan gözünü kırpmadan orgazmı seçecektir.

Biraderim araştırmayı hangi kaynaklardan yaptın bilmiyorum ama araştırmanda yanlışlıklar var.
Dünya genelinde ortalama penis boyu 13 cmdir(erekte halde).
Penis boyu uzatma teknikleri-yöntemlerine sakın bulaşma .
Sebebine gelirse;
1.Tıp bilimine göre bu mümkün değildir
2.Bu 'teknikler' geri dönülemez hasarlara sebep olabilir.
Penis boyutun genetiğinde kodlanmıştır bunu ancak ameliyat ile uzatabilirsin(penis köküne çubuk yerleştiriyorlar) ki onuda mecbur kalmadıkça yaptırman hayli zor.
Bunun dışında , boyu önemli değildir falan o tarz şeylere hiç girmeyeceğim.Boyu gayette önemlidir bunun aksini iddia eden adam ya +20 cm bir alete sahiptir ya da sevgilisi tarafından aldatılıyordur ama farkında değildir.
Ancak bu penisin küçükse hapı yuttun , aldatılacaksın anlamına gelmez.
Cinsellikte penis boyu önemli bir faktör olmakla birlikte , penis boyundan çok daha önemli şeyler vardır.
Benim tavsiyem , penis boyuna odaklanmak yerine kadını zevkten deli edebileceğin beceriler geliştirmen.
Sonuç olarak bir kadına +20 cm bir penis veya tek seferde +2 orgazm seçeneklerini sunarsan gözünü kırpmadan orgazmı seçecektir.
iyi demişsin. bir iki kez denemiştim ama tereddüte düştüğüm için fikir almak istedim. deneme bidaha

dostum selamlar, sağlıklı yağ oranındaysan vücudun senin için doğru olanı yapacaktır. bunları dert etmene gerek yok

kendine iyi bak

kendimce yaptığım araştırmalara göre penis boyu 20 yaşına kadar maksimum boyuna ulaşıyor ve ondan sonra uzaması duruyor.
15 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 12.8 cm
16 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 13.6 cm
17 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 14.5 cm
18 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.0 cm
19 yaşındaki bir erkeğin ortalama penis boyu 15.2 cm
20 yaş ve üstü bir erkeğin ortalama penis boyu 15.5 cm boyuna geliyor.
bende p*rno daki erkeklerin penis boyunun büyük olması ve sanki tatmin, boy orantılıymış gibi düşüncesine kapıldığım için uzatmanın yollarını araştırmaya başladım.
en çok karşıma çıkan ilk sonuç jelq oldu . Bu egzersizde penis, inek sağar gibi sağılıyor ve zamanla uzadığı söyleniyordu .
bir başka karşıma çıkan ve dünyanın en büyük penisine sahib kişi olan Roberto Esquivel Cabrera adlı Meksikalı abimizin yaptığını söylediği , penise ağırlık bağlama yöntemiydi
penise düzenli periyotlarla ağırlıklar artırılarak bağlanıyor ,penis zamanla bu ağırlığa dayanamıyor ,çok hafif şekilde yırtılıyor , bu yırtılmalar iyileşip penisin boyuna ekleniyor ve bu teknik böyle devam ediyor.
Sizce bu teknikleri yapmaya değer mi ?
Bende bu derdin caresini yıllardir aradım. sonunda bir çözüm yolu bula bildim. penisime dumbell bağlayıp kaldıriyordum. 3 set 10 tekrar olacak şekilde penis dumbell curl yapıyordum. uzamasının aksine kalınlaştırdı. penisi uzatan şey meğerse çekme hareketleri değil itme hareketleriymiş. bunun içinde penis dips yapmaya başladım 3 set 5 tekrar. penisim 3 cmden 5cme uzadı sonunda. eğer sende büyütmek istiyorsan 1 kilodan başla. ilk başta çok ağır kilolara girme yoksa penis fıtığı olursun. HERKESE BOL ŞANS.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8