Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pide Kuyruğunda Açtığım Set :)

Malum ramazan ayı üstüne üstlük birde bu virüs ortamları varken set açmayı unuttuk resmen. En ufak bir kıvılcımda direk oyuna girer oldum.

Dün malum sokağa çıkma yasağı da vardı buna rağmen akşama doğru arabaya atlayıp evin yakınındaki fırının önüne çektim. Ben kimse olmaz diyordum ama kuyrukta bir kaç kişi bekliyordu. Arabayı park ettiğim yerde sırada bir kız vardı. Yüzünde maske olduğu için değerlendirmeyi vücuduna bakarak yapabildim. Altında siyah bir tayt vardı zayıf bir kızdı ama kalçaları iri ve dikti spor yaptığı belliydi. HB 6-7 dedim yüzünü görmeden. Bende arabadan inip sıraya geçtim. Aramızda 2 kişi vardı. Kız dönüp dönüp bana bakıyordu. Daha sonra arabaya bakmaya başladı (araba öyle pahalı bir şey değil) ben derin bir nefes alıp kıza bakarak;

- yalnız satılık değil.
- (yüzüme tip tip bakıp) efendim?
- Alıcı gözle bakıyorsun da arabaya satılık değil.
- (gözlerinin içi güldü diyebilirim) ondan değil öylesine bakıyordum.
- Keyfine bak şaka yapıyorum.
- (kız bir anda sırasından çıkıp yanıma gelerek) Daha önce görmüştüm sanki bu arabayı aşağıdaki sitede mi oturuyorsun?
- (kız meğerse beni stalk'lıyormuş:) evet sende mi orada oturuyorsun? Komşu muyuz yoksa?
- Yok hayır ama arkadaşım oturuyor o sitede adı E... tanıyor musun?
- (Gülerek) Yok tanımıyorum nerede o eski komşuluk ilişkileri.
- (Güldü) Evet.
- Geldiğinde bir gün tanıştırırsın ama.
- Bakarız olabilir.

Bu arada kızın sırası gelmişti "sıra sana geldi" dedim. Kız yanımdan ayrılıp fırının içine girdi. Daha sonra pideleri alıp yanıma geldi;

- Benim adım D.... bu arada.
- K... bende memnun oldum.
- (Eliyle göstererek) Şu apartmanda oturuyorum.
- Kaç numara?
- (Gülerek) Ailemle oturuyorum.
- O zaman ailenle birlikte kullanmıyorsan telefon numaranı versene.
- (Maskenin altından kahkaha sesleri) Tamam yazsana 05...….
- Çaldırıyorum kaydet.

Benim sıram gelmişti bende fırına girip pide alıp dışarı çıktım. D... beni bekliyordu;

- Whatsapp'ta neden profil foton yok.
- (Gülerek) Hemen ona mı baktın.
- (Şımarık bir ses tonuyla) Evet.
- Maskemi çıkarayım canlı kanlı gör madem. Bu maskenin altında bir fikir var ve fikirlere kurşun işlemez.
- (Kahkaha attı) Yaa koptum.
- (Maskemi çıkardım) Bak bakalım.
- Evet.
- Evet derken?
- (Gülerek) Yani fikirler var işte.
- Bende seni görsem keşke.
- Whatsapp'ta var fotoğrafım.
- Canlı kanlı görmeyi tercih ederim.
- Peki madem. (Maskesini çıkardı)
- Senin de fikirler fena sayılmaz.
- (Kahkahalara devam) Sus lütfen çok güldüm yaa. Gitmem lazım şimdi sonra görüşürüz.
- Görüşürüz.

Bu arada HB 6-7 yüzünü görünce 5 filan oldu. Maskeli kızlara yürürken bir daha düşünün derim. Gerçi hatun nasıl olsa maske takacağım diye sıfır makyajdı onunda hatırına HB 5,5 olsun bari.

Eve gittim hiç mesaj atmadım ilgilenmedim. Gece 11 gibi mesaj attı. Instagram adresimi sordu. 15-20 dk cevap vermedim sonra instagram kullanmadığımı söyledim. Aaa niye, neden, yoksa sevgilin mi var falan filan. O shit testleri ustalıkla atlattım. Bu seferde foton hiç yok mu göndersene diye yazdı bende anlık fotolarımı çekip yolladım. O da kendi fotolarını yolladı. Gece 3'e kadar boş boş mesajlaştık (maksat zaman geçsin normalde yapacağım şeyler değil)

Sabah yine bir şey yazmadım. O yazdı "uykucu hala uyuyor musun? :)" diye. Ben yine 15-20 dk bekleyip "hayır iş yerindeyim" yazdım. "Kolay gelsin" dedi. Muhabbet orada kaldı. Gece bir şeyler yazarız artık karantinada oyun bu kadar oluyor. Buna da şükür :)

Bu arada aynı mahalleden, yakın yerden kızlarla takılmak pek tarzım değil büyük ihtimalle sadece sohbet, muhabbet aşamasında kalacak bir oyun oldu bu. Sırf yokluktan set açtım yani.

Kızdan baya ilgi var yani... Değerlendirsen bence iyi olur ama tabi seni bilemem sen kendini daha iyi bilirsin

Özet; İkisininde hormonlarının yükselmesi sebebiyle yataktan sonra görüşmeyecek olmaları :D

O yükselme fena zaten dün gece şeytan az dürtmedi "nude iste" diye ama o tarz basitliklere girmemeye çalışıyorum zorda kalmadıkça :)

Kızdan baya ilgi var yani... Değerlendirsen bence iyi olur ama tabi seni bilemem sen kendini daha iyi bilirsin

Dostum şöyle söyleyeyim bu karantina süreci insanları fena daraltmış. Normalleşme sonrası bence hemen her ortamda set açmak, oyuna girmek lazım çünkü kızlardan fazlasıyla ilgi gelecek.

Milleti gaza getirmek gibi olmasın ama normalleşme sonrası cesur olan kazanır. Hemde bol bol kazanır :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8