Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Platonik olmaktan kurtulma

Dostlar bugün sevdiğim kızla son konuşmayı yaptık beni sevmediğini ve kırmadan beraber olamayacagimizi söyledi ilk konuştuğum kızdı kendisi
Ben bu kızı nasıl unuturum

Hayatın Kulvarları modelinin temel prensibi şu:

"Bir konuda ne kadar çok seçeneğin olursa, tek bir seçeneği kaybetmekten yaşayacağın üzüntü o kadar azalır ve dolayısıyla konuya aşırı önem verip kendi başarına engel olmazsın."

Esenlikler.

Dostlar bugün sevdiğim kızla son konuşmayı yaptık beni sevmediğini ve kırmadan beraber olamayacagimizi söyledi ilk konuştuğum kızdı kendisi
Felsefe okumanı Tavsiye ederim
Bence Kendine Şu Soruları sor
1 Ben Kimim ?
2. Hayatdaki Amacım ne ?
Eğer Ani Işler Gelmiyorsa Başına Günlük Rutin yap olmuyorsa Günlük To Do list yap İnan birde bakacaksın Unutmuşsun Yada Şöyle Soyluyeceksin Bu Kız için mi be ?
Eğer Burdaki yazılar Tatmin etmiyorsa Bu Forumda Hazine Yatıyor Eski Soru Cevapa fln bakmanı Şiddetle öneririm Boş Zamanımda okuyorum eskileri Komik olanlarda var Hepsini Okuma Üstat işine gelenleri.
Iyi Forumlar Üstat
Başka Sorun varsa Biliyorsam Seve Seve Cevaplarım

Bu Arada Bu Platonik. Değil OneIts sendromu Platonik Hiç konuşmadan fln Kızı sevmektir Ve Kökeni Platon Filasofundan gelmektedir.
Düşünmeye Zamanın kalmazsa Unutursun

Felsefe okumanı Tavsiye ederim
Bence Kendine Şu Soruları sor
1 Ben Kimim ?
2. Hayatdaki Amacım ne ?
Eğer Ani Işler Gelmiyorsa Başına Günlük Rutin yap olmuyorsa Günlük To Do list yap İnan birde bakacaksın Unutmuşsun Yada Şöyle Soyluyeceksin Bu Kız için mi be ?
Eğer Burdaki yazılar Tatmin etmiyorsa Bu Forumda Hazine Yatıyor Eski Soru Cevapa fln bakmanı Şiddetle öneririm Boş Zamanımda okuyorum eskileri Komik olanlarda var Hepsini Okuma Üstat işine gelenleri.
Iyi Forumlar Üstat
Başka Sorun varsa Biliyorsam Seve Seve Cevaplarım
Biliyorum dostum sizin tavsiyeleriniz benim için çok değerli

Biliyorum dostum sizin tavsiyeleriniz benim için çok değerli
Üstat Eski Makalelere In Çok Güzel Cevaplar bulursun senin gibi sorunu olan çok kişi vardı GodlessAlpha Ripper
KuşçuBaşı NR ve Nice Nadide Üstatların Cevapları var BetaBoy ve Tyler in soru Sorduğu Donemlerdi 🤣

Telefonunda onla ilgili olan herşeyi onu fotoğraflarını videolarını sil instadan sosyal medyalardan takipten çık mesajları sil onu düşündüğün zaman dinlediğin şarkıları Çalma onun hakkında hiçbir zaman millete dert yanma onla ilgili konuşma soran olursa kapatalım konuyu de bunu her arkadaşıma tavsiye ederim işe yarar çünkü dostum olan olmuştur kafanı neyle doldurursan o olursun bunları artık geride bırakman gerekiyor

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8