Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Profesyonel Boksörlük İçin Geç Mi

Herkese merhaba öncelikle. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi almak istediğim konu profesyonel boksör olmak için geçmi. Yaşım 18, daha önce çok uzun olmasada boks eğitimim var ve amatör seviyedeyim diyebilirim. 18 yaşımda tekrardan sağlam bir şekilde başlayıp profesyonel kariyer oluşturabilirmiyim aynı zaman da mezunum ve üniversite sınavına hazırlanıyorum ikisini birlikte devam ettirebilirmiyim ve üniversiteyi kazandıktan sonra hem boks yapıp hemde üniversite okuyabilirmiyim. Fikirleriniz ve düşüncelerininiz benim için önemli ayrıca zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Neden olmasın ? Olmaması için bir sebep yok ben futbol oynadım futbolcu olmak için 18 geç yaş doğruya doğru boksu bilmiyorum o yüzden şöyle diyelim ki 18 geç olsun eğer öyle ise bile 1 yerine 2 çalışırsan yeteneğinde var ise istiyorsan olur ki bence boks 18 yaş bizim braştaki kadar geç bir yaş olmasa gerek , iyi hocalarla çalışırsan sana çok da iyi referans olurlar özetle yapılabilecek bir şey ondan şüphen olmasın bu bir , ikinci konu kritik üniversite sınavına hazırlanırken ailen sıkıntı yapabilir bişey olur vs diye ona hazırlıklı ol sınava son bir ay kala müsabakaya çıkmadan antrenman yap ne olur ne olmaz sonrası zaten gelir başarılar kardeşim

Sağlam bir salon bul ve bir an önce başla. Ben de boksörüm ve profesyonelliği hedefledik yaşım da 20 başkaları 3 gün çalışıyorsa sen 6 gün çalış.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8