Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Psikoloji Bölümü Hakkında Bilgisi Olan?

Üniversite için Psikoloji bölümünü düşünüyorum. Sizce nasıl ? Parasal açıdan sıkıntı çeker miyim ? İnternetten araştırdım bir sürü şey yazmışlar biri gelecegi yok diyor digeri var biri dersleri zor geçemezsin diyor farklı farklı şeyler

Hayalimdir psikoloji bölümü ama kazanmak için yeterli azim yok. İlk hedefim olmadı hiçbir zaman ama hep isterim insanları daha iyi tanıyıp anlamayı. Para açısından düşünme, hayatını adayacaksın sonuçta. Gerçekten mutlu olur muyum diye düşün ayrıca puanı gayet yerinde ve boşta kalacağını zannetmiyorum.

Ayrıca eskiden psikolog ve psikiyatriye karşı ön yargı vardı. Şu geçtiğimiz 5 yıl içerisinde çok büyük bir yol kat edildi bu konuda. İnsanlar ön yargılarını yıkmaya başladı. Bu yüzden önü açık bir meslek.

Bi arq Tm den girmeyi dusundugumde olmayi dusundugum meslekti. Sonradan vazgeçtim mf daha cazip geldi ama sorarsan tm calissam daha iyi yaparim tabii

Hayalimdir psikoloji bölümü ama kazanmak için yeterli azim yok. İlk hedefim olmadı hiçbir zaman ama hep isterim insanları daha iyi tanıyıp anlamayı. Para açısından düşünme, hayatını adayacaksın sonuçta. Gerçekten mutlu olur muyum diye düşün ayrıca puanı gayet yerinde ve boşta kalacağını zannetmiyorum.

Ayrıca eskiden psikolog ve psikiyatriye karşı ön yargı vardı. Şu geçtiğimiz 5 yıl içerisinde çok büyük bir yol kat edildi bu konuda. İnsanlar ön yargılarını yıkmaya başladı. Bu yüzden önü açık bir meslek.

Benim de hayalim ama çevremdeki herkes para konusunda sıkıntı yaşarsın başka işe yönel diyolar. Ama hayallerime ulaşmak paradan daha değerli diye düşünüyorum.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8