Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pua ve SHUT

Arkadaşlar forumda yeni sayılırım. Forumdaki insanlar hakkında pek bir bilgim yok. Bir şey merak ettim şu an forumdaki çoğu kişi SHUT. Evet çoğumuz shutuz ben çok rahat set açıyorum geçen sevgilim oldu vs demeyin pua olmak farklı birşey. Grupta gerçekten pua diyebileceğimiz birileri var mı? Varsa kimler?

Arkadaşlar forumda yeni sayılırım. Forumdaki insanlar hakkında pek bir bilgim yok. Bir şey merak ettim şu an forumdaki çoğu kişi SHUT. Evet çoğumuz shutuz ben çok rahat set açıyorum geçen sevgilim oldu vs demeyin pua olmak farklı birşey. Grupta gerçekten pua diyebileceğimiz birileri var mı? Varsa kimler?
Oyunda yenimisin.

Bide ergen birisin kedicik bile senden daha olgun en azından onun bıyıkları var?
Yeni sayılırım dediğim bikaç ay oluyor. Bu siteden ziyade yabancı forumlarda takılırdım. Sonradan farkettim bu siteyi. Bu sitedeki çoğu yazıyı da okudum. Sitedeki herkesin benden tecrübeli olduğuna da katılmıyorum. Birde 17 yaşında olsam da yaşıtlarımın aksine gayet gür sakal ve bıyıklarım var :D Biraz hormonluyum o açıdan.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8