Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pubta başarısız yürüme

Merhaba arkadaşlar. Daha önce de kadınlara yaklaşmışlığım vardı ama yakın zamanlarda pek olmamıştı, ayrıca Trp ile tanışmadan önceydi. Trp ile bayadır iç içeyim ve artık saha yapmanın vakti geldi diye düşündüm. Neyse sizi sıkmadan konuya dalayım.

Arkadaş grubumla pubta takılırken yan masadaki hb 7.5-8 civarı bir kızla göz göze geldik. Bir yandan doğru anı beklerken, bir yandan da yaklaşmadan önce fazla göz göze gelmenin sıkıcı bir hareket olduğunun bilinciyle çok göz göze gelmemeye çalıştım. Ama bariz bir şekilde kesişiyorduk ve bunun yd olduğunu düşündüm. Diğer arkadaşları masadan ayrıldı sigara içmek için. Tam o an arkadaşlarımda sigaraya çıkalım dedi. Hep beraber masadan ayrılırken siz geçin dercesine bir hareket yaptım ve kıza doğru yöneldim. Yüksek sesli bir ortam olduğu için konuşmak pek mümkün değildi. Yaklaşınca hatun beni fark edip hafif bir gülümseme takındı. Elimle sigaraya çıkalım dercesine bir hareket yaparken bir yandan da kafamla o yöne işaret ederek destekledim. Kız yok dedi. Ben de duyabileceği kadar yaklaşıp "rahatsız ettiysem özür dilerim" deyip ayrıldım.

Kendi hatalarımı söylemem gerekirse o anın heyecanıyla vücut dilimi pek koruyamadığımı düşünüyorum. Ama gece boyu buna dikkat ettim.

Bir diğeri ise konuşmayıp işaret etmem olabilir. Yalnız derler ki "bir şeyi ne kadar az kelime kullanıp anlatıyorsanız o kadar güçlü bir anlatımdır. Hiç kelime kullanmadan anlatıyorsanız bu en güçlü anlatımınızdır."

Sesli bir ortam değilde set açabileceğim bir ortam olsa sonuç belki farklı olabilirdi. Sağlık olsun. Bunu bir adım olarak görüyorum.

Ha bir de ekleme yapayım. Sonra ara ara yine gözlem yaptım. Hiç sigara içmedi. Hatun büyük ihtimalle sigara kullanmıyormuş :D

Son düzenleme:
Bu reddedilmen ile alakalı değil, ondan sonra gerçekleşmiş zaten ve
Ben başlangıç seviyesindeyim ama eminim ki ayrılırken özür dilememen lazımdı.
Hele hele rahatsız ettiysem özür dilerim büyük bir yanlış bence
En iyisi bozuntuya vermeden dışarı sigaraya doğru devam etmen gerekirdi.

Bu reddedilmen ile alakalı değil, ondan sonra gerçekleşmiş zaten ve
Ben başlangıç seviyesindeyim ama eminim ki ayrılırken özür dilememen lazımdı.
Hele hele rahatsız ettiysem özür dilerim büyük bir yanlış bence
En iyisi bozuntuya vermeden dışarı sigaraya doğru devam etmen gerekirdi.
Dostum belki haklı olabilirsin. Camia bundan bahsediyor. Yalnız biz pua ya da alfa olmaya çalışıyoruz, yaban gibi nezaketsiz olmaya gerek var mı bilemiyorum. Prensip meselesi

Dostum belki haklı olabilirsin. Camia bundan bahsediyor. Yalnız biz pua ya da alfa olmaya çalışıyoruz, yaban gibi nezaketsiz olmaya gerek var mı bilemiyorum. Prensip meselesi
Bu konuda haklısın ben de öyle düşünüyorum ama aslında burda biraz açık konuşsam iyi olurdu,
senin yaptığın şey zaten en başından beri özür dilenecek bir şey değil ki basit bir teklif, ne ısrar ediyorsun ne rencide ediyorsun ne de zamanından çalıyosun, başka bir yerde belki bu zaman kaybı ve dikkat dağıtıcı unsur sayılabilirdi ama orası eğlence mekanı.
Durduk yere rahatsız ettiğim için özür dilerim diyorsan verdiğin alt mesaj şu insanlar benden hep rahatsız olur veya ben senden çok aşağıda biriyim özür dilerim gibi.
Nezaket için özür dilemen şart değil bir göz kırpıp peki iyi geceler deseydin çok daha temiz olurdu diye düşünüyorum.

Bu konuda haklısın ben de öyle düşünüyorum ama aslında burda biraz açık konuşsam iyi olurdu,
senin yaptığın şey zaten en başından beri özür dilenecek bir şey değil ki basit bir teklif, ne ısrar ediyorsun ne rencide ediyorsun ne de zamanından çalıyosun, başka bir yerde belki bu zaman kaybı ve dikkat dağıtıcı unsur sayılabilirdi ama orası eğlence mekanı.
Durduk yere rahatsız ettiğim için özür dilerim diyorsan verdiğin alt mesaj şu insanlar benden hep rahatsız olur veya ben senden çok aşağıda biriyim özür dilerim gibi.
Nezaket için özür dilemen şart değil bir göz kırpıp peki iyi geceler deseydin çok daha temiz olurdu diye düşünüyorum.
Yazına katılıyorum dostum şimdi ortak noktada buluştuk işte. Dediğin gibi iyi geceler deyip dönüp gidebilirdim. Biraz tutukluk var attıkça olacak diyelim

Bence bir hata mı anlayamadım. Sonuçta senin arkadaşların da kızın arkadaşları da sigara içmeye çıkmış, yani rahatsız olmamak için demiş olabilir. Yukarıdakilerin dediği gibi özür dilenecek bir şey yok.

Özür dilemen harici hersey yolundaymıs en azından ortam biraz müsaitkej yine gidebilirdin yanına

Özür dilemen harici hersey yolundaymıs en azından ortam biraz müsaitkej yine gidebilirdin yanına
Dostum ama ortam öyle. Sürekli yüksek ses. Sigara ya da lavabo harici birbirinin söylediklerini duyabileceğin bir ortam olmuyor. Onda da çıkacağı zamanı bekleyeceğime ben teklif edeyim dedim. İkinci kez yapılması normal bir yaklaşma değil tacize girer. Bir kez hayır cevabını almışsın artık. Hatunun sigara kullanmaması vs bahane arıyorum kendime ama ret yedik işte :D

Dostum sen sigaraya çıkalım diye işaret edince kızın ne yapmasını bekliyordun? Hemen dışarı çıkmasını mı?Böyle bir şey olmasını hiç bekleme.Olduğunu söyleyenler varsa da onlara inanma.Kızın yanına gidip biraz sohbet etmeliydin.Gürültülü müzik olduğunu söylüyorsun.Bu durumda kızın kulağına eğilip konuşmalıydın.Tabi sürekli kulağına eğilmiş vaziyette de durma.Söyleyeceğini söyledikten sonra kendini geri çek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8