Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Pürüzsüz cilt için krem önerisi

Dostlar erkeklerin çoğunun bilmediği ama kızların hepsinin bildiği.

BB KREM
Fondoten olarak adlandıran bilgisizler olsa da bazı yerlerde okuduğum ve bildiğim kadarıyla bu kremi Renkli Nemlendirici diye adlandırmak daha doğru olur.

Cildinizin rengine göre bb kremi her sabah evden çıkmadan çook az miktarda (Fazla sürerseniz belli oluyor) sürüp yedirirseniz,Cildiniz bebek poposu gibi görünür ayrıca sivilce ve sivilce izlerini de kapatıyor.Uzun vadede sivilceniz varsa başka şeyler öneririm ama pürüssüz ciltle sokağa çıkmak istiyorsanız efsane ürün

BB KREM
Fondoten olarak adlandıran bilgisizler olsa da bazı yerlerde okuduğum ve bildiğim kadarıyla bu kremi Renkli Nemlendirici diye adlandırmak daha doğru olur.

Cildinizin rengine göre bb kremi her sabah evden çıkmadan çook az miktarda (Fazla sürerseniz belli oluyor) sürüp yedirirseniz,Cildiniz bebek poposu gibi görünür ayrıca sivilce ve sivilce izlerini de kapatıyor.Uzun vadede sivilceniz varsa başka şeyler öneririm ama pürüssüz ciltle sokağa çıkmak istiyorsanız efsane ürün

tek başına bb krem yeterli değil
bunun yerine hem kapatıcı özelliği olan hemde sizi güneşten koruyan solante acnes tinted'i tavsiye ederim.

tek başına bb krem yeterli değil
bunun yerine hem kapatıcı özelliği olan hemde sizi güneşten koruyan solante acnes tinted'i tavsiye ederim.
Benim yüzümü baya pürüssüzleştiriyor artı birşeye gerek duymuyorum ama sağol tavsiyen için 👍

BB Krem kullanıyorum pürüzsüz cilt insanın tipini gerçekten değiştiriyor.

BB KREM

dostum hangi bb kremi kullanıyorsun markası ne acaba

Beyler ben Nivea 5 in 1 Blemish Balm isimli kremini kullanıyorum memnunum baya fiyatıda ucuz

Bu kremler yüzü alıştırıyor, kullanılmadığında daha da kurutuyor diyorlar.

Benim yüzümde sivilce yok. Pürüzsüz bir yüzüm var. Tek sıkıntım sakalın üstünde kıl çıkması :( Onu da ağda ile hallediyorum.

Sivilce cok panpa onun icin ne kullanmak gerek

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8