Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ralph Hakkında düşünceleriniz ?

Hep Insan Hep insan biraz Hayvanlardan Konuşakya. He bu arada benimde Tavşanlarım oldu be hey gidi günler

Benim düşüncem Insanlık zaten Dünyayı S*kmeye gelmiş ufak küçük bir detayla anlaya bilirsiniz hatta Insan Ayağı Deyen toprakda bitki yetişmiyor Geçen hafta Balkondan seyrederken buldum bunu 🤣 özenleştirip Aforizma yapacam NEYSA
He Sırf Kadınların Yüzü Güzel olsun diye Tatlı Tavşanların Ölmesi üzücü yaaa. Tavşanlar acayip temiz hayvanlar. Biraz da Manyak Kışın kar yağıyordu Dışarda Ağzında Ot (Sigara içer gibi) Televizyon izliyordu sanki anlıyordu 🤣.
Vahşi Tavşan da Avlamıştım ama Elimle Yakaladım Küçükdü Eve getirdim Çuvala koyup Köyden eve getirdim Dışarı koydum Aq Kedisi Kaptı kaçtı 🤣
Kısaca Ben Hiç desteklemiyorum.

Bir duyar kasma aracına dönüştüğünü düşünüyorum. Marketten aldıkları eti, inek veya tavuklar çok istekli bir şekilde veriyolar sanıyolardı galiba şimdiye kadar kimsenin sesinin çıkmadığına göre.

Devletlerin bu işe adım atması lazım. Şahsen ben her ne kadar buna üzülsem de şampuan olmadan, tıraş köpüğü olmadan yapamam

Benim düşüncem Insanlık zaten Dünyayı S*kmeye gelmiş ufak küçük bir detayla anlaya bilirsiniz hatta Insan Ayağı Deyen toprakda bitki yetişmiyor Geçen hafta Balkondan seyrederken buldum bunu 🤣 özenleştirip Aforizma yapacam NEYSA
He Sırf Kadınların Yüzü Güzel olsun diye Tatlı Tavşanların Ölmesi üzücü yaaa. Tavşanlar acayip temiz hayvanlar. Biraz da Manyak Kışın kar yağıyordu Dışarda Ağzında Ot (Sigara içer gibi) Televizyon izliyordu sanki anlıyordu 🤣.
Vahşi Tavşan da Avlamıştım ama Elimle Yakaladım Küçükdü Eve getirdim Çuvala koyup Köyden eve getirdim Dışarı koydum Aq Kedisi Kaptı kaçtı 🤣
Kısaca Ben Hiç desteklemiyorum.
Benim anlamadığım, bu tür olaylarda hep kadınlara laf edilmesi

Biz de şampuanlari, yüz temizleme jellerini, tıraş köpükleri, deodorantlar vs. kullanıyoruz

Bir duyar kasma aracına dönüştüğünü düşünüyorum. Marketten aldıkları eti, inek veya tavuklar çok istekli bir şekilde veriyolar sanıyolardı galiba şimdiye kadar kimsenin sesinin çıkmadığına göre.
Harbi Benim sinir olduğum şey Burda Ay hayvanlar böyle böyle diyen G*t ler sokak hayvanı gördüğünde Ay Hoşt Çirkin şey demeleri

Hayvanlar ölüyor ya da ölecek.Bu bazen kürk için , bazen deney için , bazen de keyfi.Senin benim karşı çıkmam tepki göstermem birşeyi değiştirmez.Eger senin düşünce yapına tersse gidersin kürk giymezsin, vejetaryen olursun ,makyaj malzemesi almazsın bu kadar basit.

Beyler ben Hayvanlar Ölümüne Hayır ay duyar fln da demiyorum yani sadece fikirlerinizi almak için yazdım 🤣

Bir Veteriner Hekim olarak konuşayım dostlar.
Bu video güzel birşeye dikkat çekiyor , evet bazı şirketler hayvanların üzerinde işkence sayılabilecek derecede deneyler yapıyor. Buna karşın bizim elimizden ne gelir hiçbirşey sen markayı istediğin kadar kullanma adamlar parayı vurmuş , hatta birşey yapmaya kalksan en baba avukatlarla karşına geçerler yani demem o ki çok güçlüler ...
Sizden sadece ricam ve önerim hayvan sahibi olursanız onu aile bireyi gibi görün en kaliteli mamalarla besleyin , en güzel şekilde sevin , en azda 600-700 ayda ayırabilecek maddiyattaysanız sahiplenin yoksa gerçekten bilen biri olarak söylüyorum parazit aşısını yaptırmadın o hayvanın iç organları bitecek ölecek...
İyi mamaylada beslemezsen viral bir enfeksiyon tüm bağışıklığını çökertcek...
Daha anlatcak çok şey var ama durumlar böyle lütfen beni dikkate alın :))

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8