Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Red Pill - Yeni Eğitim Serisi w/recc

Daha geçenlerde eski yazılarını okudum ve keşke hâlâ yazsa diye düşünmüştüm baya sevindim döndüğüne.

Herkese merhaba uzun bir aradan sonra.

Uzun zamandır geri dönmeyi düşünüyordum ancak yüksek lisansım ve işimin yoğunluğu sebebiyle eğitimlerin devamını getiremedim. Öncelikle sizden özür diliyorum. 1-2 ay önce konu açmaya çalıştım ancak bu konular burada yayınlanmadı. Son defa şansımı denemek istiyorum, eğer yayınlanırsa yeni bir seriye başlayalım.

Buraya dönme sebebim ise yayınlanan soruları ve konuları okumam açıkçası. Doğru diye bilinen yanlış konular ve tecrübesiz arkadaşların soruları.

8 seneye yakındır Reddit ve diğer forum sitelerindeki makaleleri tercüme ediyorum ve Red Pill konusundaki makalelere daha hızlı ulaşabiliyorum. Mgtow, Nofab gibi bir çok akımın da çevirilerini yapmış ve bu akımları araştırmış biri olarak, hepsinin şuan ki durumu içler acısı maalesef. Reddit'te ilk çıktığı zaman yapılan Red Pill yorumlarıyla, şuan ki yorumlar arasında dağlar kadar fark var. Mentalite değişti, insanların görüşleri değişti.

Eski yazılarımda da çokça yazdım, insan ilişkilerinin belli dinamikleri olmaz. Karşınızdaki insanın kültürü, yaşadığı coğrafya ve travmaları, durumu tam tersine döndürebilir. Kadınları şeytan olarak görmek, alfalık safsatasının peşinden gitmek yapacağınız en büyük ama en büyük yanlışlardan.

Eğer konu onaylanırsa, sizlere güzel bir seri üzerinden bu karantina zamanında bildiğim her şeyi yazmaya ve anlatmaya çalışacağım. Bu seriyi giyim, evrimsel psikoloji feminizm, insan dinamikleri, öfke ve stres kontrolü gibi başlıklar altında yazmayı düşünüyorum. Her şeye sıfırdan bir anlatımla ve güzel bir katılımcı sayısıyla başlayalım.

Konuyu takip ediyorsanız, gönderiyi beğenin ve burada olduğunuzla ilgili yorum yapın. En kısa vakitte, ilk konumuzu yazmaya başlayacağım.

Sevgiler.
Yazılarını bekliyor olacağım, umarım hemen paylaşıma başlarsın. :)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8