Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Red Pill Zırvalığı ve Son

Böyle dersen bir feministe sana kısa süreliğine verebilir :) Olmaması daha iyi kadın bağımsızlaştıkça hipergamisi artar. Biz erkekler olarak işimize en çok geleni düşünmek zorundayız.
Arkadaşın da dediği gibi bu yaptığın kadın düşmanlığı. Dünyaya bir kadın olarak da gelebilirdin. Seçimi senin elinde olmayan tamamen seçimin dışında gelişen bir şey ile kendini üstün tutman çok cahilce ve küstahca. Cahilliğine vermek lazım bu yazdığın cümleyi. Gerçi senin gibi tabiri caizse ' insanlığın ve cinsiyetin olayını anlayan mantıklı marjinal' erkekler bu yazdığıma da bilmiş bir cevap bulur ama emin ol ki dostum böyle düşünen biriysen sen bir hiçsin.

Arkadaşın da dediği gibi bu yaptığın kadın düşmanlığı. Dünyaya bir kadın olarak da gelebilirdin. Seçimi senin elinde olmayan tamamen seçimin dışında gelişen bir şey ile kendini üstün tutman çok cahilce ve küstahca. Cahilliğine vermek lazım bu yazdığın cümleyi. Gerçi senin gibi tabiri caizse ' insanlığın ve cinsiyetin olayını anlayan mantıklı marjinal' erkekler bu yazdığıma da bilmiş bir cevap bulur ama emin ol ki dostum böyle düşünen biriysen sen bir hiçsin.
Sen kim kopeksinde cahilliğime vereceksin? O kapasite sende var mı? Evet bu benim düşüncem erkeklerin egemenliğini savunuyorum bunu da rahatça söylüyorum.

Kadın olabilirdin demişsin belki o zamansa feminist olurdum, bu durumda sende genital siğil olarak dünyaya gelebilirdin. Boş muhabbet yapma seni kızlar soruyora alalım.

hahhaha. Bu yaptığın kadın düşmanlığı. Kadının bağımsızlığından neden korkuyorsun ki? Ayrıca, hipergami nedir? Bilimsel bir olgu mudur yoksa aşırı sağcı rpcilerin uydurması mıdır?
hiç güleceğim yoktu valla
İyi dinle birgün kadınların dildolarla erkekleri duzdugu filmlere gebeyiz.

Erkek gibi davran silkinde götü kaptırdıktan sonra marjinalligin önemi yok. Kadınların altında domine olmak istiyorsan yarin kız arkadaşın sana ikinci erkeği getirdiğinde de göz yumarsın, hangi senaryo işine geliyorsa. Maskületine eşittir erkek özgürlüğü.

Sihirli bir sikim yok çaktığımı redpilli yapacak gözlerini açıyorsam bana yeter bu.

Herkes haklı değil şu an, herkesin anlayamadığı noktalar var. Bu boşlukları böyle birbirinize dalaşarak çözemezsiniz. Gördüğüm kadarıyla da kimse ikna olmak istemiyor, günümüz sosyal belası "En doğru ben biliyorum" kafası burada da hakim.

Sen kim kopeksinde cahilliğime vereceksin? O kapasite sende var mı? Evet bu benim düşüncem erkeklerin egemenliğini savunuyorum bunu da rahatça söylüyorum.

Kadın olabilirdin demişsin belki o zamansa feminist olurdum, bu durumda sende genital siğil olarak dünyaya gelebilirdin. Boş muhabbet yapma seni kızlar soruyora alalım.
Merak etme aslanım o kapasite var. Taşaklarım kızlarsoruyor a ağır gelir.

Son düzenleme:
Herkes haklı değil şu an, herkesin anlayamadığı noktalar var. Bu boşlukları böyle birbirinize dalaşarak çözemezsiniz. Gördüğüm kadarıyla da kimse ikna olmak istemiyor, günümüz sosyal belası "En doğru ben biliyorum" kafası burada da hakim.
Asıl o düşünce sende hakim kaç kere beni kendi düşüncem dediğim halde inandığın adamların düşüncesindeki yanlışı söylemem için sordun. Bi düşün bakalım burada kim düşüncemi şahsi fikir olarak belirttiğim halde cevabını alıp üste çıkmak için fırsat kolluyor.

İyi dinle birgün kadınların dildolarla erkekleri duzdugu filmlere gebeyiz.

Erkek gibi davran silkinde götü kaptırdıktan sonra marjinalligin önemi yok. Kadınların altında domine olmak istiyorsan yarin kız arkadaşın sana ikinci erkeği getirdiğinde de göz yumarsın, hangi senaryo işine geliyorsa. Maskületine eşittir erkek özgürlüğü.

Sihirli bir sikim yok çaktığımı redpilli yapacak gözlerini açıyorsam bana yeter bu.
Kadınların altında domine olmak nedir ulan köylü hahaha
Kadın yöneticim de olabilir iş yerimde, benden iyiyse patronum da olur.

Red pillci olmayanlar ilişkide falan eziliyor mu yani hahaha

Erkek özgürlüğü öyle mi? Gören de sanacak ki erkekler köle, kadınlar hep iyi pozisyonlarda çalışıyor

Kadınların altında domine olmak nedir ulan köylü hahaha
Kadın yöneticim de olabilir iş yerimde, benden iyiyse patronum da olur.

Red pillci olmayanlar ilişkide falan eziliyor mu yani hahaha

Erkek özgürlüğü öyle mi? Gören de sanacak ki erkekler köle, kadınlar hep iyi pozisyonlarda çalışıyor
Adin iki kere yan yana yazilinca karakterini tasvir ediyor, senin bünyenin neden redpill i kabul etmediği açık.

Siz dört taşı yan yana koyup sıçmaya devam edin.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8