Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Red Pill Zırvalığı ve Son

Adin iki kere yan yana yazilinca karakterini tasvir ediyor, senin bünyenin neden redpill i kabul etmediği açık.

Siz dört taşı yan yana koyup sıçmaya devam edin.
Yani redpill den uzak herkes yusuf yusuf mu dostum? Bir insanın red piill görüşü ile korkaklığı arasındaki bağlantıyı çözemedim. Şahsen bunu arka sokaktan bazı abilerine söylersen güzel bir dayak yersin. Kendi görüşünün dışındakileri dışlıyorsun bir de. İkinci sıvayışın bu. Sanırım gece yatarken çok düşünüyorsun kırmızı hapı. O tatlı masum rüyalarına girdiği belli. Kabul etmek falan ne kadar veletsiniz. Modern çağdayız biraz kendinize gelin artık. Bir de bünye mi kabul ediyormuş red pill i ahahahahaaha. Ne ki bu red pill. Uyarıcı falan mı??? O kadar bağnaz ve dogmatik olmuşsun ki siz diye hitap ediyorsun ve burada aşağılıyorsun. Modern çağın fikir kölesi.

Teşekkür ederim.

Ben, bir düşünceyi, bir inancı, bir olguyu benimseyen kitlenin o şeyi de kendisine benzettiğini düşünüyorum. Mesela 'gerçek İslam bu değil' denir. Nedir gerçek İslam?

Bu da böyle. Kh takipçileri, yazarları abartılı, radikal ilerliyorsa kh de bu yöne doğru evrilir. Ayrıca, kırmızı hap bilimsel gerçeklerden mi bahsediyor? Kadınların doğasını bizlere bu adamlar mı anlatacak? Immanuel Tolstoyevki'nin ekşi sözlük'teki red pill yazını yukarılarda bir yerlerde bulabilirsin, linkini atmıştım
Bak islamdan örnek vermişsin.İslam yada diğer dinler sana derki hırsızlık yapma alkol içme başkasının hakkını yeme vs der.Bu insanın yararına olan şeylerdir ve çıkarları ile uyuşur.Red pill veya pualık bunlarda da böyle.Kimi yandan bir cüppeli bir hoca çıkıp der ki karınızı öldükten sonra yiyebilirsiniz.Siktir lan ordan derler adama.(Bazı yazarların gönderileri )Ama biri çıkıp ulan bu hoca böyle dedi demekki islam saçmaymış derse o kişinin akıl sağlığından şüphe ederim. (dini bir tartışma değil örnek olarak veriyorum)

Aynı şekilde bilimsel olarak bazı şeyler şimdilik doğru olarak kabul edilir.Örneğin sigara insan sağlığına zararlıdır.Yüzlerce kanıtlarla ispatlanmıştır.Ha bundan 100 yıl sonra çıkar bir bilim adamı sigaranın zararlı olmadığını kanıtlar ise o olgu değişebilir ama şimdilik böyle bir şey mümkün değil.Red Pilde böyle, zaten olan bir şeyi söylüyor sana.Bu adamlar pskologmu? hayır ama kadın ve erkek doğasını doğru bir şekilde aktarıyor.Ben freud kitaplarıda okurum evrimsel pskolojiyide ve çelişen bir şey göremedim okuduğum yazılarda.Karşılıksız aşk diye bir şey varmı? yok.Kadınlar maskülen erkeklerdenmi hoşlanıyor? evet.Ben gerçek hayatta tecrübe edip doğruladım mı ? evet doğruladım.Yani şuanki gerçekliğimde 5-10 tane asalak yazarın yazdığı şeyler olguyu ve kattığı şeyleri değiştirmiyor benim için.Ne zamanki kadın ve erkek doğası evrimleşir değişir o zaman zırvalık diyebilirsin.

Ben teşekkür ederim asıl.

Red piil denilen şeyin özü, dünyanın acı gerçeklerinin olduğudur. Evet, dünya acımasız bir yer. Peki red pill'in sunmuş olduğu gerçeklik nedir: feminenleşen dünya düzeninde erkeklerin artık eziklenmesi falan filan.

Yahu kadınların iş hayatına aktif bir şekilde girmeleri 30-40 senelik bir olay. Bi de bu Avrupa ülkelerinde böyle.

Red pil, çok sinsi bir şekilde aşırı sağ propagandası yapmaktadır
Sağ ile hiç alakam yok. Ama 21 yydeki feminizmin eşitlikten çok kadınlara pozitif ayrımcılığı desteklediğini düşünüyorum. Tek bir iftirada erkeğin hayatı bitiyor. Ağır işleri çoğunlukla erkekler yapıyor. Ülkede hapishanedeki insanların çok çok büyük bir kısmı erkek. Erkekler eziliyor yuaaavv kadınlar şeytandır demiyorum ama bazı şeylerin rayından çıktığı ortada.

Etkin bir şekilde iş hayatında yer almalarından bahsettim. ABD tarihinde kadın başkan olmadı hiç mesela. Kaç tane şirketin CEO'su kadın? Kaç tane kadın sanayici var?
Kadınların önemli pozisyonlarda yer almasının önü kesildi tarih boyunca
Kadınların önü kesilmedi dostum sorumluluk almadılar almıyorlar. Başkan olmaması halkın tercihi. CEO'luk risk almayı, sorumluluk sahibi olmayı ve hırslı olmayı gerektirir. O riski alan kadın çok az çünkü genleri ve düşünme biçimleri böyle değil. Sanayi konusunda da kadınların büyük çoğunluğunun sanayide kirli ve ağır işlerde çalışmak yerine Instagramda stalk yapıp aile/koca parasıyla geçinmeyi tercih edeceğinden eminim. Erkeksen oturduğun yerden eşin/ailen sana bakmaz. Mücadele etmek, gerekirse en ağır işlerde çalışmak zorundasın.

Yani redpill den uzak herkes yusuf yusuf mu dostum? Bir insanın red piill görüşü ile korkaklığı arasındaki bağlantıyı çözemedim. Şahsen bunu arka sokaktan bazı abilerine söylersen güzel bir dayak yersin. Kendi görüşünün dışındakileri dışlıyorsun bir de. İkinci sıvayışın bu. Sanırım gece yatarken çok düşünüyorsun kırmızı hapı. O tatlı masum rüyalarına girdiği belli. Kabul etmek falan ne kadar veletsiniz. Modern çağdayız biraz kendinize gelin artık. Bir de bünye mi kabul ediyormuş red pill i ahahahahaaha. Ne ki bu red pill. Uyarıcı falan mı??? O kadar bağnaz ve dogmatik olmuşsun ki siz diye hitap ediyorsun ve burada aşağılıyorsun. Modern çağın fikir kölesi.

Şahsen bunu arka sokaktan bazı abilerine söylersen güzel bir dayak yersin.

O dediğin biraz g.t ister. Bende g.t var diye gelirlerse boruyu yerler.

Kendi görüşünün dışındakileri dışlıyorsun bir de.

Dışlamıyorum argümanlar boş. Adam akıllı çıkıpta safsata dan öte bilimsel açıklama yapan var mı yok. İşiniz gücünüz boş muhabbetle peynir gemisi yürütmek. Ben engel olmıyım. Matrix'te de dediği gibi bazı beyinleri kurtarmaya gelmez.

O tatlı masum rüyalarına girdiği belli

Kesinlikle hepsi masum başlıyor, sonrasında kırmızı hapı atıyorum, sonra arkasını dönüp hepsi önümde eğilmeye başlıyor, sonu bad surprise.

Kabul etmek falan ne kadar veletsiniz.

Ben 30 yaşındayım dostum sen kaç yaşındasın?

Modern çağdayız biraz kendinize gelin artık.

Yani?

Ne ki bu red pill. Uyarıcı falan mı?

Uyarıcı ama olmayan şeyi uyarmyor sende olduğu gibi.

Modern çağın fikir kölesi.

Fikrimin değil ama ihtiraslarımın kölesiyim.

Sana daha fazla cevap yazmak zaman kaybı, değerli zamanımı değersiz ve boş şeyler için harcıyamam hadi CIAO.

Şahsen bunu arka sokaktan bazı abilerine söylersen güzel bir dayak yersin.

O dediğin biraz g.t ister. Bende g.t var diye gelirlerse boruyu yerler.

Kendi görüşünün dışındakileri dışlıyorsun bir de.

Dışlamıyorum argümanlar boş. Adam akıllı çıkıpta safsata dan öte bilimsel açıklama yapan var mı yok. İşiniz gücünüz boş muhabbetle peynir gemisi yürütmek. Ben engel olmıyım. Matrix'te de dediği gibi bazı beyinleri kurtarmaya gelmez.

O tatlı masum rüyalarına girdiği belli

Kesinlikle hepsi masum başlıyor, sonrasında kırmızı hapı atıyorum, sonra arkasını dönüp hepsi önümde eğilmeye başlıyor, sonu bad surprise.

Kabul etmek falan ne kadar veletsiniz.

Ben 30 yaşındayım dostum sen kaç yaşındasın?

Modern çağdayız biraz kendinize gelin artık.

Yani?

Ne ki bu red pill. Uyarıcı falan mı?

Uyarıcı ama olmayan şeyi uyarmyor sende olduğu gibi.

Modern çağın fikir kölesi.

Fikrimin değil ama ihtiraslarımın kölesiyim.

Sana daha fazla cevap yazmak zaman kaybı, değerli zamanımı değersiz ve boş şeyler için harcıyamam hadi CIAO.
CIAOO

Amk gerizekalı ergeni seni :D
Bu saygısızlığı daha fazla görmezden gelmek istemiyorum , o yüzden bir-birine hakaret edenleri raporladım. Bu arada badsurprise karşındaki insanın kim olduğunu nerden biliyorsunda velet , ergen diye saygısızlık yapıyorsun. İlk önce doğru düzgün tartışmayı, diyalog kurmayı , bir birinize saygı duymayı öğrenin daha sonra kendinizi geliştirin.
Red pill hakkında düşüncelerin böyleyse eğer bu sitede ne işin var ?
Ne güzel söylemişler "Hiçbir zaman bir aptalla tartışmaya girmeyin, çünki, sizi kendi seviyesine çeker ve mağlup eder."

Son düzenleme:
Bu saygısızlığı daha fazla görmezden gelmek istemiyorum , o yüzden bir-birine hakaret edenleri raporladım. Bu arada badsurprise karşındaki insanın kim olduğunu nerden biliyorsunda velet , ergen diye saygısızlık yapıyorsun. İlk önce doğru düzgün tartışmayı, diyalog kurmayı , bir birinize saygı duymayı öğrenin daha sonra kendinizi geliştirin.
Red pill hakkında düşüncelerin böyleyse eğer bu sitede ne işin var ?
Ne güzel söylemişler "Hiçbir zaman bir aptalla tartışmaya girmeyin, çünki, sizi kendi seviyesine çeker ve mağlup eder."
Eğer bana bu sitede ne işin var diyorsan ben zaten açıkladım bu birinci açığın çünkü daha yazıları okumadan aptallık yapıp ortama atlayan ve kendisini ortamın hakimi ve bileni olarak göstermek isteyen bir eziksin. İkinci açığın tartışmamızı ölçmek bu sana kalmadı gayet de sınırlı bir tartışmaydı asıl soru sen kimsin??? Üçüncü olarak da diyorum ki daha 'ÇÜNKÜ' yazamayan birisin ve bunu anladığım için senin sınırlı akıl ve mantık sağlığın için uzatmayacağım. Önce kendini dilinin bazı temel kurallarını öğren ve sonra bana cahillik muhabbeti yap tamam mı güzel kardeşim. Başkalarına bir konuda laf atıyorsan önce o açığın sende olmaması lazım. Bunu öğren ve biraz sakinleş ve biraz da temelde insan olduğunu, bazen haddini aşabileceğini ama bunu uzatmayarak telafi edebileceğini düşün sonra bana ve görüşlerimi savunan arkadaşa yaz.

Eğer bana bu sitede ne işin var diyorsan ben zaten açıkladım bu birinci açığın çünkü daha yazıları okumadan aptallık yapıp ortama atlayan ve kendisini ortamın hakimi ve bileni olarak göstermek isteyen bir eziksin. İkinci açığın tartışmamızı ölçmek bu sana kalmadı gayet de sınırlı bir tartışmaydı asıl soru sen kimsin??? Üçüncü olarak da diyorum ki daha 'ÇÜNKÜ' yazamayan birisin ve bunu anladığım için senin sınırlı akıl ve mantık sağlığın için uzatmayacağım. Önce kendini dilinin bazı temel kuralları öğren ve sonra bana cahillik muhabbeti yap tamam mı güzel kardeşim. Başkalarına bir konuda laf atıyorsan önce o açığın sende olmaması lazım. Bunu öğren biraz sakinleş ve biraz da temelde insan olduğunu, bazen haddini aşabileceğini ama bunu uzatmayarak telafi edeceğini düşün sonra bana ve görüşlerimi savunan arkadaş yaz.
Yazılarımı okumadığı mı nerden biliyorsun ? "Çünkü" konusuna gelirsek, Türkiye de yaşamadığımdan dolayı ola bilir mi benim önyargılı kardeşim? Sen yazıdan açık bulma düşüncelerimden, yaptıklarımdan açığı bul. Yazı şeklime göre cahil söyleyemezsin. Bu arada beni bazıları gibi ortamda "alfayım " diye gezenlerle karıştırma. Ezik konusuna geldikte ise aynada kendine bir bak derim. Kalkmış 30 yaşında ki birine velet diyorsun. 😆 Senin gibileri işte forumun kalitesini düşürüyor. Bir yanlış kelimeden dolayı hakaret eden, cahil olduğumu söylediğin için de asıl ezik sensin. Hadi yol al.

Son düzenleme:
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8