Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reddedilme korkusu

Evet arkadaşlar suan motivasyona ihtiyacım var siz kardeşlerimden, kısacası bi çok mutlu bir çokkötü hissederim mutlu iken dünyalar benim mutsuzken herşey bitticiyim ve hergün bu iki döngüyi yaşıyorum, red yeme terkedilme korkularım had safada, bir ilişkim var ama onun dışında avcı olmak istiyorum tabi kısmi olarak avcı oldumu düşünüyorum çünkü boş kalmam asla, diyelim ama sorun su daha çok kişiyi etkilemek vaz geçilmez olmak istiyorum çok canım yandı amaçta heo s*x degil sadece tatmin dişilerin çöküşünü görmek ama, saçma sebeplerden dolayı red yedim zamanlar oluyor bugün oldu, bi kız zamanıda buluşamadım sonra mesela sogudu, sonra uzun zaman mesaj atmadı ben mesaj atınca bir iki gün cevap verdi sonra baktım erkeklerin evinde kalıyor belşi etmedim skor için sonra beni reddetti, başka bir kız sınıftan ayarladım sabaha kadar mesajlaştık sıcak konuştuk sabah sevgili olacakken konunun akışına göre bakirelini sorunca benden sogudu, ve mesaj atmıyor ben atmadan, tanışmak istiyor ama zamanı degil şuan diyor bisıcak bi soguk., hadi svgikim var o canım, o kız ayrı ama sütekli hamle yapıyorum ve cogunda düşüyorum gereksiz hatalar falan tabş aptal bir insan degilim aksine akıllı oldumu düşünürüm, zamanında kızlardan çok çektim çektirdiğimde de oldu ama bendeki intikam hırsı olmuş becerdiğim kızı bırakmak istiyorum ama cesaretim kırılıyot dertleşme gibi oldu ama cearetim gelirse kendi potansiyelimi kullanıp harika saha raporları hazırlaya bilecem bana biraz cesaret verebilirmisiniz reddedilme sıkıcı erkek konumuna düşmeme vazgeçilmez olmaya çalışma hakkında

Ben de sokakta yürüyodum bi baktim 50 kızı birden domaltıp sikmisim anıma mıyayyok(tersten oku) Red yiyerek gelişcen birden çıkayım ilk gördüğüm kızı sikeyim yok ! Red yemekten korkma o olmazsa diğeri olur anlıyormusun başka kızmı yok sanki .

Dostum 2 haftalık day game sürecimde sadece 3 numara alabildim ikisine hiç yazmadım biri ile date ayarladım bakalım ne olacak

N
Evet arkadaşlar suan motivasyona ihtiyacım var siz kardeşlerimden, kısacası bi çok mutlu bir çokkötü hissederim mutlu iken dünyalar benim mutsuzken herşey bitticiyim ve hergün bu iki döngüyi yaşıyorum, red yeme terkedilme korkularım had safada, bir ilişkim var ama onun dışında avcı olmak istiyorum tabi kısmi olarak avcı oldumu düşünüyorum çünkü boş kalmam asla, diyelim ama sorun su daha çok kişiyi etkilemek vaz geçilmez olmak istiyorum çok canım yandı amaçta heo *** degil sadece tatmin dişilerin çöküşünü görmek ama, saçma sebeplerden dolayı red yedim zamanlar oluyor bugün oldu, bi kız zamanıda buluşamadım sonra mesela sogudu, sonra uzun zaman mesaj atmadı ben mesaj atınca bir iki gün cevap verdi sonra baktım erkeklerin evinde kalıyor belşi etmedim skor için sonra beni reddetti, başka bir kız sınıftan ayarladım sabaha kadar mesajlaştık sıcak konuştuk sabah sevgili olacakken konunun akışına göre bakirelini sorunca benden sogudu, ve mesaj atmıyor ben atmadan, tanışmak istiyor ama zamanı degil şuan diyor bisıcak bi soguk., hadi svgikim var o canım, o kız ayrı ama sütekli hamle yapıyorum ve cogunda düşüyorum gereksiz hatalar falan tabş aptal bir insan degilim aksine akıllı oldumu düşünürüm, zamanında kızlardan çok çektim çektirdiğimde de oldu ama bendeki intikam hırsı olmuş becerdiğim kızı bırakmak istiyorum ama cesaretim kırılıyot dertleşme gibi oldu ama cearetim gelirse kendi potansiyelimi kullanıp harika saha raporları hazırlaya bilecem bana biraz cesaret verebilirmisiniz reddedilme sıkıcı erkek konumuna düşmeme vazgeçilmez olmaya çalışma hakkında
Başıma gelmeyen kalmadı takip ediyorsan saha raporlarımı bak neler çekmişim bu sadece buraya yazdıklarım bir de. Daha neler neler var

2 tane hatan var
1- Şu anlattığın boktan duygularının hislerinin tek sebebi -- Kadınların verdiği duygusal tepkilerden dolayı duygusal durumumu bozulmasına izin vermek,

2- Bakireliği yatakta kızla sevişeceğin zaman sorarsın, henüz yeni tanıştığım birine değil

Son düzenleme:
2 tane hatan var
1- Şu anlattığın noktan duygularının hislerinin tek sebebi -- Kadınların verdiği duygusal tepkilerden dolayı duygusal durumumu bozulmasına izin vermek,

2- Bakireliği yatakta kızla sevişeceğin zaman sorarsın, henüz yeni tanıştığım birine değil
Aklımannerden geldiyse onu sormak, cinsel gerilim yarattı, kasti olarak daha ilk konuşmadan, bende gelirime karşılık fırtınayla karşılık verdim, yıktı geçti

Evet arkadaşlar suan motivasyona ihtiyacım var siz kardeşlerimden, kısacası bi çok mutlu bir çokkötü hissederim mutlu iken dünyalar benim mutsuzken herşey bitticiyim ve hergün bu iki döngüyi yaşıyorum, red yeme terkedilme korkularım had safada, bir ilişkim var ama onun dışında avcı olmak istiyorum tabi kısmi olarak avcı oldumu düşünüyorum çünkü boş kalmam asla, diyelim ama sorun su daha çok kişiyi etkilemek vaz geçilmez olmak istiyorum çok canım yandı amaçta heo *** degil sadece tatmin dişilerin çöküşünü görmek ama, saçma sebeplerden dolayı red yedim zamanlar oluyor bugün oldu, bi kız zamanıda buluşamadım sonra mesela sogudu, sonra uzun zaman mesaj atmadı ben mesaj atınca bir iki gün cevap verdi sonra baktım erkeklerin evinde kalıyor belşi etmedim skor için sonra beni reddetti, başka bir kız sınıftan ayarladım sabaha kadar mesajlaştık sıcak konuştuk sabah sevgili olacakken konunun akışına göre bakirelini sorunca benden sogudu, ve mesaj atmıyor ben atmadan, tanışmak istiyor ama zamanı degil şuan diyor bisıcak bi soguk., hadi svgikim var o canım, o kız ayrı ama sütekli hamle yapıyorum ve cogunda düşüyorum gereksiz hatalar falan tabş aptal bir insan degilim aksine akıllı oldumu düşünürüm, zamanında kızlardan çok çektim çektirdiğimde de oldu ama bendeki intikam hırsı olmuş becerdiğim kızı bırakmak istiyorum ama cesaretim kırılıyot dertleşme gibi oldu ama cearetim gelirse kendi potansiyelimi kullanıp harika saha raporları hazırlaya bilecem bana biraz cesaret verebilirmisiniz reddedilme sıkıcı erkek konumuna düşmeme vazgeçilmez olmaya çalışma hakkında
Sürekli boşa hamle yapma dostum iki ileri bir geri sen yeniçerisin.Dikkatli oyna bakire olsa ne olmasa ne ayrıca git bir tane sevgili yap terledil. Çok fazla ilgi gösterirsen soğur.Sabahlara kadar mesaj yazma sıcak davranmana pek gerek yok. Date ayarlamak istemiyorsa siktir et.Ömür boyu yazsan date istemiyorsa olmaz

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8