Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reddettiğim kızı nasıl elde tutabilirim?

Merhaba, 17 yaşındayım ve sokağa çıkma yasağım var. Geçen hafta daha önce bir kere buluştuğum kız benden hoşlandığını söyledi ve yasaklar olduğunu düşünüp whatsapp'ta zaman harcamamak için reddettim. Bu kızı yasaklar kalkana kadar elde tutup yasaklar kalktığında devamını getirmeyi düşünüyorum ancak benden ilgisini kesmemesi için nasıl davranmalıyım?

Edit: Aradan 2 ay geçti, yasaklar kalktı ve daha ben çağırmadan buluşmaya çağırdı sahile. Bir şekilde konuyu hoşlanmasına getirip oradan ilerledim. Hala hoşlandığına emin oldum ve biraz belli ettim istediğim şeyi. Kayalıklarda otururken naz yapıp maskesini çıkarmasa da dönüşte öptüm :) Gayet güzel ilerliyordum, ipler tamamen benim elimdeydi ki dünyanın en saçma hatasını -kızlara güvendim- yaptım. Buraya tıklayarak olay hakkında açtığım konuya gidebilirsiniz :D Daha sonra 1 hafta ayrı kaldık, araya annesini abisini falan kattığı için iş büyümesin diye bir şekilde masum olduğuma inandırıp barıştım. Kız arkadaşları herr gün nasıl güveniyorsun, yine yapacak, ayrıl gibi şeyler söylüyordu bayağı da rahatsızdı bu durumdan. Son olarak 2-3 gün önce bunları sebep vererek, kafamı toparlamam lazım, biraz ara verelim diyerek ayrıldı. Abisinin bile işin içine girdiği olaydan dayak yemeden sıyrıldığım için mutluyum :D Tahminimce 2-3 hafta sonra yalnız hissettiğinde, arkadaşlarının dediklerini umursamadığında geri barışmak isteyecek ancak o topa tekrar girmem :)

Son düzenleme:
Kuralları sen çiz en başından yaptirabildigin kadar yatırım yaptır. Köpeğe cevir kızı öyle belki elinde tutarsın. He kimse 100de90 avcunun içinde olmaz ama isteğin olduğunda yazarsın bulusursunuz . Benim bir partnerim var istediğim zaman , istedigim seyi yapabiluyoruz hatta kıza en son bana zirt pirt mesaj atma dedim ben bir sey istemeden yazmiyor bile :)

Bu noktada sana şunu soylıyım kızın sana gelmesi senin uğruna ölmesiyle eşdeğer ödlek davranmazsan tasmalı köpeğine çevirebilirsin

Kızı umursarsan kaybedersin
Bencil ol
Kotu davran ama istediklerini yaptırmaya ve arzuya dayalı kotuluk bu onu azdirir .

Mesajları akışına sal ama konuya cinsel gerilim kat arada o şekilde dize getirebilirsin.

Kuralları sen çiz en başından yaptirabildigin kadar yatırım yaptır. Köpeğe cevir kızı öyle belki elinde tutarsın. He kimse 100de90 avcunun içinde olmaz ama isteğin olduğunda yazarsın bulusursunuz . Benim bir partnerim var istediğim zaman , istedigim seyi yapabiluyoruz hatta kıza en son bana zirt pirt mesaj atma dedim ben bir sey istemeden yazmiyor bile :)

Bu noktada sana şunu soylıyım kızın sana gelmesi senin uğruna ölmesiyle eşdeğer ödlek davranmazsan tasmalı köpeğine çevirebilirsin

Bencil ol
Kotu davran ama istediklerini yaptırmaya ve arzuya dayalı kotuluk bu onu azdirir .

Mesajları akışına sal ama konuya cinsel gerilim kat arada o şekilde dize getirebilirsin.
Mesajlarda nasıl cinsel gerilim yaratabiliriz örneklerle açıklayabilir misin?

Bencil ol

kızı reddederken böyle düşünmeyip arkadaş olduğumuzu sanıyordum tarzı bir şey söyledim (Muhtemelen çok yanlış yaptım). Eğer şimdi cinsel gerilim katarsam benden hoşlandığı için onu kullandığım abaza gibi görmez mi beni?

Bencil ol

Bak dostum, seni ufaktan eleştireceğim ama kusura bakmayacaksın artık. Sürekli aynı şeyleri tekrarlayıp, üzerine üstlük nasıl yapılacağına dair hiç bir bilgi vermiyorsun. (Kızı köpeğin yap vb.) İnsanların istediği şeyler bunlar değil, emin ol. Eğer ki bilgin yoksa, bırak başkası aydınlatsın. Kötü davran demişsin, n'apsın? Çin işkencesi iş görür mü?

Merhaba, 17 yaşındayım ve sokağa çıkma yasağım var. Geçen hafta daha önce bir kere buluştuğum kız benden hoşlandığını söyledi ve yasaklar olduğunu düşünüp whatsapp'ta zaman harcamamak için reddettim. Bu kızı yasaklar kalkana kadar elde tutup yasaklar kalktığında devamını getirmeyi düşünüyorum ancak benden ilgisini kesmemesi için nasıl davranmalıyım
Dostum öncelikle, iletişimi kesersen kızı kaçırırsın. O yüzden iletişimi kesmeyeceksin. Günlük veya haftada 2-3 gün konuşabilirsin, bu sana kalmış. Eğer günlük konuşacağım diyorsan, en fazla 20-30 mesaj atacaksın ve geç yazacaksın. Ancak, geç yazmak için geç yazmaya çalışmayacaksın. Cidden meşgul olacaksın yani :) Kız, bir zaman sonra "neden geç yazıyorsun?" diye ufaktan meraklanacak ve dile getirecektir.

Haftada 2-3 gün konuşacaksan, muhtemelen konuşmayı başlatması gereken sen olacaksın. 20-30 mesaj yerine 100 mesaj (tek gün için) atabilirsin. Tabi ki mesajlarını sayacak değilsin, tahmini olarak konuşma süresini belirtiyorum yani.

Umursamaz davran, kötü davran gibi zırvalıklar işe yaramaz genellikle. Tamam, uslu bir çocuk olmalısın demiyorum ama psikopata da bağlama yani. Bu konu üzerine bir sürü makale olduğu için uzun tutmayacağım.

Dip not olarak şunu belirteyim, Text Game hatalarından birisi de sürekli olarak kızın ilgisini çekmeye çalışmaktır. İlgiyi bir kez çekmek yeterlidir. Her mesaja, "acaba nasıl yaratıcı bir mesaj atabilirim?" diye düşünmek yersizdir.

Hinceus'tan esenlikler.

Doğamız gereği zaten avcıyız adama kitap mı yazacaksın? Her ayrıntısına kadar dominant davran diyeceksin tabi ki . Sen şimdi kötü davranmak , umursamamak işe yaramaz diyerek mi aydınlatıyorsun ? BRAVO !

Cinsel gerilimi arzularla yaratırsın kardeşim
Bir anda emir veremeyeceğini düşünüyorsan , kızla oyun oyna kazanınca ceza ver . O anda zaten kontrol eline geçtiği an demektir ve ipler senin elinde olduğunda geri vermeyeceksin .

Bu arkadaşın dediği gibi yaparsan 1 tane kız tavlarsın o da bizim arka mahalledeki obez kız .
e ne yapsın yalvarırım ayşe geri dön mü desin ?
bakın beyler gidin cidden aynı farkındalığa sahip olduğunuz insanlarla sidik yarıştırın . Ben kimseye burada kitap yazmak zorunda değilim . Bir şeyden emin değilsem de tavsiye vermem zaten . Her neyse sizin adam olmaya niyetiniz yok . Şu boktan feminist düzende kızların yalnızca götünü kaldırıyorsunuz .

Bu arada her şeyin nasıl yapılacağını başkaları size anlatmaz kafa patlatacaksınız amk .
Matematik veya İngilizce çözemediğinizde çözüm videosu izliyorsunuz . Adam hıp hızlı anlatıyor bir bok anlamıyorsunuz üzerine gidip kafa yorduğunuzda oturuyor.
Demek istediğim hayat öyle beleşçi , kolay değil elinin altında bilgisayarın var araştır dominant olmayı ...
Şunu da söyleyeyim yeterli güç , cesurluk yoksa haftada 15 kere mast , boş aktiviteler falansa git bu arkadaşın söylediklerini yap öyle dominant falan olunmaz.

Dominant davranmanın tavlamayla ne ilgisi var ?
Kadınlar ikili ilişkiler de kendilerinden eşit veya aşağıda erkek sevmezler . Kendilerinden üstün erkek severler . Ayrıca kadın doğası gereği karar veremez , zayıf bu yüzden onlar sizi takip etmek ister . Yani siz aslında içinizdeki gücü çıkarırsanız elinizde olan hatunu gondikler geçersiniz . Ben tabaklarım üzerine 5 dakika düşünmem .

Son düzenleme:
iletişimi kesme, nasıl davrandıysan aynı davranmaya devam et ancak önce 1-2 gün bekle derim. Reddettin sonuçta hemen yazman garip kaçar. Arzu yarat, gizemli ol gibi tavsiyeler vermeyeceğim çünkü nasıl gittiysen zaten başarılı olmuşsun.

Doğamız gereği zaten avcıyız adama kitap mı yazacaksın? Her ayrıntısına kadar dominant davran diyeceksin tabi ki . Sen şimdi kötü davranmak , umursamamak işe yaramaz diyerek mi aydınlatıyorsun ? BRAVO !

Cinsel gerilimi arzularla yaratırsın kardeşim
Bir anda emir veremeyeceğini düşünüyorsan , kızla oyun oyna kazanınca ceza ver . O anda zaten kontrol eline geçtiği an demektir ve ipler senin elinde olduğunda geri vermeyeceksin .

Bu arkadaşın dediği gibi yaparsan 1 tane kız tavlarsın o da bizim arka mahalledeki obez kız .
e ne yapsın yalvarırım ayşe geri dön mü desin ?
bakın beyler gidin cidden aynı farkındalığa sahip olduğunuz insanlarla sidik yarıştırın . Ben kimseye burada kitap yazmak zorunda değilim . Bir şeyden emin değilsem de tavsiye vermem zaten . Her neyse sizin adam olmaya niyetiniz yok . Şu boktan feminist düzende kızların yalnızca götünü kaldırıyorsunuz .

Bu arada her şeyin nasıl yapılacağını başkaları size anlatmaz kafa patlatacaksınız amk .
Matematik veya İngilizce çözemediğinizde çözüm videosu izliyorsunuz . Adam hıp hızlı anlatıyor bir bok anlamıyorsunuz üzerine gidip kafa yorduğunuzda oturuyor.
Demek istediğim hayat öyle beleşçi , kolay değil elinin altında bilgisayarın var araştır dominant olmayı ...
Şunu da söyleyeyim yeterli güç , cesurluk yoksa haftada 15 kere mast , boş aktiviteler falansa git bu arkadaşın söylediklerini yap öyle dominant falan olunmaz.

Dominant davranmanın tavlamayla ne ilgisi var ?
Kadınlar ikili ilişkiler de kendilerinden eşit veya aşağıda erkek sevmezler . Kendilerinden üstün erkek severler . Ayrıca kadın doğası gereği karar veremez , zayıf bu yüzden onlar sizi takip etmek ister . Yani siz aslında içinizdeki gücü çıkarırsanız elinizde olan hatunu gondikler geçersiniz . Ben tabaklarım üzerine 5 dakika düşünmem .
Sen kim oluyorsun da benim birliktelik yaşadığım kızları kötülüyorsun? Ben 2-3 senedir bu işin içerisindeyim ve sabah akşam türkçe-ingilizce kaynaklardan derleme yazılar yazıyorum. Belki bunları paylaşsam, bir sürü yeni konulara değinirim ama gereği yok. Sonuçta ben buradan para kazanmıyorum. 2-3 forumda okuduğun şeylerle bana gelip oyun dersi vermene büyük kahkaha patlatırım ahahah 😅

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8