Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Reddettiğim kızı nasıl elde tutabilirim?

Sen kim oluyorsun da benim birliktelik yaşadığım kızları kötülüyorsun? Ben 2-3 senedir bu işin içerisindeyim ve sabah akşam türkçe-ingilizce kaynaklardan derleme yazılar yazıyorum. Belki bunları paylaşsam, bir sürü yeni konulara değinirim ama gereği yok. Sonuçta ben buradan para kazanmıyorum. 2-3 forumda okuduğun şeylerle bana gelip oyun dersi vermene büyük kahkaha patlatırım ahahah 😅
Uza olm

Başlık çaresizlik kokuyor. Bir kadını reddettiysen presinsipli ol geriye dönüp bakma.

Yinede sana yolunu söylüyorum,

Nasıl davrandıysan aynı şekilde davran. Kızı dışarı davet et. Sonrasındaysa yapış dudaklarına direkt. Senden hoşlanıyorsa eğer dediğin gibi gerçekten red cevabı almazsın.

Dostum öncelikle, iletişimi kesersen kızı kaçırırsın. O yüzden iletişimi kesmeyeceksin. Günlük veya haftada 2-3 gün konuşabilirsin, bu sana kalmış. Eğer günlük konuşacağım diyorsan, en fazla 20-30 mesaj atacaksın ve geç yazacaksın. Ancak, geç yazmak için geç yazmaya çalışmayacaksın. Cidden meşgul olacaksın yani :) Kız, bir zaman sonra "neden geç yazıyorsun?" diye ufaktan meraklanacak ve dile getirecektir.

Haftada 2-3 gün konuşacaksan, muhtemelen konuşmayı başlatması gereken sen olacaksın. 20-30 mesaj yerine 100 mesaj (tek gün için) atabilirsin. Tabi ki mesajlarını sayacak değilsin, tahmini olarak konuşma süresini belirtiyorum yani.

Umursamaz davran, kötü davran gibi zırvalıklar işe yaramaz genellikle. Tamam, uslu bir çocuk olmalısın demiyorum ama psikopata da bağlama yani. Bu konu üzerine bir sürü makale olduğu için uzun tutmayacağım.

Dip not olarak şunu belirteyim, Text Game hatalarından birisi de sürekli olarak kızın ilgisini çekmeye çalışmaktır. İlgiyi bir kez çekmek yeterlidir. Her mesaja, "acaba nasıl yaratıcı bir mesaj atabilirim?" diye düşünmek yersizdir.

Hinceus'tan esenlikler.
Mesajınızı yeni görüyorum ancak aynen dediğiniz gibi davrandım. Mesajlaşmalarımız kısa sürüyor ve genelde konuyu uzatma çabasına o giriyor. 2 kere ilk mesajı ben bir kere o attı. Bir sorum olacak gece saatlerinde konuşurken çok sıkıldım, napsak ki vs diyor. Cinsel anlamda yazdığını düşünüyorum ama attığım mesajı sadece o değil 5 kişilik kankaları da okuduğu için cinsel konulara girmek istemiyorum. He bir de reddettiğim kıza sadece cinsel anlamda yaklaştığımı düşündürüp abaza konumuna düşerim diye düşündüm. Sizce ne yapmalıyım bu konuda?

Hem Wolwerine'in hem de Hinceus'un anlattıklarına katılıyorum. Bir kere hayatta başarının sırlarından biri bana göre bildiğin her şeyi anlatmamaktır. Birisi bir soru sorduğu zaman kabaca yardımcı olurum ama püf noktasını asla anlatmam çünkü onu bilirse bana daha az ihtiyaç duyulur. Bana bilmediğim bilgiyi verene ben de onun bilmediği bilgiyi veririm. Mesela derin devlet başlığını göremememizin de sebebi bu.

Başlıktaki soruya gelirsek bu konuda tek bir doğru cevap yok bence çünkü her ikili ilişkinin dinamiği farklıdır. Senin yapman gereken "Oyun"unu oynamak. Kendi oyununu yaratman ise sana kalmış. Benim naçizane tavsiyem forumdaki başlıkları okuman ve forum kütüphanesindeki kitaplara göz atman. Hap bilgiyi kimse veremez sana zaten sende çok yüzeysel bahsetmişsin. Düşünme tarzında eleştirilebilecek tek nokta sadece o kıza odaklanmış olman olur (eğer öyleyse), sen oyun oynamaya başlarsan yasaklar bittiğinde elinde bir kız olma ihtimali olur tabiki, ama aynı kıza odaklanırsan oneitis vakası olabilir. Avantajlı durumda olan sensin ve bunu mahfedebilecek kişi de sensin.
Teşekkürler yorumunuz için. Kıza odaklanmış durumda değilim kızla buluştuğumuz zamanda da başka tabaklarım vardı ancak nextlemek zorunda kaldım. Sosyal medyadan yürümeyi pek sevmem özellikle sınav senem olduğu için inanılmaz zaman kaybı. Şu an başka tabak bulamadığım için en azından yasaklar kalkana kadar eldekini kaybetmek istemiyorum.

Başlık çaresizlik kokuyor. Bir kadını reddettiysen presinsipli ol geriye dönüp bakma.

Yinede sana yolunu söylüyorum,

Nasıl davrandıysan aynı şekilde davran. Kızı dışarı davet et. Sonrasındaysa yapış dudaklarına direkt. Senden hoşlanıyorsa eğer dediğin gibi gerçekten red cevabı almazsın.
Başlığın çaresizlik koktuğu falan yok sadece ezikleme peşindesin. Reddettiğime pişman oldum nasıl döndürürüm diye bir şey sormadım. Şu an istesem 5 dakikada sevgili olabiliriz. Benim sorduğum şey nasıl whatsappla zaman kaybetmeden elimdeki tabağı tutabilirim. Son yazdığınız şeye cevap vermeyi unutmuşum. Yasaklar olmasa zaten reddetmez, dışarı çağırıp işi ilerletirdim. Farklı ve uzak semtlerdeyiz ve görüşme şansımız yok

Mesajınızı yeni görüyorum ancak aynen dediğiniz gibi davrandım. Mesajlaşmalarımız kısa sürüyor ve genelde konuyu uzatma çabasına o giriyor. 2 kere ilk mesajı ben bir kere o attı. Bir sorum olacak gece saatlerinde konuşurken çok sıkıldım, napsak ki vs diyor. Cinsel anlamda yazdığını düşünüyorum ama attığım mesajı sadece o değil 5 kişilik kankaları da okuduğu için cinsel konulara girmek istemiyorum. He bir de reddettiğim kıza sadece cinsel anlamda yaklaştığımı düşündürüp abaza konumuna düşerim diye düşündüm. Sizce ne yapmalıyım bu konuda?
Cinsel manada söylediğini düşünüyorsan, iki seçenek var. İlk olarak, cinselliği ima eden konuşmalarını kankalarına göstermiyor olabilir. Hadi diyelim ki, bu denli özelini arkadaşlarıyla paylaşacak kadar saf olsun bu kızımız. Cinsel manada adım attığında karşılık vermemelisin, ya da dalga geçmelisin. (Dalgaya vurmak daha etkilidir.)

İkinci olarak, cinselliği ima etmiyor olabilir. Bunu iyi anlamalısın ki ona göre hareket edesin. Eğer cinselliği ima etmiyorsa, çıkmaz sokağa girebilirsin.

Cinsel manada söylediğini düşünüyorsan, iki seçenek var. İlk olarak, cinselliği ima eden konuşmalarını kankalarına göstermiyor olabilir. Hadi diyelim ki, bu denli özelini arkadaşlarıyla paylaşacak kadar saf olsun bu kızımız. Cinsel manada adım attığında karşılık vermemelisin, ya da dalga geçmelisin. (Dalgaya vurmak daha etkilidir.)

İkinci olarak, cinselliği ima etmiyor olabilir. Bunu iyi anlamalısın ki ona göre hareket edesin. Eğer cinselliği ima etmiyorsa, çıkmaz sokağa girebilirsin.
Çok haklısınız. Emin olmadığım için bir şey yapmak istemiyorum ben de. Bir de şöyle bir durum var diyelim ki cinselliği ima etmiyor örneğin konu açmamı veya atıyorum oyun oynamamızı istiyor. Ne yapsak ki dediğinde ben zaman harcamak istemediğim için bilmem ki aklıma gelmedi tarzı cevap veriyorum. Verdiğim cevap dominantlığa ters kaçıyor. Nasıl bir cevap vermeliyim?

Çok haklısınız. Emin olmadığım için bir şey yapmak istemiyorum ben de. Bir de şöyle bir durum var diyelim ki cinselliği ima etmiyor örneğin konu açmamı veya atıyorum oyun oynamamızı istiyor. Ne yapsak ki dediğinde ben zaman harcamak istemediğim için bilmem ki aklıma gelmedi tarzı cevap veriyorum. Verdiğim cevap dominantlığa ters kaçıyor. Nasıl bir cevap vermeliyim?
Her kız bir değildir ki dostum, kızı tanısam ona göre bir şey diyeceğim ama bilmiyorum yani. Oyunu biliyorsun ona göre bir cevap vermeye çalış :)

Her kız bir değildir ki dostum, kızı tanısam ona göre bir şey diyeceğim ama bilmiyorum yani. Oyunu biliyorsun ona göre bir cevap vermeye çalış :)
anladım, şimdilik iy igittiğimi düşünüyorum ama nereye kadar gider bilemiyorum

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8