Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

redpill kitapları ve not aldığım arşiv

Prens ve savaş sanatı özeti var ikisi toplam 700 kelime. İlgilenirsen mujxc özetiyle takas edelim.
Çok aşırı kapsamlı özetler değiller. Kendime göre önemli olan kısımları yazmıştım.

Arkadaşlar merhaba elimde okuduğum en baştan en sona okuduğum kitapların özeti ve notları var takas etmek isteyen varmı ?

TAYLAN HERSEK TÜM VİDEOLARIN ÖZETİ
TCMA -ÖZETİ
ERKEKADAM TÜM SİTEYİ OKUMUŞ OLARAK KENDİMİN YAZDIĞI MADDELERİ 80 E ÖZETLEDİĞİM 1 TXT DOSYASI
SOSYAL DOMİNANTLIK ,LİDERLİK KONULARI VE KİTAPLARIN ÖZETİ
MUJXC ÖZET
SAM HORN SÖZLÜ DÖVÜŞ SANATI ÖZET
ÇOK TECRÜBELİ YURTDIŞINDAKİ BİRİSİNİN NOTLARI +10 TXT DOSYASI
REDPİLLCİ BİRİSİNİN ALDIĞI 3 YILDAKİ NOTLARI VE DENEYİMLERİ 1 TXT DOSYASI

*BUNUN AYIRINCA PİYASADA OKUDUĞUM KAÇ TANE YAZI VARSA ONLARIN SADECE DEĞERLİ OLANLARININ ÖZETİ

*DİSCORDDA KONUŞTUĞUM 100 DEĞERLİ ŞUAN PİYASADAKİ ALDIĞIM NOTLAR
bile bunların içinde

@Kasrqaa

not : kitapların hepsini 1 yılda okudum
Dostum bunları ne ile takas etmek istiyorsun . Tam anlamadım .

Prens ve savaş sanatı özeti var ikisi toplam 700 kelime. İlgilenirsen mujxc özetiyle takas edelim.
Çok aşırı kapsamlı özetler değiller. Kendime göre önemli olan kısımları yazmıştım.
Olur özelden takaslayalım
kendi tecrübelerinize dayanarak bi şeyler öğrenin kendiniz yaşayın başkalarının tecrübeleriyle mi hareket edeceksiniz
Bu aslında tecrübe değil özet sadece
Dostum bunları ne ile takas etmek istiyorsun . Tam anlamadım .
Üstte yazdım ama tekrar söyleyeyim,kitap özeti para vb değerli olacak bir şeyle takaslayabilriiz

vaktinde tongue fu yu txt formatında paylaşmış olabilir misin? vaktinde whatsappta bunu yapan bir arkadaş vardı

dostum selam baya kapsamlı bir "gelişim" arşivim var iletişime geçersen bilgilerimizi takaslayabiliriz

Kitap özetine takas edersin dimi? Zengin baba Fakir baba özeti var elimde.

Özet değil de elimde AydınLan'ın video arşivi var, ilgilenirsen.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8