Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Redpill'ın Acemisinden Sorular.

Merhabalar, birkaç gündür deli gibi redpill'i okuyorum ve çerçevemi oldukça değiştirdim ama haliyle daha yolun başındayım. Bugüne kadar hiç sevgilim olmadığı gibi soracağım soruların cevaplarını öğrenmek istiyorum.

1) Erkeğin ayarladığı randevularda hesabı her zaman erkek mi öder? Sonuç olarak hesabı ödemezsek alternatifleri olacaktır.

2) Dışarıda dolaşırken sevgilinize laf söylense ne yaparsınız? Bir kız için kavga etmek anlamsız ve kendisini yanımızda güvende hissetmeyebilir.

3) Screenshot_20200701_021051 - Hızlı Resim bu görsel hakkında: manipülasyona açık hale geldiğimizi ve daha bunun için erken olduğunu mu demek isteniyor. Bu çıkarımım doğru çünkü pek anlamadım da :D

Şimdiden Teşekkürler

1-) Bırak herkes kendi hesabını ödesin. Sanki 40 yıllık evlisiniz. Hesabı senin ödemeni isteyen dende uzak dur bilki senden beklentileri daha farklı yönde.

2-) Ayrıldıktan 2 gün sonra unutacağın bir kız için değmez(türk dizilerindeki saçma karakterlerinin yaptığı şeyleri yapma) adam bıçağı takar geçer oralı bile olmaz.

3-) Bunun hakkında pek bir düşüncem yok.

1-) Hesabı ödemek bir tercihtir , senin görevin değildir.Ödemezsen bir problem olmaz ancak benim tercihim ödemekten yana , sebebine gelince bir kızın benim yanında hesabını ödemesi veya benim hesabımı kızın ödemesi hoşuma gitmiyor.Bu herşey veya herzaman için geçerli değil tabi , atıyorum yemeği ben ısmarlarsam biraları kız kendisi öder zaten(seni kullanmiyorsa) yani pahalı olanı kendim öderken ucuz olanı kıza ödetirim.Ancak dediğim gibi tamamen tercih.
2-)Bu soruyu sorman bile başlı başına 3-4 kırımızı hap kütüphanesini hatim etmen gerektiğine bir işaret.Böyle soruların ciddi ciddi soruluyor olması çok utanç verici bir durum bence.Senin olmayan bir kız için kavga etmek (kız senden hoşlanmıyorsa , hoşlanıyorsa gene edilir) anlamsız.Gel gör ki yanındaki kıza laf atan birileri olursa kızı orada bırakıp gitmezsin sanırım ? Kavga etmek anlamsız derken bunu kastetmedigini umarak yazmaya devam ediyorum ; eğer kastettigin şey tam olarak bu ise bundan sonrasını okumana gerek yok zaten.Kavga etmek bir risktir ; adamlar kalabalık olarabilir , bıçakları veya silahları olabilir vs. Eğer bu riske girebilecek bir yapıda değilsen kızı kolunun altına alır görmezden gelip devam edersin ; ancak ben ben böyle bir durumu görmezden gelemem.Bu da tercih meselesi tabi.
3-)Önüne gelen kanaat önderi oluyor(Çoğu dışarı çıkıp üç tane kadına yürüyemeyen ancak öğrendikleri ile geçmiş zamandaki sevgi& saygı boşluğunu kapatmaya çalışan tipler.Bunları forumda da sıklıkla görebilirsin).Bunu yazan lavuk kendisi ne biliyor ki birilerine birşey anlatıyor ? Buna benzer bir eleman vardı (adını kullanmak forum kurallarına aykırı) sırf ingilizce biliyor diye çeviri yaparak bu lavuk gibi yazmaya başladı.Herkese akıl verdi herkesi , manipüle etti ama kendisi otuzbirci veledin teki çıktı.Bu konu manipülasyona çok açık bir konu o yüzden herkesi dinlememekte fayda var ki bence bu tip de onlardan birisi.Bunlar ufak detaylar , kırmızı hap sana barzo olmayı öğretmez sadece kadın doğası ve hayat hakki da birtakım gerçekleri öğretir, sonrasında ne yapacağın sana kalmış.Ben kesinlikle kadının kapısını açar ve sandalyesini çekerim.Bu forumda ve diğer birçok yerde kadınlara köpek çektirdini iddia eden tiplere çok itimad etme(çoğunu okurken kahkaha atarak okuyorum zaten). Kadın doğasını anlayınca sonra hangisini doğru hangisinin yanlış olduğunu kendin anlayacaksın inan bana , ona göre kendi tercihlerini yapacaksın-sandalyeyi çekmek / çekmemekte dahil-.Ancak dediğim gibi bu işte en önemli şey sağlam kaynaklar.Eger nerden başlayacağın hakkında bir fikrin yoksa özelden yazabilirsin.
Özele birkaç gündür ne yaptığımı gönderdim. Yardımcı olursan sevinirim.

Fazla bilgi yüklemesi yapmanı tavsiye etmem teorik bilgin ile pratik bilgini eşit tutmaya çalış teoriyi her zaman pratiğe dök çok fazla teorik bilgin olursa her şey çorba olur ve anlamı kalmaz bunları içselleştiremezsin

3.maddedeki yazıyı kim yazdıysa seni sağlam zehirliyor haberin olsun. Kapısını da açarım, sigarasını da yakarım, çiçekte alırım, sevdiğimi de söylerim şiir de yazarım. Duygu çeşitliliği diye bir şey var kardeşim heyecan, korku, şehvet, mutluluk, öfke, şefkat, şüphe, çaresizlik, kıskançlık, özlem bunların hepsi kadında nöral ağ oluşumuna yol açar. Biraz piştikten sonra ne demek istediğimi anlayacaksın.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8