Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

RedPill'in EN ACI Tadı

Meseleyi cinsellikle bağdaştırmayın zeki kardeşlerim. Kız size herhangi bir yatırım yapmıyorsa fzdesiniz mevzu bu kadar. Karşınızdaki kız korumacı birisi olabilir ve size pasta börek açarak yatırım yapar, zengindir sizi arabasını ödünç vererek yatırım yapar. Bunları siz ona söylemeden yapar. Sırf cinselliğe çekmeyin abazalığınızdan dolayı :D. Cinsellik yatırım sınıfında bile girmiyor artık. Çünkü o işten sizin kadar zevk alıyor cinsellik bir yatırım değil. Yatırım kendisi sevmediği halde sizi mutlu etmeye çalışmasıdır. Size sarma açması bir yatırımdır, cebindeki son 20 tlsi ile size kahve ısmarlaması yatırımdır.

Friendzone Tuzakları
Kadınların sözlerinden ziyade davranışınlarına bakın. Eğer sizin için ”ölüyorum,bitiyorum” diyerek hiçbir icraat göstermiyorsa kusura bakmayın fz yediniz.

Arkadaşın yazdıkları doğru, bunlar fz alameti ama işin içinde illa cinsellik olması gerekmez. Dediğim gibi yatırım yapsın size. Davranışlar önemli. Yine de güzel konuya değinmişsin.
Peki konuştuğumuz her kızla ilişkiye girmek zorunda mıyız ? Normal arkadaşlık diye bir şey söz konusu olamaz mı? Çünkü ilişkiye girmek istemediğim kızlarla normal arkadaş oluyorum.

Peki konuştuğumuz her kızla ilişkiye girmek zorunda mıyız ? Normal arkadaşlık diye bir şey söz konusu olamaz mı? Çünkü ilişkiye girmek istemediğim kızlarla normal arkadaş oluyorum.
olabilirsin. normal arkadaş olmak farklı, kızın seni değerli bulmayıp seni arkadaş kategorisine koyması farklı şeyler.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8