Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Riskli olay hakkında - 4

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba playboylar :D bu kız cidden çok değişik riskli olayın devamı niteliğindedir geçenlerde baskete gittiğimde blöf yapmayı kestim ve kızla konuşmaya başladım kız bana inat baskete başlamış ve gözüme girmek gözükmeye çalışmıştı ilk gün konuşmadım ama ikinci gün böyle devam edince boyunun uzaması için geldiğini söyledi kıza yine yaklaşmaya çalıştım konuştum falan kıza biraz yaklaştıktan sonra bana hani görüşmücektik falan dedi ben de al topunu dedim attım ileri ondan sonra aldı topunu doğru eve gitti blöf yaptı bana. 10 dk sonra geldi arkasından nereye gidiyorsun falan demiştim çok sinirli gözüküyordu ama 10 dk sonra geri geldi ve bana blöf yapma falan dedim biraz daha konuştum. Arkadaşından söz açtım ve sürekli bana neden arkadaşımı sorduğunu söyledi ben de özledim dedim biraz atıştık sonra çektim gittim ertesi gün beni yine izliyordu ama bu sefer basketbol topunu eline almasına rağmen sahaya gelmedi ve bugün evimin önünden geçti sürekli beni kesiyor biraz betalık yaptım ne önerirsiniz tabak çevirme olayı okullar başlayınca fazla dışarı çıkamıyorum biraz aileyle dominantlık sıkıntısı var annem fazla izin vermiyor yok ders çalışmam gerekmiş falan aile içi dominantlıkla ilgili bir şeylerde atarsanız araya sevindirirsiniz

Belirsiz ve tutarsız kızla uğraşacağına okuluna ve derslerine bak ailen doğru söylüyor. Ailede dominantlık çok göreceli, benim bağımsızlığım lise 2'de olmuştu. Başkasında kalmamı istemezlerdi ve bir gün o mesaj geldi ''bu gece ev boş gelsene'' . Kara kara düşünüyorum ne yapsam ne etsem ? Ailem izin vermiyor desem o anki ergen kafayla rezil olurum kız bir daha mesaj atmaz diye düşünüyorum. Her neyse sınıftan bir arkadaşımın evine gidicem diyip çıktım evden. Saat gece yarısına yaklaştığında zar zar telefonum çalmaya başladı.
- Neredesin oğlum ?
+ Geliyorum 15 dkya.
- Tamam geç oldu çabuk ol.

Sonra o anki hazzın verdiği güç ve birazcıkta alkolün etkisiyle. Tekrar aradım

+ Ben gelmiyorum bu gece burada kalıcam.
- Bla bla bla, sen benim oğlum değilsin, allah belanı versin, gelme bir daha eve. Senin gibi çocuğu doğuracağıma taş doğururdum vsvs.
+ *Telefon kapatma efekti*

Güzel bir gecenin ardından sabah oldu, telefonu açtığımda zibilyon tane mesaj. Eve gittim abartmıyorum sabah akşam 2-3 gün birbirimizi yedik eşyalar havada uçuşuyordu o derece. Tartışmalar azalarak kesildi ve hiçbir şey olmamış gibi devam ettik. Aradaki tek fark benim istediğim zaman birilerinde kalmamdı :)

Laftan ve halden anlayan bir aileyse bunları yapmana gerek yok düzgün ve olgunca dile getirmen yeterli. Anlamıyorlarsa yaşadığım tecrübeleri dışarda vakit geçirmek için kendine uyarlayabilirsin.

Belirsiz ve tutarsız kızla uğraşacağına okuluna ve derslerine bak ailen doğru söylüyor. Ailede dominantlık çok göreceli, benim bağımsızlığım lise 2'de olmuştu. Başkasında kalmamı istemezlerdi ve bir gün o mesaj geldi ''bu gece ev boş gelsene'' . Kara kara düşünüyorum ne yapsam ne etsem ? Ailem izin vermiyor desem o anki ergen kafayla rezil olurum kız bir daha mesaj atmaz diye düşünüyorum. Her neyse sınıftan bir arkadaşımın evine gidicem diyip çıktım evden. Saat gece yarısına yaklaştığında zar zar telefonum çalmaya başladı.
- Neredesin oğlum ?
+ Geliyorum 15 dkya.
- Tamam geç oldu çabuk ol.

Sonra o anki hazzın verdiği güç ve birazcıkta alkolün etkisiyle. Tekrar aradım

+ Ben gelmiyorum bu gece burada kalıcam.
- Bla bla bla, sen benim oğlum değilsin, allah belanı versin, gelme bir daha eve. Senin gibi çocuğu doğuracağıma taş doğururdum vsvs.
+ *Telefon kapatma efekti*

Güzel bir gecenin ardından sabah oldu, telefonu açtığımda zibilyon tane mesaj. Eve gittim abartmıyorum sabah akşam 2-3 gün birbirimizi yedik eşyalar havada uçuşuyordu o derece. Tartışmalar azalarak kesildi ve hiçbir şey olmamış gibi devam ettik. Aradaki tek fark benim istediğim zaman birilerinde kalmamdı :)

Laftan ve halden anlayan bir aileyse bunları yapmana gerek yok düzgün ve olgunca dile getirmen yeterli. Anlamıyorlarsa yaşadığım tecrübeleri dışarda vakit geçirmek için kendine uyarlayabilirsin.
diyorsun ki seni kesicekleri halleri yok ne olursan ol devam et dışarıya atmazlar falan ne olursa olsun istediğini yap diyorsun sağ ol dostum önerin için

diyorsun ki seni kesicekleri halleri yok ne olursan ol devam et dışarıya atmazlar falan ne olursa olsun istediğini yap diyorsun sağ ol dostum önerin için
Dolaylı yoldan kendini kanıtlıyorsun işte. Öyle düşünmek istemeselerde bilinçlerinde bu oğlan sapasağlam gidip geliyor düşünceleri geçiyor.

bro ben iyi erkek falan değilim kızla falan uğraşıyorum dalga geçiyorum yapmam gerekeni yapıyorum yarın çözücem bu olayı bende 1-2 haftaya kalmaz yerim ben bunu :D
Dostum o zaman kızla ilgili niye soru soruyorsun yeteri kadar ilgisi varsa kızı kendinden soğutmayacak şekilde belirsiz davranabilirsin . Ancak ben senin flört yeteneklerini geliştirmen için attım o videoyu hani kino yapmak , kızı kendine çekmek , güvenilir olmak ... Sen olayı abartmışsın hani p*ç olayım kızdan etkilenmeyeyim , blöf yapayım diyorsun ama kız senden etkilense bile sürekli sen ona yaklaşmak zorunda kalıyorsun anladın mı ?

Biraz Animasyon yap . Kino yap . İlgini belli etmeye başla bir şeyler olsun
Yani bence artık p*ç erkek olmak yerine piçle , efendilik arasında dur . Kızın Kalbini kırarsan , geri dönüşü olmayan bir hata yaparsın. Alıp topunu fırlatma mesela zaten sana ilgisi var ne gerek var bunlara yakınlaş madem çok p*ç erkeksin çek kendine vur kırbacı aslanım .
Aile Dominantlığı konusunda Werewolf katılıyorum .

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8