Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Riskli olay hakkında

Bro haklisin kiza dokunmaya calistim annem gorur felan utangac baya duruma gore salarim belki
[/QUOTE]
Kanka ilgi işareti bu salma , hatta buluş , işleri ilerlet sonra gelip bana teşekkür edersin bu ilgi işareti . Bence önemli bir ilgi işaretidir . Bunun anlamı beni başka yere götur ve biraz daha uğraş demektir .

Ayrıca hipergami yanilmaz sen ondan daha üstünsün cerceveyi koruyup , kıza açılmadan niyetini belli edebilirsen kız cebinde aceleci olma yeter kolay gelsin :)

Kanka ilgi işareti bu salma , hatta buluş , işleri ilerlet sonra gelip bana teşekkür edersin bu ilgi işareti . Bence önemli bir ilgi işaretidir . Bunun anlamı beni başka yere götur ve biraz daha uğraş demektir .
Ben utangacligina yorumlamistim isler ilerlesin ondan sonrasini halledicem

olm sen konuyu tavsiye vermek için açmıştın sonra olay bi anda senin kaçma hikane dönüştü ben anlamadım qq

Kız sürekli arkadaşlarıyla galiba. Bu kötu bir şey senin karşında 1 kız değil daha fazlası var. Oyununu iyi oynamaya bak. Ama oyunumu iyi oynıyacağım diye işleri berbat etme olacağı varsa olur. Başka kızlarla da takıl tek kıza bağımlı olma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8