Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Riskli olay

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
Merhaba beyler
Carsamba günü basketbol oynarken topum disari kacti disarda oturanbir kiz vardi hey dedim topu atabilecek misin geldi verdi topu aksam aksam iyi kalori yaktin he dedim evet dedi güldü
Sonraki gunde basket oynarken hep beni ilgili bir sekilde izliyordu
Dun yolda gelirken onunla karsilastik ve utandigindan yuzunu kapatir gibi oldu ama hep uzaktan izledigi zaman ilgisi oldugun anladim arkadaslariyla bir yere gitti gelirken gozlugu vardi hala ilgili ve utangac bir sekilde bakiyordu ben de dedim artik acilisi yap aramizda 35-40 metre vardi bir kararsiz kaldim sonra hey diye bagirdim arkadaslari bakti bir daha hey yesilli gozlugun guzelmis dedim (cok kotuydu) neyse bana oyle bir bakti hic bir sey demediler ben tutustum cardaktan sesler geliyor icerden beni gozluyolar dovucem lafi felan gecmis olabilir sonra ben de babalariyla ugrasmamak icin atladim eve bir baktim arkadaslari arkamdan geliyor hey felan dediler ya da tedirginlikten yanlis anladim ama bana dogru geliyorlardi hic takmadim direk eve gittim hizli adimlarla fazla ozguven zarar beyler
2 hafta daha baskete gidemicem bu olay yuzunden siz de bir yorumlayin beyler ben mi yanlis anladim ne oldu
Yazim yanlislari icin telefondan yaziyorum bu kadar

Hocam anladigim kadariyla ucuz atlatmissin da , kopuk olmus biraz , benim anlamadigim o gozluklu kizin yanindaki arkadaslari erkek miydi ? Kiz sana ilgiliyse neden ustunr yuruduler

Bro yanindakiler ki
Hocam anladigim kadariyla ucuz atlatmissin da , kopuk olmus biraz , benim anlamadigim o gozluklu kizin yanindaki arkadaslari erkek miydi ? Kiz sana ilgiliyse neden ustunr yuruduler
Yanindakiler kizdi belkibeni dovmek degil de kiz zaten dovemez konusmak istemis olabilirler kiz surekli ilgiliydi ama ozguvensiz galiba mal yanlid anlamis olarak bu cocuk benimlr dalga geciyor diye dusunup hareket etmis olabilir uzerime yurume olayi arkamdan seslendi arkadaslari bu

Birde demişsin beyler fazla özguven zarar bunun neresinde özgüven ?

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8