Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Riskli olay

Sana bir tavsiye korkma , dışarı çıkıp basketini oynamaya devam et . Kızı görürsen bir beta gibi hareket et ve durumu izah et . Merak etme kız seni anlayacaktır. Sadece konuşmak istedim daha önceden konuşmuştuk yanlış anlasildiysa özür dilerim eğer konuşmamız bir sorunsa ona bir daha yaklaşmam söz veriyorum de geç . İnsanlarla dalaşma , Zengin olmaya odaklan sen zengin olunca erkeklerde , kızlarda daha anlayışlı ve daha çok sana çekilecektir:)
j
Dostum neden beta gibi hareket ediyim ve dalasma derken ben kiza dalasmadim muhabbet acmak istedim yoksa kizi mi dovucem amk kiz bence ozguvenli oldugumu anladi durumu izah etmek istersem de senin dedigim gibi yaparim konusmak istedim felan derim daha da takilmam derim gecerim

Set başarısız olmuş bunun üzerine kızla tekrar konuşmanı ve uzatmanı önermiyorum büyük ihtimale ya muhtaç duruma düşersin yada kızla arkadaşlarının dalga konusu olursun . 2 hafta dışarı çıkamayacağım şimdi dediğin için durumu izah et dedim . Tercih senin ama ben kızı salmanı istiyorum senden , uzatmaman konusunda önerimi dinlemeni isterim yinede sen bilirsin

j
Dostum neden beta gibi hareket ediyim ve dalasma derken ben kiza dalasmadim muhabbet acmak istedim yoksa kizi mi dovucem amk kiz bence ozguvenli oldugumu anladi durumu izah etmek istersem de senin dedigim gibi yaparim konusmak istedim felan derim daha da takilmam derim gecerim
Beta erkekler sadece durumu izah eder , kendini açıklama gereği duyar bunu kast ettim

Gerçekci olmak gerekirse böyle şeyler hep var risk altındasın. Set açtığın mekanı iyi seçmelisin , Set açarken uygun bir zaman kollanir yada ilk anda açılır . Sağlam bir özgüvenin varsa ilk anda neg atıp açarsın seti yoksa yinede açmak istiyorsan yanina gidip tanışmak istediğini söylersin. Çocugun gözlük hakkındaki negi olmamış ayrıca uzaktan hey demek set açmak değil bağırmak, dalaşmak olarak algılanabilir. Umarım anlatabilmisimdir
Haklısın bunu bilerek adım hareket etmek lazım

Set başarısız olmuş bunun üzerine kızla tekrar konuşmanı ve uzatmanı önermiyorum büyük ihtimale ya muhtaç duruma düşersin yada kızla arkadaşlarının dalga konusu olursun . 2 hafta dışarı çıkamayacağım şimdi dediğin için durumu izah et dedim . Tercih senin ama ben kızı salmanı istiyorum senden , uzatmaman konusunda önerimi dinlemeni isterim yinede sen bilirsin
Yanina gidip musait bir zaman da acsaydim basarili olabilirdim ve olurdumda haklisin yanima gelirlerse izah ederim onun disinda salarim olmadi oneriler icin saol

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8