Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Roaccutane

Selam arkadaşlar youtube da gezerken bir arkadaşa denk geldim. Roaccutane denen bir tedaviyle yüzündeki tüm siyah noktalar ve sivilceler zaman içinde kaybolduğunu söyledi ve bende internetten biraz araştırma yaptım kısa zamanda getirilerinin güzel olduğu kadar uzun vadede zararlarının çok olduğunu öğrendim. Bu tedaviyi doktor kontrolünde uygulayan arkadaşlar varsa bana biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz
Kanka çok güçlü bir krem yaşın kaç bilmiyorum ama güneşe çıktığında kızarıklık yapıyor sivilcelerin varsa da kurtuluyorsun ve bir de ROCHELL MARKASI var ona da bak instangram dan o da aşırı iui

Kullandıktan sonra tekrar çıktı mı ? Kullanan arkadaşlar cevaplarsa sevinirim.

Benim yaşadığım yerdeki devlet hastanesinde çalışan doktor dermatolog ve bu konu hakkında YouTube videosu var

Al işi uzmanından dinle...

Selam arkadaşlar youtube da gezerken bir arkadaşa denk geldim. Roaccutane denen bir tedaviyle yüzündeki tüm siyah noktalar ve sivilceler zaman içinde kaybolduğunu söyledi ve bende internetten biraz araştırma yaptım kısa zamanda getirilerinin güzel olduğu kadar uzun vadede zararlarının çok olduğunu öğrendim. Bu tedaviyi doktor kontrolünde uygulayan arkadaşlar varsa bana biraz daha detaylı bilgi verebilir misiniz
kankam, yaklaşık 7 ay kullandım bünyenin kaldırması çok önemli yan etkileri öğrenmişsindir ama kimsenin bilmediği bir olayı var bu ilacın oda
immün sisteminin ırzına geçıyor 1 yıldır kullanmıyorum ve bir yıldır belli aralıklarda hastayım hatta bir 6 ay önce günde 6 serumla ayaktaydım ama sonuç güzel
sorun olursa yazabilirsin saygılar
namı diğer holden caulfield :)

Benim çok büyük değildi ama çok yaygındı doktor iz bırakabilir dedi 1 aydır kullanıyorum dudağım dışında bir problemim olmadı. Kontrole gittiğimde bir merhem verdi dudağım da düzeldi. Kullanacak arkadaşlar ekşi sözlük gibi yerlere bakmayın söyledikleri şeylerin çoğu yalan. Karaciğerinizi yoruyor ama su içip düzenli beslenirseniz bir şey olmaz karaciğer enzimlerim çok az oynadı.

Benim çok büyük değildi ama çok yaygındı doktor iz bırakabilir dedi 1 aydır kullanıyorum dudağım dışında bir problemim olmadı. Kontrole gittiğimde bir merhem verdi dudağım da düzeldi. Kullanacak arkadaşlar ekşi sözlük gibi yerlere bakmayın söyledikleri şeylerin çoğu yalan. Karaciğerinizi yoruyor ama su içip düzenli beslenirseniz bir şey olmaz karaciğer enzimlerim çok az oynadı.
Kanka sana şunu söyliyeyim iz birakiyor ama bunlar dışındaki en buyuk proble çogu kişi bilmiyor bunu bağışıklik sisteminin agzina ediyor 1,5 yıl dır hastayım

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8