Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Ross Jeffries Ağabeyimizin Ufak Bir Hediyesi

Beyler selamlar umarım herkesin keyfi yerindedir.Yeni yılınız da kutlu olsun bu arada umarım hepimiz hakketiğimiz,arzulardığımız şeylere kavuşuruz :)
Bugün Ross Jefferies'e ait olan bir NLP numarası ya da çapalama rutini anlatmak istiyorum.Rutinin ya da NLP oyunun adı "Doğal kız".Şimdi ise etkilenmek istenen kıza C1 aşamasında iken şunları söylüyoruz:)Aslında seduction kısmında da kullanılabilir ama attraction kısmında kullanmak biraz zor olabilir diye düşünüyorum tabii deneyebilirsiniz)
"Sana baktığımda iki adet kadın görüyorum.Biri toplum tarafından programlanmış,biraz yapay ve her şeye olur-olamaz,evet-hayır,yapılmalı-yapılmamalı şeklinde bakıyor dünyaya.Ancak bir de doğal olan var ki..O kadının bir limiti yok ve kuş gibi özgür.İçinde yani merkezinde en derin duyguları,fantezileri,arzuları ve istekleri var.Bir çok erkek aslında programlı olanı yatağa atınca mutlu oluyor ancak ben doğal olan ile tanışmak istiyorum.O güzel duyguları hissedebiliyorsun değil mi ?"

Ross Jeffries'in oyununu da kendimize katmalıyız arkadaşlar.Herkes bu adamdan yararlanmalı.Mystery gibi aşamalı bir oyun düzeni yok ancak tamamen dili kadınları cezbetmek üzere şekillendiriyor.Bu da böyle ufak bir iyiliğim olsun istedim.
Kendinize iyi bakın,sağlıcakla kalın dostlar :)

Son düzenleme:
Bu adamın literature en büyük katkısı şu sözdür "he who hesitates, masturbates".

Ne zaman birşeyi yapmakta çekinsem kendi kendime bu sözü söylerim. Saolsun birçok kere get laid yaptırdı :)

Bu adamın literature en büyük katkısı şu sözdür "he who hesitates, masturbates".

Ne zaman birşeyi yapmakta çekinsem kendi kendime bu sözü söylerim. Saolsun birçok kere get laid yaptırdı :)
Abi bence bu adamın oyunu ile Mystery oyununu birleştirmek muazzam bir karışım ortaya çıkarır.Cidden baya işe yarıyor ikisi de

Oldukça güzel yazı.Mystery metoduyla birleştirildiğinde çok başarılı bi oyun anekdotu çıkacağına ben de eminim.
Ross Jefferies'a ait farklı metodlar bekliyoruz ;)

Kimsenin birşey üretmediği bu zamanlarda böyle şeyler bekliyoruz reis senden lütfen dewamke

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8