Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Rus Kızları-1

Kuşçubaşı

Blog Yazarı
Yönetici
Süper Moderatör
572

"Davay votka davay dans davay"

Bu kelimeler tanıdık geliyor mu ? Eğer tatil bölgesinde yaşıyorsanız, köyünden çıkıp buralara gelen ve ne oldum delisine dönen, gördüğü her kıza yürüyebileceğini düşünen arizona kertenkelelerinin Rus dişilerini etkileyebilmek için sarf ettikleri acınası çiftleşme dansına dair kelimelerdir bunlar.

Eğer bu yukarıda bahsettiğim sınıfa giriyorsan rica ederim yazımı sakince terket sayın pek değersiz Neandertal.

Ha, işin ilginç yanı da şudur ki, bu kertenkelelerin bir kısmı tavlar bu ilkel çiftleşme dansı ile sarhoş Rus kızlarını. Eh tabi, bizim millet kara bir millettir çoğunluk olarak, e hâliyle sarışın mavi göz olan her dişi ilgi çekiyor ve kertenkele sanıyor ki "taş gibi kızı tavladım."

Hayır kertenkele, o kız muhtemelen senin gibi bir Rus köylüsü. Yani kendi eş değerinde bir kızla birlikte oldun, o kadar. Ve sandın ki "Abi Rus kızları da kolay düşüyormuş yeaa"

Ben buna gülerim.

Tabi artık bu işlerden elimizi eteğimizi çektik fakat Rusya'da yaşayan ve Rus kızlarını görmüş birisi olarak söyleyebilirim ki; hiç de kolay değiller.

Ha tabi senin ufkun sadece köylü Rus kızlarından ibaretse ona bir şey diyemem ama bu taktikler gerçekten kaliteli olan bir Rus kızında ters teper güzel kardeşim.

Her şeyden önce, kaliteli bir Rus kızı kişisel bakımına ve dış görünüşüne çok ama çok önem veriyor. "Her kaliteli kız önem veriyor abi" deme, Rus kızı bunun 2-3 katı dikkat ediyor.

Bu yüzden, kaliteli bir Rus kızıyla birlikte olacaksan dış görünüşüne fazlaca dikkat etmelisin ki kızın yanında sönük kalma.

Şunu fark ettim ki; kaliteli Rus kızları hislere çok önem veriyor. Tek gecelik ilişkilerden mümkün mertebe uzak duruyorlar. Bu yüzden kıza böyle bir amaçla yaklaşırsan kendini kapının önünde bulman kaçınılmaz olacaktır. Öyle iki üç vodka ısmarlayıp yatağa atayım taktiği yürümüyor bu kızlarda. Hislere, duygulara önem veriyorlar ve hassas oluyorlar. Yani, sevdiğini belli et istiyorlar.

Bunu istiyorlar çünkü Rus kızı gerçekten erkeğine bağlanmak istiyor. Kaliteli bir Rus kızı erkeğine ciddi olarak bağlanıyor ve güveniyor. Bu yüzden en başta erkekten kendisine güven vermesini bekliyor.

O yüzden kaliteli bir Rus kızıyla tanışırken bir abazan ya da p*ç gibi değil de bir centilmen gibi yürüyün. Çünkü kaliteli bir Rus kızı günde 10-20 kere karşılasıyor bu tiplerle ve gerçekten illallah ediyor.

Saçma sapan tripler Rus kızlarında olmuyor, bu konuda gerçekten takdir ediyorum Rusları. Rus kızı trip atmıyor, boş kıskançlık krizlerine girmiyor. Bunun da nedeni yukarıda bahsettiğim güvenden kaynaklanıyor.

Güvenince "gerçekten" güveniyor.

Ona güven verin ve karışılığında güven alın.

Ve emin olun siz bu güveni kıza verdikten sonra ne kadar yakışıklı olup olmadığınızın bir önemi kalmıyor. Bizim ülkenin kız profilinin aksine oradaki kızlar için doğuştan gelen yakışıklılık neredeyse hiç önem arzetmiyor.

Hatırlarım, Rusya'ya ilk gittiğim günler Hintliye benzeyen bir arkadaşım "melek" deseniz inanılacak kadar güzel bir kız ile çıkmaya başlayınca Rus kızlarının Türk kızlarından çok çok farklı olduklarını anlamıştım. Şu an evliler ve benim sürekli yanaklarını sıktığım tatlı mı tatlı bir bebekleri var.

Disko-bar-klüp üçgeni ilginçtir ki kaliteli Rus kızlarının ilgi alanına girmiyor. Rusya'da birçok kulübe gittim ve fark ettim ki kulüpte düşürdüğünüz kızlar genelde sıradan kızlar oluyorlar çünkü kaliteli kızlar burayı tercih etmiyorlar. Genelde sakin kafeleri, pubları tercih ediyorlar ve ayda yılda bir gidiyorlar kulüplere, o da günübirlik ilişkiler için değil arkadaşlarıyla eğlenmek için oluyor.

Tabi, Nietzsche'nin de dediği gibi; "Bu da dahil tüm genellemeler yanlıştır."

Benim gözlemlerim bu şekilde ve bir sonraki konumda da kaliteli bir Rus kızıyla nasıl tanışılır, ilişki kurulur bunlara değineceğim.

O vakte kadar kendinize iyi bakın.

İYİ FORUMLAR!

Bu hafta Marmarise tatile gittim ve oradaki yerli halktan çok Rus turist vardi. Ne kadar doğru bilemem ama oralarda çalışan bir çok işçi, Ruslarin kaba olduğundan yakiniyordu.
Şahsen bende deneyimledim😁
Orada Ruslarin köylerden geldiğini öğrendim. İnanin ki bizim koylu insanımızdan çok farklilar iyi yönde bir farklılık değil bu.
Ve gercektende tavlamasi zor insanlar değil yani gozlemlerime dayanarak soyluyorum.
Soğuk iklim insanı olmalarından mi nedir biraz soğuklar sanki. Aile ilişkileride keza oyle tabi bu benim çerçevem ve geniş olamadığını biliyorum umarım ilerde yolum rusyaya düşerse daha fazla arastirabilirim.

Tüm kızların markası aynı modeli farklıdır.Türk kızları kezban Rus kızları düşüyor başlı başına saçmalıktır.Hergün sana da 50 kız "s*kişek mi bağyan"dese senin de g*tün arşa değer.Rus kızları kolay düşüyeah dedikleri dediğin gibi Rusya'nın paralı köylülerinden.Yoksa kaliteli bir adamsan her kadının mantığı aynıdır.Yok duygusalım, romantizm arıyorum ayakları ön hazırlık amaçlı küçük bir kolaj.Amaçları daima her şeyin en'ini verebilecek erkeklere kendini pazarlamaktır.Yazı için ellerine sağlık 😀

Aslında bakarsak burada da durum aynı diyebiliriz.
Rusya'da okuyor musun ? Yaşamaya mı gittin merak ediyordum.

Sevgili dostum bir rus arkadaşım vardı. Geçmiş yaşantısından mı, yoksa dediğin gibi kaliteli bir kız olduğundan mı, bilmem ama kız iliskide güven ariyordu.

Sevgili dostum bir rus arkadaşım vardı. Geçmiş yaşantısından mı, yoksa dediğin gibi kaliteli bir kız olduğundan mı, bilmem ama kız iliskide güven ariyordu.

Bütün kadınlar ilişkiler de güven aradıklarını söylemezler mi zaten

Rusların ekonomiside aşağı yukarı Türkiye ile eşdeğer. Türkiyeye tatil için köylüler gelmiyor.
Türkiyeye gelen rusların çoğu Moskovalı, Moskova da zengin bir yer.
Ve kızları da apaçık söylüyorum ki, güven onlar için bir hiç. En fazla 2 hafta tatil yapacak bir Rus kızı ne yapsın güveni, seni nikahına mı alcak? Seni beğendiyse ve sen de onu beğendiysen bitmiştir. Ve emin olun Rus kızlarının çoğu da tek geceliktir, aksine uzun vadeli ilişki sevmezler. Bir Rus Güven arıyorum diyorsa emin ol tipini beğenmemiştir.😂 bunları 3 yıl ve halen turizmde çalışan biri olarak söylüyorum.

Ha şu konuda haklısın, hiç kimse "Jillop gibi kız tavladım." Demesin. Çünkü elin barzosu bile rahatça kaldırabilir rus kızlarını. Nadir de olsa elit kaliteli rus kızları vardır ama çok nadir işte.

Alanya'da yaşıyorum ve yerli halktan çok Rus var. O dediğin kızları ve kaliteli kızları çok görüyorum işin açığı şu ki kaliteli kızların yürüyüşünden bile zarafet akıyor. Fakat o sıradan kızların marketimizin önünden sarhoş bir şekilde geçip yardım edecek birini arıyor ki kertenkeleler galiba sana yardım edeceğim mantığıyla hatun orada haklıyor.
Burada yaşayan bir Rus yerlisi ile tanıştım Türkçe biliyordu ve gayet nazik ve sevecen bir tavırla kısa bir şekilde sohbet etti belki 10 dakikalık bir sohbet de onu tanıyamadım ama 10 dakikalık bir sohbette onun hakkında bir fikir edindim. Sevgilisi Türk ve çok olgun bir ilişkileri var haftada bir iki defa çalıştığım yere geliyorlardı.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8