Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

S*X ABARTILIYOR MU?

Selamın aleyküm brolarım.
Daha öncede bi kardeşimiz benzer konuyu gündeme getirmişti. Ancak net tartışıldığını düşünmüyorum.
S*x abartılıyor mu?
Açıkçası bunun partnerinizle doğru orantılı olduğunu düşünüyorum. Karşınızdaki hatun ne kadar istekli tutkulu becerikli ve size ne kadar ilgiliyse ister istemez sizide etkiliyor ve şehveti artırıyor. Bi birleşmedede şehvet tutku ve beraberinde gelen, nadir yakalanan (dünyada çiftlerarasında ten uyumu %10 luk kesimde varmış) ten uyumu olunca s*x dünyanın en güzel şeyi gibi gelmeye devam edebilir.
Aksi halde bişeyler eksik olduunda veya hayatınızda klasikleşmiş durumda kaldığındaysa bu mu amk gibi tepkiler verebiliriz.
Sizin de görüşlerinizi merak ediyorum. Eyvallah

Evet abartıldığı kadar müthiş bişey değil ama onun yerine mast yaparım diyen kamillerde bi yoluna gitsin.
Büyük ihtimal hayatlarında 1 kere genelev vs biyerde milli oldular ve seksi bundan ibaret sanıyolar.

Konunun bu kısmı böyle ama bide bu olayı abartan seksomanyaklar var.
Yemek yemek su içmek gibi olmazsa olmazı yapan insanlar buda fazla.
Bi insan sevişmeden durabilirmi. EVET istediği kadar durabilir.
Seksi hayat mottosu haline getirmeyin başka şeylere önem verin.

Evet abartıldığı kadar müthiş bişey değil ama onun yerine mast yaparım diyen kamillerde bi yoluna gitsin.
Büyük ihtimal hayatlarında 1 kere genelev vs biyerde milli oldular ve seksi bundan ibaret sanıyolar.

Konunun bu kısmı böyle ama bide bu olayı abartan seksomanyaklar var.
Yemek yemek su içmek gibi olmazsa olmazı yapan insanlar buda fazla.
Bi insan sevişmeden durabilirmi. EVET istediği kadar durabilir.
Seksi hayat mottosu haline getirmeyin başka şeylere önem verin.
Genelev vb. Muhabbetine katılıyorum bro. Seksi tak fişi bitir işi olarak algılıyorlar nihayetinde. Önemli olansa karşılıklı hazzı hislerle yaşamak.
Dediğin gibi seksle yatıp kalkmak da normal sağlığa sahip bi insanın yapacağım bişey değil. Dozu aşmak hayatımızın b*kunu çıkarmamızı sağlar anca.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8