Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sabah Rutini

Sabah Rutini

Arkadaşlar birkac gundur olusturdugum bir rutinden bahsetmek istiyorum aslinda yazacaklarim kisa ama etkili zaten formullerde oyle degil mi kisa ama pratik alani sonsuz.

Genelde her sabah 7 8 arasi kalkan bir insanim gune erken basladiktan sonra su korona gunlerinde nasil psikolojimizi koruyacagimiza dair bir seyler olusturdum kendi hayatimda sabah erken kalktiktan sonra bir kasigin icine zeytinyagi koyup ustune limon sıkıp iciyorum ardindan meyve tuketiyorum genelde 1 muz ve havuc oluyor sonra ise nike traditional dan antreman yapiyorum genelde hergun yapiyorum ama 1 kuvvet 1 karin antremani diye gidiyor yeni basladigim icinbir sure boyle gidicek bu arada cok antreman cesidi var siz kendinize gore belirleyin bunlar bir ornek gibi dusunun antremani bitirdikten sonra kahvaltinizi hazirlayip yapin ve yapacaginiz enonemli ise o gundeki o yogun ve zor ise baslayin ustesinden gelin gulun geri kalani su gibi gelecektir aksamda guzel bir alfa filmi ya da dizisi takip ederseniz/izlerseniz tadindan yenmez

Hadi Kolay Gelsin

bende benzer bi program uyguluyorum nike uygulaması harbi iyi bro. bu süreçte kendimizi daha fazla nasıl gelştirebilirize odaklanmak en iyisi herşey normale döndüünde elimizde betalığın daniskası bi hayat olmamalı

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8