Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saç Ve Mastürbasyon

Beyler mastürbasyon saç döker mi?
Yanlış değilsem burada okuduğum bir makalede döker diyordu, ve saçların eskisi gibi olması için bilmem ne kadar sığır eti yenmeli vs. diyordu.
Yabancı bir kaynaktı.
Neyse malum günde 4 defa falan yapardım yıllardır yapıyorum yaşım 18 ve saçlarım bayağı döküldü.
Sizce bu saatten sonra saçlarım tekrar çıkar mı?
Ve o makaleyi bilen varsa, fazla et yemesek sorun çıkar mı?

Saç dökmeyi bırak sen ciddi ciddi bağımlısın hala devam ediyorsan bırak saçlarını geri getirir mi bilmiyorum ama zihnen yararı olur

Yanlış hatırlamıyorsam mastürbasyon DHT hormonu salgısını arttırdığı için genetik olarak yatkinsaniz saçlarınızı erken dökebilir.

saç beyazlaması dökülmesi vb. şeyler genetikten kaynalıdır çünkü mastürbasyonu hiç yapmayan adam %0,00x oranında olduğu için diğer erkeklerin saçı varsa veya onların saçları siyah bizimkisi beyaz ise bu genetikten dolayıdır çünkü onlarda mastürbasyon yapıyor ama onlarda böyle şeyler çıkmıyor

saç beyazlaması dökülmesi vb. şeyler genetikten kaynalıdır çünkü mastürbasyonu hiç yapmayan adam %0,00x oranında olduğu için diğer erkeklerin saçı varsa veya onların saçları siyah bizimkisi beyaz ise bu genetikten dolayıdır çünkü onlarda mastürbasyon yapıyor ama onlarda böyle şeyler çıkmıyor
Anne tarafımda 60 yaşındaki adamın bile saçı hiç dökülmemiş babam 50 ye yakın ama saçı çok olmasada dökülmüş , tabi tepeden falan.
Ama ben daha 18 im dökülse bile henüz gencim demek ki bir problem var ve mastürbasyon vücuda alınan vitamin ve mineralleri boşa atıyor.
Sence kazıtmanın saça faydası var mı?

Anne tarafımda 60 yaşındaki adamın bile saçı hiç dökülmemiş babam 50 ye yakın ama saçı çok olmasada dökülmüş , tabi tepeden falan.
Ama ben daha 18 im dökülse bile henüz gencim demek ki bir problem var ve mastürbasyon vücuda alınan vitamin ve mineralleri boşa atıyor.
Sence kazıtmanın saça faydası var mı?
genetiği çoğu kişi anne babasına göre hesaplıyor ama bence çok yanlış anne, baba,dayı vb. etkileri olabilir ama çok azdır mesela sen benim aileme baksan bana evlatlık dersin :D o derece alakası yok

genetiği çoğu kişi anne babasına göre hesaplıyor ama bence çok yanlış anne, baba,dayı vb. etkileri olabilir ama çok azdır mesela sen benim aileme baksan bana evlatlık dersin :D o derece alakası yok
Yani o yünden haklısın. Bizimkiler esmer ben beyazım vs. farklıyım.
Bilemiyorum umarım saçlarım düzelir.

Kanka bırakmıştık sakın başlama tekrar :D . Bıraktıysan vücudun iyileşmeye çoktan başlamıştır kafana takma.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8