Alfaloji Forum

Aramıza katılarak diğer forum üyeleriyle etkileşimde bulunabilir, fikirlerini beyan edebilir ve paylaşım yapabilirsiniz. Üstelik foruma üyelik kısa bir süre için ücretsiz.

Saçlarını yumuşatmak isteyenlere

Katılım
11 Kasım 2018
Mesajlar
6
Tepkime puanı
18
Şehir
İstanbul
Selamlar herkese forumda ilk paylaşımımı yapıyorum...
Saçlarım genel olarak kuru ve dalgalıdır dolayısıyla normal haliyle şekil veremiyordum saç kremi, köpüğü, spreyi vs.. ürünler denedim bi kaç saatlik etkisi oluyordu fakat yine eski haline dönmeye başlıyordu ayrıca saçı durulamam gerektiği için sadece evden çıkarken kullanabiliyordum. Geçen gün reyonda saç bakım yağlarını gördüm bide bunları denemek istedim indirimde olduğu için pantene satın aldım. Sonucun böyle olacağını tahmin etmiyordum resmini yükleyeceğim elinize bir kaç kez sıkıp(sprey değil sabun gibi akıyor(yağ)) saçlarınıza yedirin önce çok parladığını göreceksiniz biraz bekleyin saç yağı emecektir (abartmayın en fazla 3 kez basın). Saçlar yumuşuyor ve çok güzel bir görüntüye kavuşuyor. Bu bittikten sonra schwarzkopf'un ürününü deneyeceğim o zaman ikisi arasında bir karşılaştırma yapacağım. Sadece pantene kullandığım için bunu önerebiliyorum eğer sizler başka marka saç bakım yağı kullanırsanız onu cevaplarda belirtebilirisiniz.
sd


 
Katılım
22 Nisan 2018
Mesajlar
26
Tepkime puanı
23
Yaş
23
Şehir
Yalova
Benim de acayip kuru saçlarım,bakalım bir de bunu deneyeyim
 
Katılım
8 Kasım 2018
Mesajlar
24
Tepkime puanı
10
Yaş
20
Şehir
İstanbul
EYÜP SABRİ TUNCERİN SAÇ YAĞI VAR onu deneyen varmı ben 2 haftadır kullanıyorum güzel gibi saçlarım kısa olduğundan şuanlık farkı anlamış değilim
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst