Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saçmalamak

Ghostlykisses

Forumdan Uzaklaştırıldı
merhaba playboylar 3 günlük ban sonrası aranızdayım :) Neyse konuma geçeceğim riskli olay hakkında yazımı okuduysanız bu devamı niteliğinde beyler kızla baya ilişki gitti kıza dokunmaya başladım baya sonra bana sapık demeye falan başladı ben de blöf yaptım 2 gün konuşmadım sonra kız basket oynamaya başladı ben de bunun arkadaşına sarkmaya başladım bugünde arkadaşını yanında getirmemişsin onu özledim dedim bozuldu böyle devam ediyim mi salmak üzere gibiyim ne dersiniz özet geçtim biraz saçmaladım ama kızla dalga geçmek hoşuma gidiyor ciddi bir ilişki düşünülemez benim için onun için saçmalıyorum bazen ben bile ne yaptığımı bilmiyorum kız bana baya tutuşuk beni evime kadar takip etmiş arkadaşıyla sürekli evimin önünden geçiyor vesaire

merhaba playboylar 3 günlük ban sonrası aranızdayım :) Neyse konuma geçeceğim riskli olay hakkında yazımı okuduysanız bu devamı niteliğinde beyler kızla baya ilişki gitti kıza dokunmaya başladım baya sonra bana sapık demeye falan başladı ben de blöf yaptım 2 gün konuşmadım sonra kız basket oynamaya başladı ben de bunun arkadaşına sarkmaya başladım bugünde arkadaşını yanında getirmemişsin onu özledim dedim bozuldu böyle devam ediyim mi salmak üzere gibiyim ne dersiniz özet geçtim biraz saçmaladım ama kızla dalga geçmek hoşuma gidiyor ciddi bir ilişki düşünülemez benim için onun için saçmalıyorum bazen ben bile ne yaptığımı bilmiyorum kız bana baya tutuşuk beni evime kadar takip etmiş arkadaşıyla sürekli evimin önünden geçiyor vesaire
Kız seni test etmiş ve o testden başarıyla çıkmışsın.Teçhizatları topla ve durumu değerlindir. İşini bitirdikten sonra salmak istiyorsan sal gitsin.

Son düzenleme:
kızın arkadaşından devam et .
bro zaten kız tam bir ergen flört etmesini bilmiyor bir şey bilmiyor ama arkadaşı akıllı bunun gibi değil arkadaşından devam etsem benim için daha iyi olur risk almak acayip keyifli bir şey en sonunda birisi kıçımıza bıçak takmazsa tabii

Kız seni test etmiş ve o testden başarıyla çıkmışsın.Teçhizatları topla ve durumu değerlindir. İşini bitirdikten sonra salmak istiyorsan sal gitsin.
kanka kıza dokunma konusunda diyorsan her zaman aynı şeyi yapıyor ben de mal değilim biliyorum ne yapmaya çalıştığını ergen zaten saol :)

Kanka bu kız sana istediğini vermeyecek bir tipse salla, hatta kanka ayağına falan yatabilirsen yat ki öbür kızla aranda bir şeyler olursa bu kız taş koymasın önüne

Riskli olay konusunu okuduğumu biliyorum ama hatırlamıyorum .

Sen kendini eğer kız ciddi manada sapık demeye başlayacak duruma kadar geetirdirdiysen sakın bulaşma bak manyak olursun. Ama " yaaa sapııık " tarzındaysa arkadaşını da bunu da ayrı zamanlarda avla derim. Şayet ilk durumdaki gibiyse biraz mesafe ikinize de iyi gelir... İkinci durumdan devam edersem ve sen ikisini olmaz illa biri dersen diğer kızdan yürü. Eger zaten arkadaşlarsa yüzde yüz onun kulağına gider. Gitmesi de iyi olur. Geldiğini sen gittiğin zaman anlar ;)

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8