Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

sadakat konusu

hipergami ile ilgili çeşitli yazılar dönüyordu işte kadın daha iyisini bulduğu an gider gibisinden daha sonra son açılan başlıklarda bunun tam böyle olmadığını bize yatırım yaparsa hemen gidemeyeciğini okudum ve mantıklı geldi. şimdi de kafamda şu soru var bizi terk etmez belki ama sadakat konusunda nekadar güvenebiliriz kadınlara ? bildiğimiz gibi duygusal varlıklar yatakta iyi bile olsak bizi aldatma riski devam edermi ? yorumlarınızı bekliyorum iyi forumlar.

Kesin bir şey demek, yanlış olur dostum. Çünkü her kadın, farklı karakter. Farklı ortamlarda,farklı çevrede yetişti,eğitim gördü.

Kendine yatırım yaptırtmak, kesinlikle katıldığım bir teoridir, çünkü bilinçaltı emek verdiği şeyin karşılığını ister. Bu yüzden de duygusal olarak sana bağlanmaya başlar.

Güvenme konusuna tekrar dönersek, burada kızı iyice tanıman gerekir. Birlikte vakit geçirmen gerekir. Belki kız, gerçek aşkını da arıyor olabilir belki hayatının macerasını yaşamak istiyor da olabilir.

Güce tapan kız, senden güçlüsünü bulduğunda affetmeyecektir. Ancak bu demek değildir ki her kız seni aldatacak,terk edecek vs. bu yüzden kızı tanıyıp kararı senin vermen lazım.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8