Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Sağlıktan sonra gelen en önemli kural(Görgüsüz olmak)

Dün sağlık olmayınca alfa olmanın bir anlamı kalmadığından bahsetmiştik,35 yaşında çöktükten sonra alfa olmak o muhteşem bilgiler işimize yaramıyor o yüzden önlemimizi şimdeden alıyoruz bir alfa yaşını güzel almalı, seversiniz sevmezsiniz bilemem ama tarkan ve murat boz buna muhteşem örnekler adamlar gençlikten önlemini aldı birisi kırk küsur yaşında birisi elliyi geçti ve çoğu gençlere taş çıkarırlar,

Neyse..

Bugünkü konu değerimizi itici olmadan göze sokmak beyler tam olarak başlık bu,başlıkta hafif görgüsüzlük azcık mütavazılık var ?

Siz şuan mükemmel bir alfa olabilirsiniz ama bunun bi önemi yok bütün o bilgiler bir yanlışınız yüzünden çöp

Bu yanlış nedir? Bu yanlış bizim İnsanların bize değer vermesini beklemek bizim potansiyelimizi kızlar erkekler herkes anlasın istemek ve bunun için sadece gelişmek başka birşey yapmamak,Siz gelişirken sizin gelişiminizi insanlar ciddiye almaz kolay kolay kimse kimsenin iyi olmasını beklemiyor bu devirde siz iyi oldukça bok atarlar sizi karalarlar,

YAPMANIZ GEREKEN!!! Kimsenin potansiyelinizi farketmesini beklemeden siz potansiyelinizi onların gözüne sokucaksınız beyler itici olmadan paranızın olduğunu bir hikaye veya Manipülasyonla yada bir örnekle veya açık açık sölüceksiniz bir alışveriş anısıyla göstericeksiniz, yakışıklımısın bunu o betaların o sürtüklerin gözüne sokucaksın örneğin:sırf yakışıklı olduğum için benimle çıkan kızlardan nefret ediyorum gibi cümlerle,yada açık açık benden iyisini bulursan haber ver diyerek ?

Çokmu bilgilisin ? İnsanlar bunu anlamayacak senin gelişimini görmekten kaçıcaklar belkide ama sen napıcaksın bilgili olduğunu sürekli göstericeksin nasıl göstericeğin sana kalmış

Sen nasıl bir alfa olduğunu göstericeksin o salak kızlar yada betalarda bunu sen anlatmadan anlıcak zeka yok anlayın şunu!!

Biz kendimizi gözlerde büyütücez artık kimseyi değil,her allahın günü şurda takılan sen millet toto büyütürken gelişen sensin bunun havasını atıcak olan sensin ne betalar kendini birşey sanıyorken bir alfanın kendini gözlerde yüceltmek hakkı

Övülecek çok yanınız var beyler belki siz bile farkında değilsiniz,iyi yönlerinizi fark edin bunları göze sokun.

Örneğin özgüven en önemli husus bunu kesinlikle gösterin daha ilk cümlede tanışırken gösterin kendinden emin özgüvenli rahat bir şekilde cümlenizde sizi yücelten bir cümle olmak kaydıyla.

Ama gidip tipsizken ben yakışıklıyım gibi havaya girmeyin kız bakıcak bu özgüvenli ama neden ? Boş özgüvenmi güvendiği neyi var diye? Yakışıklıysanız buna paranız varsa buna bağlayın gösteriş yaparken özgüveni güvendiğiniz birşeyler olsun yoksa yapın örneğin bilgi yada vücut kasın kendinize iyi birşeyler katınki yapay olmasın atıp tutmayın kendinize gerçekten güvenin güvendiğiniz güçlü yönünüzüde gözüne sokun vücut bilgi ses vs vs vs ve insanlarda desinki haa bak bu çocuk bilgili burdan geliyo özgüveni boş değil bu çocuğun peşinde kızlar koşuyo burdan geliyo özgüveni yada bu çocuk zekasına güveniyo desinler zekanızı gösterin...

Yani özet olarak özgüveninizi zekanızı göze sokmadan kimse sizi farketmeyecek...

murat boz ve burak özçivit yazdığı için okumadım

Gereksiz bence.
Gizem yaratmak her zaman daha iyidir bence.
Ya da; sohbet arasında bir bildiğin konu geçince susmamak, bilgili olduğunu göstermek vs.
Durup dururken sırf bilgili olduğunu göstermek için bir konu açmak; muhtaçlıktan başka bir şey değildir.

Gereksiz bence.
Gizem yaratmak her zaman daha iyidir bence.
Ya da; sohbet arasında bir bildiğin konu geçince susmamak, bilgili olduğunu göstermek vs.
Durup dururken sırf bilgili olduğunu göstermek için bir konu açmak; muhtaçlıktan başka bir şey değildir.
İletişim kurmak için bir konunun açılması şart kardeşim ve vakitte en değerli hazine,cahil kaldığın konu yerine kendini gösterebileceğin üstün olacağın bir konuya girmek muhtaçlıksa ben haksızım ? hiçbirşey durduk yere değildir bunu yapma sebebimiz değerimizi göstermek illaki anlarsın birgün dediğimi bi sevgili bulmak için bile iletiş kurmaya muhtaçsın biz sosyal varlıklarız muhtaçlığa bukadar takıldıysan hiçbir emek verme otur evde alfayım ben de kızlar yirmi dakikaya kapında ?

İletişim kurmak için bir konunun açılması şart kardeşim ve vakitte en değerli hazine,cahil kaldığın konu yerine kendini gösterebileceğin üstün olacağın bir konuya girmek muhtaçlıksa ben haksızım ? hiçbirşey durduk yere değildir bunu yapma sebebimiz değerimizi göstermek illaki anlarsın birgün dediğimi bi sevgili bulmak için bile iletiş kurmaya muhtaçsın biz sosyal varlıklarız muhtaçlığa bukadar takıldıysan hiçbir emek verme otur evde alfayım ben de kızlar yirmi dakikaya kapında ?
Karakter meselesi kankam. İnsandan insana değişir bu etkileşimler.
Eğer ki aklıma bir şey gelirse; orada söylerim. Gelmezse ya da konuşmak istemezsem, kendimi zorlamam konuşmak için.
Fakat kız bulmak için konu bulma ayrı bir şey.
Orada bir amaç ve konuşma girişimi var. Muhtaçlık falan değil, bir istek.
Olmadı gidip merhaba deyip doğal olarak sohbette edilebilir.

Kanka ben senin i
Eğer ki aklıma bir şey gelirse; orada söylerim. Gelmezse ya da konuşmak istemezsem, kendimi zorlamam konuşmak için.
Kanka benim çıkarım yok bu işten ben insanlar için yazıyorum illa konu açmak zorunda değilsin ama en azından bilgi kültür fazla olsunki her konuda göster kendini muhtaçlık değil bu kendini kanıtlamaya çalışmakta değil direk kendini kanıtlamak bu illa kasmana gerek yok bu konuyu konuşçam diye ama bildiğin ve sevdiğin konuları konuşmak bilmediğin konudada özgüvenli davranmak iyi olur en azından ufak bilgin vardır gösterirsin..

Kanka kesinlikle aynı düşünüyoruz kıza yaranmak yanlış kıza yaranmak için yapmıcan zaten sevdiğin konularda konuşurken konuşmayı sevdiğin istediğin konularda göstercen bilgini ama bir şekilde gösterirsin zaten özgüvenli olduğunda bunları yapmak için yapmış olmucaksın kendiliğinden kasmadan yapmış olucaksın konu açıcam diye kasma ama bilginide göster bunu istemedende olsa özgüvenli olduğunda yaparsın özgüvenli bir şekilde konuşurken zaten bu çocuk bilgili derler

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8