Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha ödevim ve sanal hatalar

Dün arkadaşla geziyorduk, gezdik felan dedim gel kızlarla konuşalım bu çekindi felan tam 6 tane kızı geçtim bunun yüzünden amk. Neyse bunu annesi aradı gel dedi gidiyoduk bak yürüyen kız bulursak gidelim dedim buda çıkmaz sanıp tamam dedi tam giderken 3 tane kız gördüm gel konuşalım dedim yine yok dedi ben gittim yanlarına buda gitti oturdu bi yere fotomu çekmiş aq :d neyse konuştum baya daha devam ettiricektim konuşmayı ama aklımdaki konularda azalmaya başladı arkadaşın annesi aradı gitmem lazımdı bende aldım elime telefonu instagramınız varmı dedim (burda sade bi şekilde almamak için başka bişey düşündüm bi ara eror verdim) kızın biride dedi iyi madem o kadar derdimizi dinledi verelim bari not defterine isimlerini yazdılar giderken geri takip yapın fotoları fekan beğenin dedim güldüler gittim. Anladım ki kızlardan çekinmem salaklıktan öte bişey değilmiş. Beyler bide bu aralar sanaldan kızlarla konuşurken çok fazla atışıyorum, egomamı hakim olamıyorum bilmiyorum sanalda kızla konuşurken normal bişey desem götü kalkıcakmış gibi düşünüyorum aq önerilerinize açığım

Sanaldan 50 tane kızla konuşsan, real de konuştuğun 1 kız etmez (özgüven katma açısından). Real odaklı çalış sanala fazla takılma elin götü boklu kezbanı bile kendini sanalda Adriana Lima sanıyor, ama realde çoğu ÖZGÜVENSİZ.

Sanaldan 50 tane kızla konuşsan, real de konuştuğun 1 kız etmez (özgüven katma açısından). Real odaklı çalış sanala fazla takılma elin götü boklu kezbanı bile kendini sanalda Adriana Lima sanıyor, ama realde çoğu ÖZGÜVENSİZ.

Kanka haklısın aslında saha ödevi ile tanışıp igden ilerlermek felan daha iyi olur

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8