Alfaloji Forum

Sitemizde şu anda bakım yapılmaktadır. Üyelik istekleri ve konular bakım sonrasında onaylanacaktır.

Saha raporu 2 Konya.(Şimdiki tecrübelerim)

Sahaya çıkmaya karar verdim ama tek başıma gidecek cesaretim yoktu. Bende bi arkadaşımı aradım gelmesi için o da aramamı bekliyormuş gelirim dedi. Alışveriş merkezinde buluşmaya karar verdik. Alışveriş merkezine girdiğim an radarları açtım ve kız arıyor gözlerim ama nafile arkadaşlar yani görünürde yoktu bu sefer bu iş burda bitmeyecek dedim ve starbucksa girdik. Starbucksa girmemin sebebi pelinsuların egolarının ne denli büyük olduğunu öğrenmek istedim. İstedim ama öğrenemedim çoğunun masasında erkek vardı ve benden büyüklerdi çoğu da kapalıydı. (konyada kapalı kızlar çoğunlukta ama gerçekten içimde açmaya dair hiç bir istek yok) . starbucksa aynı zamanda başka bir şeyi test etmek içinde girmiştim. Anı yaşamak için Godless alphanın yazısında ki gibi şikayet etmek yerine eğlenmeye baktım. birbirimize espriler yapıyoruz kahkalar havada uçuşuyor filan ve etrafıma baktığımda bazı kızların masamızı dinlediklerinif farkettim gerçekten merak ediyolardı. ne zaman konuşsak susuyorlar ne zaman sussak konuşuyorlardı yani anlıyor insan. starbucksta açacak biri olmadığı için oradan da bir kahve içtik ayrıldık. Sonra ben yürü d&r gidelim dedim belki kız buluruz diye 5 puanı geçen kimse olmadığı için oradanda ayrıldım. Daha doğrusu sen 17 yaşımsın tarzı kitapların raflarında dolaşıyorlardı kızlar bende soğudum ve oradan çıktım. Terasta bir sigara içtikten sonra watsonsa girdim sonunda ve sonunda tam uygun bir kız görmüştüm ama tahmin edin ne yaptım. Korktum heyecanlandım elim ayağım birbirine dolaştı gidemedim yanına çok yeni bir histi benim için ve sonra öyle bir pişman oldum ki anlatamam. Watsonsdan çıkıp tekrar d&r ye gittim değişen bir şey yoktu ve bende en sonunda eve geldim.
TECRÜBELERİM VE DENEYİMLERİM
Arkadaşlar öncelikle sen kimsin ****** iki sahaya çıktın diye adam mı oldun tavsiye veriyosun filan diyecek varsa burayı okumasın. KAYBEDECEK HİÇ BİR ŞEYİNİZ YOK!
O kız sizi tanımıyor sizi bilmiyor muhtemelen sizi yarına unutacak gidin ve konuşun aksine siz kazanırsınız. Ve burada makale okumakla sahaya çıkmak arasında çok fark var. Makalelerle sivrilir sahada yontulur en sonunda bir şekle sahip olursunuz.
HEYCANLANMAK İNSAN DOĞASINDA VAR.
Bu sadece sizde olmuyor arkadaşlar insanoğlunun doğasında var. Biz sistemden nefret etmek yerine ayak uydurmamız gerektiğini biliyoruz. Heycanınızı bastırmayın ona ayak uydurun.
YANINIZDA GÖTÜRDÜĞÜNÜZ KİŞİYİ İYİ SEÇİN.
Ya hiç götürmeyin ya da kesinlikle negatif birini götürmeyin. Sizinde enerjinizi sömürüyorlar. Belki watsonsadaki on numarayı o yüzden kaçırdım. O yüzden eğlenceli birini götürmenizi öneririm.
İyi forumlar.

Siz her sahaya ciktiginizda daha da tecrube kazaniyorsunuz.Umarim bundan sonra ki sahaya ciktiginizda hersey tam sizin istediginiz gibi daha guzel olur.İyi ki buraya kayit olmusum birseyler yazdikca,sizlerin tecrubelerinizi aktarmaniz da bende olumlu etkileniyorum kendimi daha iyi hissediyorum.

Konya gibi sıkıntılı bir şehirde aslında gayet iyi bir rapor.

Bende 3 ay önceki saha görevimi anlatayım :D Düğün salonundayız niyetim düğün salonuna görev için gitmekti sadece 1 kızla konuşmuştum rezil bir durumdu benim için :D Arkadaşla iddaya girdik. Kızın numarasını alıcam diye sonra ben kıza gittim palyaçoluk güzel bende yapardım bi aralar dedim (hakkaten palyaçoluk yaptım hakim olduğum konuydu.) yarım saat konuştuktan sonra isimce tanıştık.(adımı söyleyip elimi uzattım.)Bana boya badana çek deyip yüzümü boyattım :D şakalaştık iyi hoş.Gülüşüyoz mülüşüyoz sonra numarayı istedim parmağında böyle normal yüzük var süs için bana dedi sevgilim aldı bunu :D(beni test etti,ben ise samıt gibi baktım ve testten kaldım :D ) sonra dışarı çıktık konuştuk tabi benim moral 0 0 0 :D işte konuştuk sonra ben ufaktan tüydüm.Arkadaşın suratı düşmüş cebinden parayı çıkardı bana veriyor.(arkadaş sohbeti gördü hep gülüşüp eğlendiğimizi telefon numarasını aldığımı zannetmiş :D) Ben alamadım dedim bunlar başladı gülmeye. Ama bende gülüyodum iyiki iddaya girip kaybettim tecrübe edindim diye :D
özet geçersek kız bana iyi davrandı ben ise testten mal gibi kaldım,yaptığı testi geçsem herşey yoluna girecekti :D

Bende konyalıyım saha yapmak isterim

Shine sahaya çıkmaya devam et dostum,emin ol kısa bi zaman sonra bu yazılarını okuyup güleceksin :d

Bende 3 ay önceki saha görevimi anlatayım :D Düğün salonundayız niyetim düğün salonuna görev için gitmekti sadece 1 kızla konuşmuştum rezil bir durumdu benim için :D Arkadaşla iddaya girdik. Kızın numarasını alıcam diye sonra ben kıza gittim palyaçoluk güzel bende yapardım bi aralar dedim (hakkaten palyaçoluk yaptım hakim olduğum konuydu.) yarım saat konuştuktan sonra isimce tanıştık.(adımı söyleyip elimi uzattım.)Bana boya badana çek deyip yüzümü boyattım :D şakalaştık iyi hoş.Gülüşüyoz mülüşüyoz sonra numarayı istedim parmağında böyle normal yüzük var süs için bana dedi sevgilim aldı bunu :D(beni test etti,ben ise samıt gibi baktım ve testten kaldım :D ) sonra dışarı çıktık konuştuk tabi benim moral 0 0 0 :D işte konuştuk sonra ben ufaktan tüydüm.Arkadaşın suratı düşmüş cebinden parayı çıkardı bana veriyor.(arkadaş sohbeti gördü hep gülüşüp eğlendiğimizi telefon numarasını aldığımı zannetmiş :D) Ben alamadım dedim bunlar başladı gülmeye. Ama bende gülüyodum iyiki iddaya girip kaybettim tecrübe edindim diye :D
özet geçersek kız bana iyi davrandı ben ise testten mal gibi kaldım,yaptığı testi geçsem herşey yoluna girecekti :D
O testler yok mu o testler :D

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8