Alfaloji Forum

Sitemize hoş geldiniz.

Saha raporu 3-park yürüyüşü

Merhaba sizinle bir saha deneyimi paylaşmak istiyorum genel olarak açılışlarımı direct açılış olarak yapıyorum fakat bu saha raporum çok spontane gelişti.evden sürekli akşam üstü gittiğim yürüyüş parkına gitmiştim genel olarak akşam üstü yürüyüş yaparım bu parkta.bu parkka gelen hatunlara yürümem çünkü sürekli gördüğüm kişiler oluyor bu parkta. asla ama asla bu tür yerlerde hep karşılaştığınız kişilere direct set açmayın dolaylı yürüyün olası bir reddedilme durumunda sürekli gördüğünüz hatunlarla aranızda gerginlik oluşabiliyor.yürüyüş yapmaya başlatıktan sonra tam karşımdan bir kadın geliyordu kadın 35 yaşlarında balık etli feminen enerjisi yüksek biriydi direk olarak kadının cinsel enerjisini kendimde hissetmiştim ve oda hissetmişti çünkü yanımdan geçerken ilgili bakışı ve enerjiyi almıştım ama direct yürümek yerine bidaki turda karşılaşmamızda dolaylı açılış düşünmeye başladım çünkü bu kadınla bu parkta daha sonra karşılaşabilirdim bu kadını daha önce görmemiştim ilk görüşümdü ama riske atmadım 2 tur sonra dolaylı açılışımı yanımdan geçerken yaptım.
Ben:hey ileride 2 kedi var üzerine atlaya bilir
Kadın:kulaklığını çıkardı cevap verdi evimde 2 kedim var merak etme
Daha sonra yoluma devam ettim bu tür alanlarda hedefteki kadının dikkatini çekmek oluyor öncelikli amacım çünkü çok istekli gözükmek istemem ve kadına benimle konuşmaya hazırlanması için şans veririm genelde dırect oyunda kadın hazırlıksız yakalanıyor konuşmaya 2 tur sonra açılışı ben yapacaktım ama kadın kulaklığını çıkardı ve benim yürüdüğüm tarafa dönüp yanımda yürümeye başladı
Ben: halen hayattasın
Kadın:anlamadım
Ben:Kediler diyorum bişey yapmamış sana
Kadın:kedilere alışkınım
Ben:kedilerin isimleri ne pisicik mi?
Kadın: nasıl isim o ya
Ben:ankaralılara benzemiyorsun
Kadın:nerelilere benziyorum
Ben:renkli gözlüsün daha çok göçmenlere benziyorsun
kadın:ben ankaralıyım sen nerelisin?
Ben:tahmin et
Kadın:karadenizlisin
Ben:evet bildin ben normalde utangaç biriyim insanlarla pek iletişim kuramam ama sende pozitif rahat bir enerji hissettim.not kadınlarla bu tür konuşmalar yapıyorsanız p*ç enerjiniz yerinde olmalı helede oyunun başında ben kadını özel hissetirmek için yapıyorum kadın benim capkın bir adam olduğumun farkında.eğer yeterince çekim yoksa bu tür konuşmalar sizi iyi çocuk veya provider konumuna sokar.
Kadın:hiçte öyle birine benzemiyorsun girişkensin.
Ben:burcun ne senin aslan demi liderlik özelliklerin baskın duruyor
Kadın:hayır burada burcunu söyledi pek hatırlamıyorum
Ben:ben kaçıyorum dedim ve bir iki adım koştuktan sonra geri geldim iyi bir sataşmadır kullanın
Kadın:aaa neden
Ben:seni daha önce buralarda görmedim
Kadın:arada bir geliyorum
Bundan sonrasını pek hatırlamıyorum yaklaşık 15 20 dakika eğlenceli sohbet ettik kadın parktan ayrılca zaman numarasını istedim ben geliyorum arada bir buraya numaranı ver haberleşiriz beraber yürürüz
Kadın:karşılaşırız zaten bidaki sefere veririm şimdi gerek yok
Ben:tamam
Kadın numarasını vermedi bunun birçok sebebi olabilir kız kendini basit hissetmek istememiştir belki oyunumu beğenmemiştir bilemiyorum bu raporu yazma sebebim bu tür yerlerde nasıl oyun oynayabilirsiniz onu anlatmaktı yorumlaranızı bekliyorum

Son düzenleme:
kadınlar numarasını verince kendilerini satacakmışsın gibi muamele yapıyorlar o yüzden insta iste. insta verirken çok tereddüt etmiyorlar.
Kadından kadına ve oyununa göre değişiyor telefon almak daha verimli olabiliyor ama çoğu instagramı daha rahat veriyor dediğin doğru ama kötü bir profille instagram istemek mantıklı değil ben gittim biraz iyi fotoğraflar çekildim.

kadınlar numarasını verince kendilerini satacakmışsın gibi muamele yapıyorlar o yüzden insta iste. insta verirken çok tereddüt etmiyorlar.
alakası yok. Elbette vermeyenler olacaktır. Oyuna bağlı istemek gerek. Oyununuz orta derece BİLE ise num c. deneyin kadın istekli gözükmemek vs bir çok nedeni olabilir ilkte hayır demesinin. Ben oyuna yeni başlayanları ig ye yönlendirirm. İg de hatunla devam etme olasılığınız profil çok iyi değilse zor. O YÜZDEN NUM CLOSE yapmak en iyisi.

hayır dedi diyelim burada fazla üstüne gitmeyerekten bir kez daha deneriz.

gülerek ve uygu tonda korkmayın ya telefon numaranızı public wc lere yazacak KADAR kötü birisi değilim tarzında devam edebilirsiniz. O da gülerek bir şeyler açıklar ya da eh peki modunda verir. VESSELAM

Muglali

Ayın En Aktif Üyesi
Web sitesi
theycallmealpha753559904.wordpress.com
alakası yok. Elbette vermeyenler olacaktır. Oyuna bağlı istemek gerek. Oyununuz orta derece BİLE ise num c. deneyin kadın istekli gözükmemek vs bir çok nedeni olabilir ilkte hayır demesinin. Ben oyuna yeni başlayanları ig ye yönlendirirm. İg de hatunla devam etme olasılığınız profil çok iyi değilse zor. O YÜZDEN NUM CLOSE yapmak en iyisi.

hayır dedi diyelim burada fazla üstüne gitmeyerekten bir kez daha deneriz.

gülerek ve uygu tonda korkmayın ya telefon numaranızı public wc lere yazacak KADAR kötü birisi değilim tarzında devam edebilirsiniz. O da gülerek bir şeyler açıklar ya da eh peki modunda verir. VESSELAM
kadınlar türkiyede yaşadığının farkında dostum. illa bi arkadaşı yakınlaştığı erkekle ters düştüğünde başına gelmeyen kalmamıştır ve bunu da kadınlar birbirleriyle çok seri paylaştığı için senle ters düştüğünde de başına aynıları gelir korkusundan numara vermekte tereddüt eder. ama veren var mıdır illa vardır. yurt dışında kızlara yürüyüp sınır dışı eden lavuğa bile bedava seks teklif eden kadınlar olan bi dünyada yaşıyoruz.

kadınlar türkiyede yaşadığının farkında dostum. illa bi arkadaşı yakınlaştığı erkekle ters düştüğünde başına gelmeyen kalmamıştır ve bunu da kadınlar birbirleriyle çok seri paylaştığı için senle ters düştüğünde de başına aynıları gelir korkusundan numara vermekte tereddüt eder. ama veren var mıdır illa vardır. yurt dışında kızlara yürüyüp sınır dışı eden lavuğa bile bedava seks teklif eden kadınlar olan bi dünyada yaşıyoruz.
ALINMA AMA ALAKASIZ BİR YAZI Olmuş. Türkiye de yaşadığının farkında gibi cümleler konformist cümleler. Kadına şiddet, kötü olaylar dünyanın her köşesinde var. Her zaman risk altında insanlar. Statü, beden dili, diksiyon, etkili ve açık bir etkileşim vb etmenler de hatrı sayılır derecede iyiysen çoğunlukla o numarayı alırsn. ABD de ki eRRkekte sizin düşündüklerinizi söylüyor. Kültürler farklı sadece. Herifin biri, TR de ki ile Yurt dışında ki bir mi ? Oyunlar kaynaklar orayla bağlantılı diyip sizi sikmiş. Camianın yarısından fazlasının ağzına sakız olmuş bu mantalite. Mesela ortalama bir erkek ABD de ilk date de sekse gidebilecekken siz türk kültürü ile büyümüş türk kızını 2 3 date de yatağa atarsınız mesela. Sadece sağlam ve estetik bir vücut bile karşı tarafın size numara verme isteğini sağlar.

"yurt dışında kızlara yürüyüp sınır dışı eden lavuğa bile bedava seks teklif eden kadınlar olan bi dünyada yaşıyoruz. " bu ayrı bir olay. Her yerde s*x yapabilirsiniz. s*x yapmak büyük bir mevzu değil. Mevzuyu s*x e indirgeyenler var. Olay arzuladığın, kaliteli bir kadınla ilişki yaşayabilmek, s*x yapabilmek. Kalite diyince de çoğu kişinin beyninde su baloncukları oluşuyor. Napıyorsunuz, naptın bugün dediğinde hayatım piyano dersinden çıktım. Buz pistinden geliyorum vs diyen hatunlardan, uğraşı olan hatunlardan bahsediyorum. Napıyorsunuz dediğinizde oturuyorum yatıyorum vs diyen kadınla alabileceğiniz verim ne olabilir ki. Böyle kadınlarla yatma düşüncesi bile mide bulandırıcı. HB 6 7 LİK FEMİNEN KALİTELİ HATUNU 8 9 A tercih ederim. İyi geceler

Kadınlar numara vermez diye bişey yok sadece instagramı daha rahat veriyorlar gündüz oyununda yüzlerce numara aldım numara almak çok büyük bir olay değil numarayla sevişemessin önemli olan sağlam numara almak.

shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8